Ад между Созопол и Бургас! Стотици коли са блокирани
Причината е катастрофа в района на Атия
Ако се намирате в Созопол или на юг от морския град и смятате да тръгвате днес следобед, съветваме ви да отложите пътуването си. В момента движението от курортите към Бургас е някакъв ад. Това алармира читател на Флагман.бг.
„Пътувахме от Приморско към Бургас. Малко след отбивката за Созопол ни хвана задръстването. Висим тук от един 15 ч. и почти не мърдаме. Не знам какво става, но е кошмар. Изглежда скоро няма да се отпуши тапата“, пише в сигнала.
По информация на Флагман.бг две коли са се ударили след отбивката за Атия. Катастрофата не е сериозна, но автомобилите са на пътното платно, заради което е блокирано движението.
„Съветвам шофьорите да не тръгват към Бургас, да почакат поне още час-час и нещо. В противен случай ще се наложи да чакат в опашката от автомобили. А времето е ад“, пише още нашят читател.
В момента в Бургас температурите са около 32 градуса, но заради влагата усещането е за още по-топло време.
Спипаха 18-годишен украинец с марихуана в Кранево
Какво е сила на духа? Питайте незрящия ултрамаратонец Виктор Асенов на Teen Boom Fest
Бургаските музиканти отново се събраха за незабравима лятна вечер
София влиза в битка с жегите с климатични убежища и нов градски план
Радев превърна санкциите срещу Русия в битка за националния интерес
Ура! 20 чисто нови влака тръгват по релсите от понеделник
Йотова води стремително към Дондуков 2, но балотажът може да размести партиите
Иво Сиромахов издигна Наталия Кобилкина за президент
Социалните мрежи дърпат учениците с половин година назад
Васил Найденов, Ритон и дрон шоу за празника на Несебър
Две затъмнения и Персеиди над България: 9 небесни гледки през август
Прокуратурата осъдена за над 156 хил. лв. за разкостено иззето Ауди

-----
Откога видиш? Хахаха
Ама то джурналиста е неграмотен, че го е написал толкова беграмотни