Почина кученцето, което бе простреляно в ж.к."Меден рудник"
Все още издиван извършителя на зловещото деяние
Кученцето Кейтлин, което бе простреляно от неизвестен стрелец пред блок 91 в ж.к."Меден рудник", е починало.
"Завинаги в сърцата ни оставаш. Завинаги ще те помним весела,добричка и игрива,но и завинаги ще ни боли, че при нас вече ти не си! В мир да почива душата ти! Покой и вечен мир моя любима Кейтлин", написа в социалните мрежи Жулиен Стоянов.
Все още се издирва извършителят на зловещото деяние. Според собствениците неизвестен мъж с въздушна пушка е стрелял по домашния им любимец. Кученцето бе пострадало тежко и в последните 4 дни лекари се бориха за живота му.
Бургазлийка алармира в сигнал до Флагман.бг: Изрод простреля кучето ми в ж.к."Меден рудник"
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
Към Община Бургас: Възобновете тази хубава инициатива и няма да съжалявате
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

Имам куче и събирам винаги лайното му и сам се чудя на себе си, защо го правя, като около него има десетки боклуци, които ще са там още десетки години.
Всички искате чистота и ред като в Европата, ама малцина са готови на промяна и всеки чака другият.
домашните си любимци,тротоари, градинки всичко е леш.Сега, лятото миризмата е непоносимо. Имайте си ги кученцата ама като ги изкарване на разходка си почиствайте след тях.
Твърде жалко за нормалните жители на М.Р.....тежко се живее сред примати,лично аз за това предпочетох
Вършило
...
Отидете в най-близкото РПУ и напишете подробно всичко, може и чертеж къде точно е станало престъплението...
... няма тън-мън, входират документите и назначават прокурор, към престъплението...
... това се прави и , и така се процедира от страна на МВР и Прокуратурата...
...
Другото е, че :
"Кармата е възможно най-търпеливия гангстер!" , което е и един от Природните закони...
Бъдете живи и здрави!
П.с .
Утре може да е Вашето куче, бебе, дете или Вие!
Проклет да си убиецо...!!!!