×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изслушват единствения кандидат за член на КПК
  • САЩ забраниха пътуванията на американци от ДР Конго
  • Мащабна евакуация заради бурята "Бави" в Китай, стихията застрашава и Корейския полуостров
  • Няма желаещи да учат за електромонтьори и за сладкари
  • Откриха злато за 75 000 евро в тайник на турски автобус
  • Съветът на ЕС отложи решението за новите санкции срещу Русия
  • Майки излизат на протест за по-високо обезщетение
  • Премахнаха незаконна постройка, съществувала 20 години в Борисовата градина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Най-после е щастлива


21 Юли 2024, Неделя, 12:41 ч.
Автор: Флагман.бг

Тя е много влюбена 

Тв водещата Цветанка Ризова навърши 59 години преди броени дни. Журналистката е посрещнала празника си в прегръдките на любимия си мъж – адвокат Красимир Недев. Наскоро споделила пред приятелки, че най-после се чувства истински щастлива в любовта. Водещата на предаването „Лице в лице“ по bTV, е с адвоката от почти 3 години. Мълвата дори носи, че двамата сключили тайно брак през миналото лято, но до момента няма официално потвърждение на тази информация. Красимир Недев е адвокат по професия и любител на големите мотори. Преди да се пусне в света на правото обаче, има близо 20 години стаж в публицистични предавания, бил е главен редактор и създател на медия. Възможно е с Цветанка да се познават от времената, в които Недев е бил част от журналистическия бранш. Не е ясно как и кога се е появила искрата между тях. Тв звездата е пословично лаконична за личния си живот.

Цветанка е родена е през 1965 г. в Кюстендил, където от години не е стъпвала. Завършва българска филология в СУ „Св. Климент Охридски“, след което работи във вестниците „Подкрепа“, „Новинар“ и „Сега“. От октомври 2012 г. започва да води в тандем с Димитър Цонев предаването „Лице в лице“ по Би Ти Ви. След като Димитър Цонев отива в БНТ, Ризова остава титулярен водещ. С предаването „На четири очи“ е печелила редица награди от фестивали, както и „Жена на годината” в категорията „Тв журналистка“ (2007).

Днес рубриката й се радва на стабилен рейтинг.„Пожелавам си да намирам смисъл във всичко, което правя, да преодолявам всички препятствия без щети, особено морални и да бъда щастлива! Да обичам и да бъда обичана", каза Ризова навръх личния си празник, който посрещна в тесен кръг с приятели и любимия мъж. Двамата ще отидат на двуседмична почивка в любимата им Италия през август, когато предаването ще излезе в регулярната лятна ваканция.

Журналистката и адвокат Красимир Недев се появиха за пръв път заедно на премиерата на книга на бившия министър на културата Петър Стоянович, представена пред отбрана публика в двореца „Врана“ преди 3 години и оттогава са неразделни.

„Личният живот излиза на показ, когато останалото е безинтересно. Аз не харесвам хора, които предлагат личния си живот за продан. Изглежда ми като отчаян опит да се харесат, да бъдат забелязани, да бъдат осветени. Приемам да се говори за личния живот само ако там се съдържат поуки, които биха били полезни за мнозина, ако е споделен, за да бъдат предпазени другите от същите грешки и проблеми, ако в личния ти живот има нещо, което може да е сигнал, червена лампичка за другите. Всичко останало е евтино, а за самата мен – твърде безинтересно. Но все пак - аз съм самоограничаващ се човек, спазвам правилата, но съм многоинатлива и почти нищо не е в състояние да промени мнението и решението ми. Действам така, както смятам за уместно, с едно ограничение – да не преча и да не наранявам другите. Много обичам да се виждам с приятелите си, луд фен съм на пиано-баровете, на пътешествията. Никога не забравям обидите, но никога не отмъщавам“, споделя в едно от малкото си интервюта тв водещата.

Зад строгата външност на Цветанка се криела истинска купонджийка и образцова домакиня. Цеца, както я наричат приятелите, обичала да посреща гости и да ги изкушава с вкусни блюда. Адвокатът не можел да се оплаче от домашен уют.

„Късметлия е! Случи на жена!, завиждат му благородно колегите. Ризова нито потвърждава, нито отрича слуховете, че се е омъжила повторно. Тя въобще не иска да коментира личния си живот.

„Изключително семеен тип човек съм, това даже в някаква степен е досадно за близките ми. Имам усещането, че трябва да контролирам, да напътствам, да обгрижвам. Даже се чудя как синът ми стана толкова самостоятелен, аз съм готова във всяка секунда да бъда на негово разположение, а пък той предпочита всичко да си свърши сам. Обичаме да пътуваме много, на почти всички празници сме в големи компании. Когато сме в София, често ходим на театър, от дете съм театроман“, споделя журналистката, която другата година ще стане на 60 години, но все още изглежда страхотно.

Тъй като е висока само 160 см, никога не слиза от обувките си на ток и стриктно следи всеки грам храна, която поема. Знае се, че поддържа формата си с изтощителен глад. В някои дни яде само по 2 ябълки. Цветанка се гордее с тялото си и почти винаги носи рокли, задължително с открити ръце до ключицата. Тя обаче следва едно правило – никога да не се появява на екран с дълбоко деколте.

Журналистката не изневерява на елегантната си визия дори в ежедневието. Ризова често отнася комплименти от зрители и фенове на предаването й, а на улицата след нея се обръщат и значително по-млади мъже. Водещата отдавна е в отбора на разведените, след като прекрати 20-годишния си брак с бизнесмена Анатоли Георгиев след куп негови брутални изневери. Двамата с тв водещата имат син Георги.

Той е възпитаник на Американския колеж в София, а след това завърши ВУЗ в Англия. След дипломирането често бе засичан в София, включително заедно с майка си, на разходки в центъра на столицата или из големите молове, но престоят му у нас бил за кратко. Не е ясно с какво точно се занимава Георги в Щатите, макар баща му да е заможен бизнесмен, но майка му твърди, че още от тийнейджърските си години младежът не е спирал да работи.

„Синът ми не е хрантутник! Мога да подмина с насмешка твърденията, че се подлагам непрекъснато на козметични процедури, обаче не мога да отмина с насмешка твърденията, че синът ми си живее безгрижно и не работи. Защото, докато беше студент, работеше всяко лято и нямаше нито един ден без ангажимент. Работи без прекъсване и се издържа абсолютно сам хвали детето си Ризова по повод коментари, че милионерският наследник няма и един работен ден в живота си.

Тя е майка орлица и брани чедото си от нападки и меркантилни моми. Наследникът й не може да се похвали с по-продължителни връзки с жени, което хем радвало, хем притеснявало известната му майка. В семейството на журналистката родителството е издигнато в култ. Тя смята, че родителят е длъжен на детето, а не детето на родителя.

„Ние раждаме децата си по своя воля и желание и не бива да ги караме да ни се отблагодаряват за това. За мен е погрешно да им припомняме, че ние сме ги родили, ние сме ги отгледали, че сме дали живота си за тях – не бива да ги караме да се чувстват отговорни за нещо, които ние, а не те са пожелали. Детската любов и благодарност трябва да дойдат естествено, а не като им втълпим, че сме техни жертви. Приемам само любов, която съм спечелила, а не принудителна, любов по задължение. Така че никога не навирам в лицето на детето си какво аз съм направила за него, а му казвам каквото е направило за мен. Казвам му, че съм щастлива, задето го имам, че съм благодарна, че е толкова прекрасен и добър. Че имам изключителен късмет да е мой син“, смята гордата родителка.

Цветанка се радва, че е успяла да отгледа и възпита Георги, който е поел по своя път, а тя е отдадена на кариерата си и любимия мъж.

Източник: Уикенд


В категории: Лайфстайл


18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ас от Световното почина внезапно Ас от Световното почина внезапно 14/07/2026, Вторник 18:40 0
Емел МАХМУД Извънредно! Факултета гори! (ВИДЕО) Извънредно! Факултета гори! (ВИДЕО) 14/07/2026, Вторник 15:55 13
18
Коментара по темата
18.
Боекс
25.07.2024 12:52:50
0
0
Помня навремето тая 3 дена я въртяхме със Пеевсди и Сопола... ама бяхме се напаткали на пико и крокодил
17.
Валерия
23.07.2024 16:23:28
0
3
Такова злобно, продажно същество не може да изпита щастие.
16.
Мери
23.07.2024 05:18:14
0
5
Нито да я гледаш, нито да я слушаш.
15.
1233
22.07.2024 12:54:44
1
11
Боже Боже. Като минат някои жени критическата врътват. Смятат се за тинеиджарки а не за вмирисващи се все повече и повече бабета. И му намериха цаката.Когато годините били само число. Боже Боже събери си версиите
14.
Сергей
22.07.2024 10:30:19
2
15
Платена продажница.
13.
Иванов
22.07.2024 09:44:28
0
17
Тая не се начеса,само с любовните и авантюри ни за имавате с поредния и мъж но докога ли?
12.
Даньо Педалски
22.07.2024 09:33:24
4
23
Много прилича на бобър с червило.
11.
Русенец
22.07.2024 05:18:16
2
14
КЮСТЕНДИЛ- село със 100 метра улици! Единствено край реката можеш да включиш трета! За шеста не говоря!
10.
Виц
22.07.2024 05:07:04
1
9
Адмираций за ТОВА КОЛКО ПЪТИ?!
9.
Виц
22.07.2024 05:00:12
2
29
Ко на занимавате с тъз ОВЦА? Просто е противна, както и телевизията и!
8.
Who cares?
21.07.2024 18:47:00
4
28
Кой го интересува?
7.
Ами
21.07.2024 18:43:09
3
33
да се затваря в любовното гнездо,че без това не става за журналистка ...
6.
Кюстенджа
21.07.2024 16:03:20
4
22
Какви Жени от Кюстендил са ми осъществили и дарили влажни Мечти

Тази срещу тях да бяга не може да навакса
5.
Това колко пъти
21.07.2024 15:58:19
2
20
ще го публикувате? Четено е тук и преди. То бива-бива безхаберие, но това да се повтаряш, а не да търсиш интересни теми за своите читатели, е върхът на липсата на професионализъм. Ама при ва "Като си пееш, Пенке, ле, кой ли те слуша?". Ни ругатни, ни псувни и посочване на едни и същи очевадни грешки ви спират. Доволни ли сте, че си плащате заплатите?!
4.
Юлиян Вучков 2
21.07.2024 14:02:09
4
36
Тез празни приказки на любовна тематика сме ги слушали, слушали,.. Пресен пример е Мигленчето Ангеловата - пети ли, шести ли път се развежда, а беше лудо влюбена в поредния спарингпартньор! В бройката Цветушка Ризовата може и малко да изостава, ама може и да задмине прочулата се с креватни подвизи Мигленка. Доста кривогледичка, да не река грозноватичка, напудренка и начервосанка гледа да не изтърве поредния "товарен влак", пардон, юнак! Че вече и тя е на години и все по-малко са мераклиите за нейните ласки и умения! Като Мигленчето изчерпана, безинтересна, втръснала и на себе си тв- водеща, след Митко Цонев, лека му пръст! Но като Галка-Балка, като Мирка Добрева, като поизтървалата се доста не само в закръглянето Векилска Марианка и колко ли още, изкуствено поддържана и търпяна от ТВ-босовете си. По-лошото е, че щафетата от тези бабички и лелички се поема от подобни Калинки Малинки, щерки или интимни дружки на шефове и замшефове, и те безцветни, слаби и дори не ставащи за бранша кукундрели. На Цветенцето, вече стара чанта, преди мно-о-го години лачена, да пожелаем попътен вятър в любовните платна! Там може пък да й е силата!
Вучков Юлиян Две
3.
Зина
21.07.2024 14:00:59
6
41
Много противна и продажба личност
2.
Мнение
21.07.2024 13:05:54
5
40
Прилича ми на извънземно!!!
1.
Обида за сетивата
21.07.2024 12:53:35
4
34
И заглавието и снимката... напомнят на онези рекламни банери (като че ли вече не са толкова отвратителни) с някакви лилави пържени яйца с грах или полуплешива баба с надпис "след еди-какво-си косата расте като луда"... Все едно да си отвориш пощенската и вътре да има кучешко аки. Поздравления, ако това е било целта :D
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство Бившият шеф на ББР е задържан до 72 часа, след като прокуратурата му предяви обвинението по делото за кредита от 148,5 млн. лева Бургас и София в решаващ дуел за Евровизия 2027 Бургас и София в решаващ дуел за Евровизия 2027 Морският град разчита на „Арена Бургас“, летище и огромна хотелска база, а столицата влиза в битката с метро, целогодишни полети и опит от Детската Евровизия Големият проблем на капитализма са капиталистите Големият проблем на капитализма са капиталистите Тези думи на бившия US президент Хърбърт Хувър звучат актуално и днес, защото хората забравят, че всяка икономика в крайна сметка съществува не заради цифрите в отчетите, а заради човека Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели Доц. Христо Грозданов поиска спорната наредба да бъде отменена и по магистралите да се монтират стоманобетонни системи тип „Ню Джърси“ Кръвният център в Бургас е на финалната права (ВИДЕО) Кръвният център в Бургас е на финалната права (ВИДЕО) Модерната триетажна сграда в ж.к. „Зорница“ е с напълно променен силует - инвестиция от 5 млн. лева затваря технологичния цикъл до края на годината Кой постави във „фризера“ детските и майчинството? Ледената епоха свършва догодина, обеща Проданов Кой постави във „фризера“ детските и майчинството? Ледената епоха свършва догодина, обеща Проданов Шефът на Бюджетната комисия поясни, че замразяването на социалните плащания е наследство от сглобкаджийските правителства, които лукаво настояват новите управляващи да развържат кесията, за да фалират страната Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър Дъщерята на премиера Румен Радев ще играе редом до Валентин Ганев, Теодора Духовникова и Параскева Джукелова в спектакъла Физика на тъгата Зад фалшивия профил С.Иванов във ФБ се крие старшина от фрегатата „Дръзки” на IV дивизион към ВМС Зад фалшивия профил С.Иванов във ФБ се крие старшина от фрегатата „Дръзки” на IV дивизион към ВМС 40 са членовете на групата, които планират действия в месинджър чат, Флагман разполага с имета им и кой ги е добавял в състава Една искра е достатъчна, за да изгори цяла гора Една искра е достатъчна, за да изгори цяла гора С въздействащо видео горските служители напомнят, че незагасеният огън край палатка, къмпинг или лагер застрашава природата и човешкия живот Арестуваха областния лидер на ДПС Бургас Христо Широков Арестуваха областния лидер на ДПС Бургас Христо Широков Той е задържан от кърджалийски антимафиоти и отведен към ОД на МВР в Кърджали във връзка с досъдебно производство, което се води на тази територия
Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Белият дом замени спорния 20-процентен налог с инвестиционни сделки със страните от Залива Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Само входът, чадърът и шезлонгите могат да струват до 88 евро, преди да бъдат поръчани храна и напитки Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар От 15 юли рутинните проверки на сухопътния пункт спират, но пристигащите от Великобритания ще минават двоен контрол на летището и пристанището Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Бургаската звезда влиза в образа на почти магична детегледачка, която връща надеждата в живота на опечален баща и неговия осемгодишен син САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола Гражданите на страната няма да бъдат допускани до полети за родината, докато не прекарат три седмици извън засегнатата африканска държава Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Цените на петрола скочиха рязко след мащабни американски бомбардировки и ответните атаки Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Пламъците тръгнали край сцената, а блокирани и неясно обозначени изходи превърнали евакуацията в капан Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство 38-годишният Роб Диперинк не издържа на жестокия психически срив, след като ФИФА му отне най-голямата му мечта заради недоказано обвинение в Лондон Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Крадците разбиват автомобили край Халкидики, Аспровалта и Кавала, атакуват и вили посред бял ден
проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй Печалбата на АЕЦ „Козлодуй“ е „счетоводно нагласена“ Виц на деня Виц на деня - Келнер! Аз май прекалих с алкохола... Донесете нещо отрезвяващо!
- Ето сметката ви!
Виц на деня Виц на деня - Кскво е харизма?
- Това е нещо, което притежават плешивите и скучни милиардери.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Tрудно се работи в женски колектив - ако им обръщаш внимание си женкар, ако ли не - си педал...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори