Той изхвърли племенничката на тази чалга фурия като улично коте
Галин скъсал работните им отношения и изгонил Доника от компанията "Алфа Мюзик“
Племенничката на Галена и новата надежда в попфолк музиката Доника била изгонена от компанията на Галин „Алфа Мюзик“. Именно той е бил човекът, който скъсал работните им отношения, но по думите на Доника и двете страни не получавали това което са очаквали. „Нито те ми дадоха това което аз искам, нито аз на тях. Бях подценявана винаги, не само от тях, но и от другите компании, в които бях. Хората много ме сравняват с Галена и явно искат аз да съм тя, но аз съм много различен човек“, казва Доника в NAYcast.
Доника била част от три музикални компании, като във всички те била подпомогната от самата Галена. Те са в Hit Mix, Mega Star на Меди и Alpha Music на Галин. Към момента Доника споделя, че се самопродуцира с помощта на родителите си като за последната песе, която е трио с Галена и Азис платила близо 100 хил. лева, за да се осъществи.
Освен това признава, че е свободна – няма мъж до нея и получавала нон стоп неприлични предложения в мрежата, като едно от най- солидното било за секс за 20 хил. лева.
Сигнал за 50% скок в цените: КЗП и НАП проверяват пунктове за ГТП
15 години „Арт ателие“ събира публика и артисти в Бургас
Януарските трансфери удариха около 1 милиард евро в Европа
Почина известен футболист
Бургас отбелязва 148 години от Освобождението с тържествена програма на 6 февруари
Счупиха със снежни топки стъкло на автобус от градския транспорт
ПП-ДБ иска от президента служебния кабинет да смени Борислав Сарафов
Разследват педофилска мрежа, свързана с откритите тела край бивша хижа „Петрохан“
Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия
Регистрирани са 12 случая на опити за плащане с фалшиви банкноти за последната седмица
Бургас подготвя ментори за превенция и интервенция на училищния и кибер тормоза
Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник
