Почина кученцето, което бе простреляно в ж.к."Меден рудник"
Все още издиван извършителя на зловещото деяние
Кученцето Кейтлин, което бе простреляно от неизвестен стрелец пред блок 91 в ж.к."Меден рудник", е починало.
"Завинаги в сърцата ни оставаш. Завинаги ще те помним весела,добричка и игрива,но и завинаги ще ни боли, че при нас вече ти не си! В мир да почива душата ти! Покой и вечен мир моя любима Кейтлин", написа в социалните мрежи Жулиен Стоянов.
Все още се издирва извършителят на зловещото деяние. Според собствениците неизвестен мъж с въздушна пушка е стрелял по домашния им любимец. Кученцето бе пострадало тежко и в последните 4 дни лекари се бориха за живота му.
Бургазлийка алармира в сигнал до Флагман.бг: Изрод простреля кучето ми в ж.к."Меден рудник"
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екъшн! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие

Имам куче и събирам винаги лайното му и сам се чудя на себе си, защо го правя, като около него има десетки боклуци, които ще са там още десетки години.
Всички искате чистота и ред като в Европата, ама малцина са готови на промяна и всеки чака другият.
домашните си любимци,тротоари, градинки всичко е леш.Сега, лятото миризмата е непоносимо. Имайте си ги кученцата ама като ги изкарване на разходка си почиствайте след тях.
Твърде жалко за нормалните жители на М.Р.....тежко се живее сред примати,лично аз за това предпочетох
Вършило
...
Отидете в най-близкото РПУ и напишете подробно всичко, може и чертеж къде точно е станало престъплението...
... няма тън-мън, входират документите и назначават прокурор, към престъплението...
... това се прави и , и така се процедира от страна на МВР и Прокуратурата...
...
Другото е, че :
"Кармата е възможно най-търпеливия гангстер!" , което е и един от Природните закони...
Бъдете живи и здрави!
П.с .
Утре може да е Вашето куче, бебе, дете или Вие!
Проклет да си убиецо...!!!!