Почина кученцето, което бе простреляно в ж.к."Меден рудник"
Все още издиван извършителя на зловещото деяние
Кученцето Кейтлин, което бе простреляно от неизвестен стрелец пред блок 91 в ж.к."Меден рудник", е починало.
"Завинаги в сърцата ни оставаш. Завинаги ще те помним весела,добричка и игрива,но и завинаги ще ни боли, че при нас вече ти не си! В мир да почива душата ти! Покой и вечен мир моя любима Кейтлин", написа в социалните мрежи Жулиен Стоянов.
Все още се издирва извършителят на зловещото деяние. Според собствениците неизвестен мъж с въздушна пушка е стрелял по домашния им любимец. Кученцето бе пострадало тежко и в последните 4 дни лекари се бориха за живота му.
Бургазлийка алармира в сигнал до Флагман.бг: Изрод простреля кучето ми в ж.к."Меден рудник"
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Имам куче и събирам винаги лайното му и сам се чудя на себе си, защо го правя, като около него има десетки боклуци, които ще са там още десетки години.
Всички искате чистота и ред като в Европата, ама малцина са готови на промяна и всеки чака другият.
домашните си любимци,тротоари, градинки всичко е леш.Сега, лятото миризмата е непоносимо. Имайте си ги кученцата ама като ги изкарване на разходка си почиствайте след тях.
Твърде жалко за нормалните жители на М.Р.....тежко се живее сред примати,лично аз за това предпочетох
Вършило
...
Отидете в най-близкото РПУ и напишете подробно всичко, може и чертеж къде точно е станало престъплението...
... няма тън-мън, входират документите и назначават прокурор, към престъплението...
... това се прави и , и така се процедира от страна на МВР и Прокуратурата...
...
Другото е, че :
"Кармата е възможно най-търпеливия гангстер!" , което е и един от Природните закони...
Бъдете живи и здрави!
П.с .
Утре може да е Вашето куче, бебе, дете или Вие!
Проклет да си убиецо...!!!!