×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Още една от жертвите на Орлин Гигов проговори и разказа как убиецът на Силвия я удрял с бухалка


Още една от жертвите на Орлин Гигов проговори и разказа как убиецът на Силвия я удрял с бухалка
Със Силвия не сме единствените жертви на Орлин Гигов, споделя потърпевшата. Тя разказа как обвиненият за убийство бивш шофьор в МВР болница я пребивал и плашел с убийство
16 Юли 2024, Вторник, 11:06 ч.
Автор: Флагман.Бг

Жената твърди, че мъжът, който уби украинката, има две лица – добър е, но дори една чаша бира може да го превърне в садист

Орлин Гигов започна да ме бие с бухалка докато спях. Удряше ме навсякъде, а после уринира върху тялото ми. Това каза пред Нова телевизия жена, пожелала да остане анонимна. 

Тя твърди, че бившият шофьор в МВР болница, който е подсъдим за смъртта на украинката Силвия Киркова, я е заплашил с нож и казал, че ще я разчлени така, че и родителите нямало да могат да я познаят. 

Силвия беше намерена мъртва след побой, който според обвинението е извършен в жилището на майката на Гигов на 20 юни, припомня репортерът Татяна Йорданова. 

Сериен насилник към жертвата си: Спокойно, знам как да те бия, за да не ти личи

Потърпевшата от посегателствата на Гигов, която говори пред нея, разказа на какво е била подложена във времето, когато е имала връзка с подсъдимия - преди около 10 години. И до днес обаче тя продължава да получава заплашителни съобщения от него.

„Думите му бяха: „Ти виждала ли си човек да умира?”. Аз си спомням, че му отговорих: „Не”. И той каза: ”Ами сега ще видиш как се умира”, разказа жената, пожелала да остане анонимна.

На въпрос какво е бил Орлин Гигов в нейния живот тя отговори: ”Най-голямата грешка, която съм допускала и най-голямата болка”. А думите от него, които никога няма да забрави, са: "Да умират децата ти бавно и мъчително пред теб" и това, че ще приключи цялото ми семейство, като аз ще съм за финал”.

Мъж обезобрази жена при битов скандал, не е първата му жертва

„Това, което ме накара да разкажа тази история, е наглостта му, твърденията му, че Силвия е паднала сама по стълбите и е починала. Ние това падане го знаем... И на мен ми казваше: „Може без да искам да съм те бутнал”, заявява жената.

Тя твърди, че преди да започне да издевателства над нея, Гигов бил добрият герой. „Той започна да ми пише, че е полицай, че се е разделил с жена си, че много тежко го изживява, че не може да вижда децата си. През цялото време беше до мен, подкрепяше ме. Наистина изобщо не приличаше на това, което впоследствие видях”, разказва тя.

На въпроса с какво точно се занимава, подсъдимият отговарял, че е служител на реда и делата му са секретни. 

Лошото лице на Орлин Гигов се появява, когато бившата му приятелка разбира, че е бременна. „Случи се на 21 май. Той обаче беше категоричен, че не иска дете, че ни е рано. Принуди ме да направя аборт. Аз не исках, но той ме заведе при някакъв доктор. След като ме взе от клиниката, мина през един магазин и си взе литър алкохол”, споделя жената.

Същата нощ тя е събудена с бухалка. 

„Хвана ме за косата и ме избута на земята, в ъгъла на спалнята. Започна да ме удря с една точилка. Бой, удари навсякъде. В един момент си мислиш, че това е краят ти. Помня само част от думите му: „Аз съм бил в Косово, убивал съм хора. Виждал съм как умират хора. Знам как да те бия, знам и как да те убия”. Каза, че щял да ме разчлени. После отиде до кухнята. Смътно си спомням, че се върна с нож в ръка и каза, че така ще ме разфасова, че даже роднините ми няма и да ме намерят“, разказва потърпевшата.

„Продължи с ритниците и юмруците. Навсякъде... После се изходи по малка нужда върху мен, след което просто заспа. Даже и животно не заслужава това отношение! На моменти си мислех, че е кошмар и всеки момент ще се събудя. На другия ден ми каза, че не помни какво е направил, че няма да се повтори, че било в момент на отчаяние, че не знае как да продължи, че му тежи, че не си вижда децата – хиляди, хиляди, хиляди оправдания”, спомня си тя.

По думите ѝ агресията на Гигов се отключвала от алкохола. „И една чаша бира да изпиеше, той превключваше. Ставаше друг човек", твърди жената.

Жестоките посегателства се повторили няколко пъти. Жената се страхувала да отиде в полицията, защото Гигов я заплашвал, че ще пострадат и нейни близки. В крайна сметка решила да избяга.

„Края го слагаш, но не е лесно наистина да се откопчиш. Започнаха заплахите - че ще затрие всички от семейството ми, че ще убие и мен. Последно ми писа миналия месец - ”Господ да ме накаже, рак да ме хване”. Пак децата ми намеси”, разказва потърпевшата.

Във времето, в което Орлин Гигов е пребивал, заплашвал и обиждал няколко жени, една от тях се опита да го осъди. Не успя, защото съдът отмени дори условната му присъда. Наложена му беше само глоба от 3000 лева. След това беше извършено убийството на украинката Силвия Киркова.

„Заставам пред вас сега от яд - не само към него, а и към цялата ни съдебна система. Защото аз и Силвия не сме единствените. Много са жертвите”, споделя жената.

Тя знае за поне още пет пострадали от Гигов. В момента той е зад решетките, докато тече разследване срещу него. Но бившата му приятелка не се чувства по-спокойна. Казва, че това ще стане, когато мъжът получи адекватно наказание. „Дано този път съдът вземе правилното решение”, посочва тя.


 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
1
Коментара
1
Коментара по темата
1.
Палахан
23.04.2026 15:13:56
0
1
Значи аз и преди съм казвал.че жените неса сред най умните същества,а даже мноого сте тъпи бе,аз понеже съм свестен човек който се гърби и сам си искарва прехраната и съм скучен сигурно погледнато от страни,ама виж видят ли някой негодник и веднага рипат те жените такива ги възбуждат това е техния си избор нека ви убиват заслужавате сиго като сте прости.Аз имам един лаф-Така става като неме слушаш.Да си дошла да ядеш моя щеше даси жива ама като сте ограничени нека ви.Какво друго да кажа.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Телефонът става личен портфейл: карта, книжка, фишове и данъци на един екран Телефонът става личен портфейл: карта, книжка, фишове и данъци на един екран Законопроектът отваря път към електронна легитимация, плащане на задължения и безплатен електронен подпис за лични цели Иво Мирчев: При Радев няма калинки - само копринки! Иво Мирчев: При Радев няма калинки - само копринки! Румен Радев и Бойко Борисов не са готови за президентските избори, защото не са обявили кандидатите си, смята сълидерът на "Да, България" Сливен тапицира два хълма със слънчеви панели за 30 години Сливен тапицира два хълма със слънчеви панели за 30 години Според документите, бивш съветник от ГЕРБ е превърнал входа на града в подобие на извънземна база Карнобат сложи фотоволтаици върху 6 социални центъра и купи електромобил Карнобат сложи фотоволтаици върху 6 социални центъра и купи електромобил Инвестицията за над 385 хил. евро ще намали сметките за ток и гориво на седем социални услуги НАП след ареста за рушвет в Черноморец: Ще бъдем абсолютно безкомпромисни НАП след ареста за рушвет в Черноморец: Ще бъдем абсолютно безкомпромисни Националната агенция за приходите (НАП) остро осъди поведението, за което двамата инспектори са разследвани Празненствата край аязмото до Пещерско започнаха с водосвет, стотици вярващи се къпят за здраве Празненствата край аязмото до Пещерско започнаха с водосвет, стотици вярващи се къпят за здраве Три казана с курбан врят на поляната, подредени до тях са десетки маси и пейки Време е държавата да прехвърли рибарското пристанище на Община Созопол Време е държавата да прехвърли рибарското пристанище на Община Созопол Къде е специфичната дейност по обезпечаването на рибните ресурси, която се извършва на това пристанище, запита кметът на Созопол Бургаската пианистка Вирджиния Спиридонова покори престижна сцена в Норвегия Бургаската пианистка Вирджиния Спиридонова покори престижна сцена в Норвегия Възпитаничката на НУМСИ бе единствената избрана за солист на фестивалния оркестър сред близо 150 млади музиканти САЩ предупредиха за достоверна заплаха в Акаба, Йордания отрече евакуация САЩ предупредиха за достоверна заплаха в Акаба, Йордания отрече евакуация Американското посолство призова гражданите си да стоят далеч от летището и пристанището, но Аман обяви, че двата обекта работят нормално Борисов за президентския вот: Ромският вот ще е изцяло за Прогресивна България Борисов за президентския вот: Ромският вот ще е изцяло за Прогресивна България Божествена двойка да излезе срещу тази комбинация, няма спечелване, смята лидерът на ГЕРБ
Рояци гигантски скакалци налазиха Истанбул, свързват ги с миграция от Балканите Рояци гигантски скакалци налазиха Истанбул, свързват ги с миграция от Балканите Едрите насекоми се появяват край домовете предимно вечер, най-засегната е европейската част на мегаполиса Докато българските пенсионери си броят центовете, британските пенсионери имат поне по 500 хил. паунда в сметките Докато българските пенсионери си броят центовете, британските пенсионери имат поне по 500 хил. паунда в сметките Имотният бум и щедрите служебни схеми превърнаха бейби бумърите в заможно поколение, но бъдещите пенсионери са изправени пред друга реалност Славко Винчич прибира 60 000 долара само за финала на Мондиал 2026 Славко Винчич прибира 60 000 долара само за финала на Мондиал 2026 Общият хонорар на словенеца от турнира ще достигне около 140 000 долара, но ФИФА пази тарифите в тайна Ебола взе 893 жертви в ДР Конго, 86 нови случая са открити за ден Ебола взе 893 жертви в ДР Конго, 86 нови случая са открити за ден Броят на потвърдените заразени достигна 2267, а пренасянето на тела между отделни райони създава нов риск Меси разтърси Аржентина с послание преди финала: Написахме история, която никой няма да изтрие Меси разтърси Аржентина с послание преди финала: Написахме история, която никой няма да изтрие Капитанът постави общия път, трудните моменти и единството в отбора над спечелените трофеи САЩ удариха строяща се атомна централа в Иран, обяви Техеран САЩ удариха строяща се атомна централа в Иран, обяви Техеран Няколко снаряда са поразили площадката на АЕЦ Дарховин, но Вашингтон не е потвърдил атаката срещу ядрения обект От 18 месеца без работа до финал на Мондиала: Невероятният път на Луис де ла Фуенте От 18 месеца без работа до финал на Мондиала: Невероятният път на Луис де ла Фуенте Една малка обява във вестник променя живота на треньора, който изгради новото златно поколение на Испания След Коста дел Кроко: Имот на същия руски бизнес кръг отива на търг за 750 хил. евро След Коста дел Кроко: Имот на същия руски бизнес кръг отива на търг за 750 хил. евро Призрачният хотел в Добростан води към холдинга на Константин Циганов, оставил недовършения бетонен град край Царево Париж удря празните апартаменти: Данъкът скача до 60% Париж удря празните апартаменти: Данъкът скача до 60% Френската столица се надява да върне 20 000 жилища на пазара, но опозицията предупреждава, че максималната ставка е натиск, а не стимул Ферибот със 116 души се преобърна край Гаяна, спасени са 53-ма Ферибот със 116 души се преобърна край Гаяна, спасени са 53-ма Държавни и частни екипи продължават издирването, няма потвърдени данни за жертви
Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Предоставихме на САЩ данни за заобикаляне на санкциите по „Магнитски“ Виц на деня Виц на деня Секретарка се втурва, силно уплашена, в кабинета на началника:
- Шефе, току-що откраднаха колата ви!
- А успя ли да видиш крадците?
- Не, но записах номера на колата...
Виц на деня Виц на деня - Мила, ще се омъжиш ли за мен?
- О боже, да!
- Може ли да ти го сложа?
- Мръсник!
- Пръстена ма...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо жените прекаляват с уголемяването на устните?
- Защото не ми достигат пари за гърдите.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори