Откриха над 1 кг марихуана, много кока и екстази в дома на Китаеца
Бургаският наркоготвач се опитал да погълне неизвестно количество дрога, за да я скрие от ченгетата
Над 1 кг марихуана, 100 грама кокаин, 500 хапчета екстази и куп продукти за производство на наркотици са открили ченгетата от Пето РУ Бургас в дома на Деян Иванов, по-известен с прозвището Китаеца, научи Флагман.бг.
Както снощи съобщихме, култовият гангстер, паникьосан от полицейската проверка погълна неизвестно количество наркотици и почина в УМБАЛ Бургас.
25-годишният криминално проявен мъж е наблюдаван известно време от ченгетата, които са го разработвали заради съмнения, че е превърнал дома си в нарколаборатория. Подозренията се оказали основателни и на 14 юли домът му на ул."Пирин" в бургаския кв."Черно море" е атакуван. В паниката си обаче Китаеца се е опитал да скрие дрогата по най-неразумния начин, който в крайна сметка му коства живота.
Култов бургаски гангстер почина, след като изгълта куп дрога, за да я скрие от ченгетата
Все още не е известно какво количество наркотици е погълнал, а е ясна само причината за смъртта му - свръхдоза.
Мъж потроши жилището на бившата си приятелка в Стара Загора
Обраха офис на СКАТ
Нов кръг мирни преговори за Украйна започна в Абу Даби
ИТН пред Йотова служебният премиер не бива да е политическа фигура
И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края
Ченгета от РУ-Малко Търново спипаха дрогиран шофьор край село Извор
Един от изпълнителите на „А дано, ама надали“ навършва 38 години
Пътят, по който можеш да поемеш, ако си студент или млад творец с дух на предприемач
Нямаме никакви сили повече да се борим - съобщение до майката на собственика преди трагедията в хижа „Петрохан“
Кметът Николай Димитров представи стратегията за туризма като основа за устойчивото развитие на Несебър
Уроци за хигиена хранене и отношения влизат в училище
Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си

Маняци, не схванахте ли пародията ми?
Риторичен въпрос. :D