×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Почина кученцето, което бе простреляно в ж.к."Меден рудник"


17 Юли 2024, Сряда, 11:42 ч.
Автор: Флагман.бг

Все още издиван извършителя на зловещото деяние 

Кученцето Кейтлин, което бе простреляно от неизвестен стрелец пред блок 91 в ж.к."Меден рудник", е починало. 

"Завинаги в сърцата ни оставаш. Завинаги ще те помним весела,добричка и игрива,но и завинаги ще ни боли, че при нас вече ти не си! В мир да почива душата ти! Покой и вечен мир моя любима Кейтлин", написа в социалните мрежи Жулиен Стоянов.

Все още се издирва извършителят на зловещото деяние. Според собствениците неизвестен мъж с въздушна пушка е стрелял по домашния им любимец. Кученцето бе пострадало тежко и в последните 4 дни лекари се бориха за живота му. 

Бургазлийка алармира в сигнал до Флагман.бг: Изрод простреля кучето ми в ж.к."Меден рудник"




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
28
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
28
Коментара по темата
28.
Gotti
19.07.2024 17:34:46
2
1
Нещастниците които си хвърлят фасовете и боклуците безразборно реват че има кучешки лайна в градинките. Огледайте си хубаво околоблоковото пространство, спирки, паркове, улици- затънали сте в боклуци и мръсотия за която сте си виновни само вие. Лайното ще го измие дъжда, ама двулитровката, кенчето, фаса и купища други боклуци няма да изчезнат само с един дъжд.
Имам куче и събирам винаги лайното му и сам се чудя на себе си, защо го правя, като около него има десетки боклуци, които ще са там още десетки години.
Всички искате чистота и ред като в Европата, ама малцина са готови на промяна и всеки чака другият.
27.
ProdanGe
19.07.2024 15:33:09
1
5
Жалко за кучето,но Бургас стана един голям кенеф за кучешки изпражнения.Денем се виждат- прескачаш ги. Вечер ги усещаш мазни по обувките.Трябват строги санкции- от +500 лв "подарък" !!!
26.
LAW & JUSTICE
18.07.2024 20:09:38
0
4
„Чл. 325б. (1) Който прояви особена жестокост към животно като умишлено му причини тежко или трайно увреждане се наказва с лишаване от свобода до две година или пробация, както и глоба от 1000 до 6000 лв"
25.
До 23
17.07.2024 23:42:48
1
2
Вземи измети малко лайна като си с лопатата тръгнал. Не всеки харесва да стъпва в лайна и да му мирише на такива, разбираш ли паразит гнусен?
24.
Преместих го
17.07.2024 22:23:24
2
3
Интересно ще е да прочета коментарите на кучеоплаквачите под статия за убийство на човек. Не оправдавам постъпката на тоя льольо. Издава липсата на въображение, но какво да се прави- Меден Курник.
23.
do 19 селяндура-бургазлия
17.07.2024 19:45:01
5
4
Ти внимавай някой в тъмното да не ти играй правата лопата в тъпата кратуна,че да не стане,сам ли паднах или ти ме бутна....цървул скъсан....
22.
Кондукторка
17.07.2024 19:27:24
3
7
Манията по кучета отразява манията за контрол на стопаните. Който има малко куче копнее да упражнява контрол над малък човек или дете, а който разхожда едра машина за лайна е още по-увреден и иска да господства над едър бозайник или човек. Най-добре си изяжте кучетата и станете нормални, а не кучешки хора!
21.
Шурея
17.07.2024 19:18:08
5
8
Кучкари-малоумници колкото искаш. Струва ми се че всеки трети вече разхожда куче. Гнусна пасмина, какво да правиш. Фоберката хахахах
20.
някой
17.07.2024 17:06:56
0
14
Целия Меден рудник е усран от кучешки лайна. Никой не почиства след
домашните си любимци,тротоари, градинки всичко е леш.Сега, лятото миризмата е непоносимо. Имайте си ги кученцата ама като ги изкарване на разходка си почиствайте след тях.
19.
Бургазлия
17.07.2024 15:52:41
4
15
Такива дето серат пред вратата ми ги трепя без тън-мън
18.
smyrt
17.07.2024 15:20:04
7
13
СМЪРТ ЗА ИЗРОДА ИЗВЪРШИЛ ТОВА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! ОБЕСЕТЕ ГО ПРЕД ОБЩИНАТА. БОКЛУК!
17.
Дедо ви
17.07.2024 15:08:56
2
0
Ами да подведем и приблизителния резултат от гласуването по долу, както се вижда тези на които не им допада писането на Дедо ви са малко повече от тези които споделят мнението, значи според следващия пост на Дедо ви безхаберниците са повече от нормалните, значи все пак простотията побеждава в Бургас а не само в Меден рудник :-) все пак флагмана не го четат само в Меден рудник нали
16.
Карабела
17.07.2024 14:59:44
1
17
Всички утайки ли живеят в този комплекс??!
Твърде жалко за нормалните жители на М.Р.....тежко се живее сред примати,лично аз за това предпочетох
Вършило
15.
Дедо ви
17.07.2024 14:42:13
9
5
А сега ще си проличи кой си чисти лайната и кой смята че другите трябва да му ги чистят :-) гласувайте да преброим нормалните хора и лайнолюбците
14.
Дедо ви
17.07.2024 14:30:34
6
18
На вниманието на кучепритежателите, аз почти не съм виждал някой да почиства след домашния си любимец като го извежда на разходка, възможно е на някой да му е писнало децата му да вечно да играят в кучешки лайна и затова да е предприел такива гадни мерки които аз лично също не оправдавам защото животинчето не е виновно че има такъв собственик, който за съжаление е безхаберен и мисли че има само права но не и задължения. Помислете и върху това.
13.
*********
17.07.2024 14:29:17
6
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
До 10 и 11
17.07.2024 13:17:55
3
20
И двамата сте НЕНОРМАЛНИ!
11.
*********
17.07.2024 13:14:46
15
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
Антифризионев
17.07.2024 13:09:06
32
8
Можели са да си го сготвят докато е живо амааа. Умрело. Карай, другият път.
9.
х
17.07.2024 12:56:42
4
33
Дано убиецът да бъде открит и получи заслужена присъда, защото това е престъпление по Наказателния кодекс. Тъжно е за този "човек", който очевидно не е имал толкова любов, колкото това кученце, а и очевидно не е способен да даде на когото й да е любов, дори колкото това кученце.
8.
Дано!!!
17.07.2024 12:37:52
6
3
Дано, Неа! Дано! Дано! Дано!!!!!!!!!!!
7.
Селянин
17.07.2024 12:37:47
7
35
Този същият психар утре ще простреля дете. Такива не заслужавaт да живеят и трябва да се издирват и залавят, защото усети ли се, че е без знаказан и неоткриваем, става страшно.
6.
Аз
17.07.2024 12:30:38
8
32
Моите съболезнования!
...
Отидете в най-близкото РПУ и напишете подробно всичко, може и чертеж къде точно е станало престъплението...
... няма тън-мън, входират документите и назначават прокурор, към престъплението...
... това се прави и , и така се процедира от страна на МВР и Прокуратурата...
...
Другото е, че :
"Кармата е възможно най-търпеливия гангстер!" , което е и един от Природните закони...
Бъдете живи и здрави!

П.с .
Утре може да е Вашето куче, бебе, дете или Вие!
5.
АКО ЖИВОТНИТЕ
17.07.2024 12:27:14
8
32
Имаха религия ,човека щеше да е Дявола....
Проклет да си убиецо...!!!!
4.
Кучетата също умират
17.07.2024 12:25:22
28
16
Ей това е Снайперист, не като очилатото лапе, дето изпусна Тръмпарда! :)
3.
Неа
17.07.2024 11:59:55
7
36
Дано скоро кажем последно сбогом и на убиеца
2.
Неа
17.07.2024 11:58:36
9
40
На каква зоополиция не съществуваше ли в тази държава ? Такива убийци трябва да се самоубиват, няма смисъл от присъствието им на този свят. Дано се гръмне. Затвор и глоба са малко. Психопатското пак ще се прояви.
1.
валци
17.07.2024 11:56:30
8
47
Много съжалявам , такава мила и добра душичка :( Що за ''човек'' трябва да си , за да направиш такава постъпка . Много грешен човек , който ще го сполети , това което е търсил . Почивай в мир мила Кейтлин :(
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори