Ръководството на Национална волейболна DEMAX+ лига във възторг от лъвиците, спечелили европейската титла
Благодарим ви, че ни накарахте да се чувстваме горди и безкрайно щастливи, казват спортните босове
Ръководството на Национална волейболна DEMAX+ лига поздравява националния отбор на България за жени под 18 години за спечелената европейска титла. Благодарим ви, че ни накарахте да се чувстваме горди и безкрайно щастливи с представянето и постиженията ви на изминалия шампионат, добавят от лигата.
„Показаното от вас на Европейското първенство в Румъния и Гърция е доказателство, че в България отново расте талантливо поколение, което с необходимата помощ и усърдна работа, не просто може да е равностойно на утвърдени и фаворизирани страни във волейбола, но да е категорично срещу тях“, коментираха те.
„Поклон пред Антонина Зетова, чийто име е достатъчно известно и утвърдено през годините като състезател, а сега и като треньор. Щастливи сме, че едно от най-ярките имена в женския ни волейбол избра да работи в България и прие така пламенно да води и националния отбор за жени под 18 години“, добавят от ръководството.
„Искаме специално да благодарим на българските клубове и треньори, които през последните месеци и години работят с момичетата от националния отбор. Много от тях, макар и на все още крехка възраст, са част от Национална волейболна DEMAX+ лига и ги видяхме през последния сезон в шампионата на жените. Налагането на български състезателки в Лигата е една от основните ѝ приоритети. С израстването, което ни показахте, ни вдъхвате увереност, че работим в правилната посока. Надявам се, че тази европейска титла ще мотивира, вдъхнови и ще бъде пример за българските клубове да продължат да развиват женското направление, да влагат време, усилия и най-вече любов в работата“, споделят от лигата.
Ученици от Математическата гимназия проследиха в реално време съдебно заседание в Апелативен съд-Бургас
Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България
Община Царево представя културната и фестивална програма за месец май
Дежавю от 1997 г.: Същата дата, същият сценарий – към еднолично управление
Мълния уби турист на връх Ком след фатално селфи под облаците
Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение
Григор Димитров падна с още две места в световната ранглиста
Опашка пред БНБ за колекционерската монета, посветена на 150 г. от Априлското въстание
Цените на петрола продължават да скачат
Пролетният късмет ще посети 4 зодии през новата седмица 20-26 април
Рекордна активност в Германия и Франция и напрежение пред секциите в Испания
ДДС и ваучери могат да смекчат ценовия шок
