Извънредно! Убиха жена в ж.к."Меден рудник" по нелеп начин
Премазана е от автобус
63-годишна жена бе убита по нелеп начин в бургаския ж.к."Меден рудник", научи Флагман.бг. Тя е премазана от самопотеглил микробус до блок 110.
От ОД на МВР в Бургас току-що съобщиха и подробности за инцидента:
Около 07:30 часа тази сутрин 32-годишен шофьор на "Мерцедес Спринтер" с бургаска регистрация, паркирал микробуса и слязъл, за да си купи закуска. Не е дръпнал ръчната и бусът потеглил по пътното платно, след което блъснал пешеходката и се забил в близкото дере.
Очаквайте подробности!
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена

ликавската пътна мрежа на всички бусове Мерцедеси заради за честили фатални птп-та
firmenite ko6nici nikoi ne gi spira, proverqva i globqva, a kato u4astvat v PTP 6efa vinagi gi "opravq" a katadjiqta vzema ne6to pod masata.
v edin moment carvulite koito karat firmen bus/avto/kamion/taxi se 4ustva 4e e sas specialen rejim i nedosegaem, ot tova izkustveno 4ustvo za beznakazanost gubqt vnimanie i interes kam spazvaneto na pravilata
moga smelo da kaja 4e KAT sa vinovni 4e jenata q nqma ve4e a semeistvoto i e po4erneno
Мир и покой за невинната жертва, съоболеснования за близките ѝ
Аз съм бил шофьор в БГ 5 години, карал съм всякакви таралясници за различни фирми, бусовете почти никога не са имали адекватна ръчна, казвал съм на шефовете, не им е пукало и за секунда, трябваше да нося някакви трупчета и тухли, защото понякога имаха товари към 2 тона и като трябва да носиш в Влас ставаше мн интересно
Но за Бай Ганьо естествено най-важното е да опъне милиони без да се мине с 1-2 бона, пък дали някой ще умре заради това боли го дедовио
Сега работника ще излезне виновен естествено, но това получаваш когато работиш за БГ работодател
Мой съвет е като видите бусове паркирани по наклони е да не пресичате пред тях, защото сигурно 80% от бусовете в БГ са като бомба с закъснител
До това води.
Сигурно 8 от 10 шофьора никога не дърпат ръчната когато паркират.
Кой ти е чувал за компресия и че не винаги първа или задна са достатъчни.
Maximum overdrive
Много умно се изказвате. Продължавайте!
Как може да използвате такъв грозен език флагман? Търсите сензация от на хората трагедиите. "Почина, блъсната".. товя можехте да използвате. Недай Боже се случи нещо с някой член от вашите семействота. Пак ли ще използвате такива думи?
Тотални аматьори, търсещи посещения. То вие си го знаете де.. никога няма да изглеждате като професионална медия, а просто сте клюкарски, третоторазряден сайт..
Къде?