×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Meteo Balkans предупреждава за интензивни валежи, вятър и градушки
  • Почивката в Гърция с 30-40 процента по-солена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Митьо Пищова твърди, че навремето с Гала имали „взимане-даване“


20 Юли 2024, Събота, 12:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Плейбоят от Велико Търново обвини водещата в лъжа

Митьо Пищова е преследвал навремето водещата Гала. Хубавицата му хванала окото и плейбоят си я бил набелязал.

„Гала учеше навремето във Велико Търново. И аз я преследвах“, издава за сефте старите си мераци към младата Гала ексцентричният колекционер на бутафорни оръжия и засукани мацки.

Като кавалер Пищова не издава дали между двамата се е получило и „нещо горещо“.

Митьо обаче е недоволен от твърдения на водещата в подкаст.

„Гала не каза истината в своето последно интервю!“ коментира пред „България Днес“ чешит №1 у нас Димитър Маринов. Плейбоят от Велико Търново опроверга разказаното преди няколко дни от водещата на „На кафе“ в популярен подкаст, че след края на негово участие в „Имате поща“ си взел обратно парите от хората, които представил като свои втори баща и майка.

„Митьо Пищова участва в едно от изданията на „Имате поща“. И си докарал в студиото негови познати и хора, за които каза, че са негови втори родители... тези възрастни хора не са му истински баща и майка, но са се грижили за него, помагали са му... Идваха от Велико Търново или от Самоводене, все едно. Той им благодари, прегръща, целува... Обяснява как са го изгледали, как иска да ги подпомогне сега и вади хиляда лева. Размахва ги в ефир и им ги дава, защото им е благодарен. И всички се радваме колко благодарен човек е Митьо, поздравяваме го, той иначе е сладък, забавен, шоумен...

Но когато излязохме, преди това държим гостите отделно, след това ги събираме, та когато се събраха, той си взе обратно парите“, твърди Гала.

„Не съм си взимал парите, които им дадох!“, категоричен е пред вестника Пищова. „Как така ще. ги взема? Дадох им да отидат на екскурзия, аз толкова уважавам тези хора!“, настоява топфенът на женската красота. Пищова пояснява, че става въпрос за неговите бивши хазяи, при които живял на квартира, когато дошъл в стаопрестолния град. „Гледаха ме като роден син. А не бяха близки на истинските ми родители, нито на мои роднини“, допълва Митьо Пищова. По думите му той е много радостен, че са живи. „А и аз, жив или мъртъв, на всяка Коледа съм при тях!“, подчертава провинциалният бонвиван.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия може да срещне любовта до дни Тази зодия може да срещне любовта до дни 11/05/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Зодиите с най-голяма склонност към романтика Зодиите с най-голяма склонност към романтика 11/05/2026, Понеделник 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае 11/05/2026, Понеделник 19:05 7
9
Коментара по темата
9.
РЯЗАНИЯ
21.07.2024 15:25:09
0
1
ДА НЯМА ПРОБЛЕМ , БАТА У ПЛЕЙБОЯ ДРУГА ПРОСТОТИЯ КАЖИ ЗА МОНИКА БЕЛУЧИ, БРИДЖИТ НЕЛСЪН......
8.
*********
20.07.2024 15:30:29
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
Дидо
20.07.2024 15:30:19
0
3
Хич няма да се учудя...Когато бабка Галка беше никому неизвестно момиче на късмета в супершоу "Невада" в средата на 90-те такива партита правиха едни продуценти, спонсори и сценаристи с тия "момичета на късмета" - порно филмите черпят от живия живот!Даже имаше и VHS касетки, снимани с една камера, колкото табуретка, по тези купони, но явно си ги пазят за лично ползване.....Така ,че тая да не го раздва много момински, че май само аз и комшията не сме й вдигали краката зад главата!!!
6.
Ханко Брат
20.07.2024 13:35:49
0
11
Я.. торбата с лайна се появи!)
5.
Мой и да я порнал
20.07.2024 13:24:41
2
11
Гала с малко име Гълъбинка че той първия и мъж беше по голям дебелак от митьо тогава .
През 90 те.
4.
мен
20.07.2024 13:07:00
0
13
Хаха плейбоят , по скоро торбата с лайна .
3.
Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
20.07.2024 12:46:29
3
13
За пари Гала е готова с всеки да има „взимане-даване“...
2.
Ама
20.07.2024 12:32:56
4
7
и аз съм имал нещо с Гала! Минавал съм през Търново,на път за Варна...
1.
anon
20.07.2024 12:32:01
2
13
а Гала знае ли? :)))
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Без таван на цените ще борим скъпотията, левът остава на етикетите още една година Без таван на цените ще борим скъпотията, левът остава на етикетите още една година Търговците ще имат свобода и да си вдигат надценката  Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол  На места валежите са интензивни Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Съобщенията продължават да се изпращат на хора по телефона, а от ГДБОП обясниха, че причините за това може да са свързани или с незадържани други бандити, или се дължат на алгоритъма на програмата Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Стана ясно защо той напусна партията, оставката му ще е само началото на поредица от публични раздели  Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Проверяват я за конфликт на интереси Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Дискусията между прокурори и ученици постави акцент върху рисковете от употребата на наркотични вещества и последствията за непълнолетните Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Зловещата хижа "Петрохан" също се продава - цената е 1 милион евро Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Специализиран противопожарен автомобил ще бъде на 24-часово дежурство в района, а инфраструктурата е проектирана така, че да осигурява бърз изход на екипите към основната пътна мрежа Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Отборът на БК „Свети Влас” за момичета до 12 години постигна значим успех и ще участва в Републиканското първенство Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Организаторите на едно от най-големите спортни състезания в света публикуваха видео с 30-годишния българин в социалните си мрежи
Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Юбилейното 70 издание на конкурса ще се проведе във Виена Унгария въвежда еврото, ето кога Унгария въвежда еврото, ето кога Изпълнението на изискванията за приемане на еврото ще бъде сериозно предизвикателство за новото правителство Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Πpичинaтa зa пpoмянaтa e влoшeнaтa инфлaциoннa ĸapтинa Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи Допускат се до 8000 души да посещават острова ежедневно от круизните кораби 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата Вижте любопитни факти от биографията на музиканта Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Пътниците са в безопасност, на борда е имало 277 пътници Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона
Кирил Домусчиев Кирил Домусчиев Корабът потъва, а оркестърът на заемите, чиновниците и синдикатите свири Виц на деня Виц на деня Разговор между две приятелки:
- Как може да ме наричаш глупачка пред всички?!
- Извинявай, но не си ме предупредила, че го криеш...
Виц на деня Виц на деня Разпит в полицията:
- Вашият съсед да ви е давал наркотици?
- Не.
- А жена му да ви е давала?
- Извинете, за наркотици ли говорим все още?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Като минеш 50г. е по-лесно да преживееш раздяла, отколкото махмурлук.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори