Трима авери тарашиха жилището на бургаско семейство, отмъкнаха сейф с много пари и златни монети
В металната кутия имало 75 хил. лв., 15 хил. евро и 3 златни монети
Трима мъже са тарашили жилището на бургаско семейство и са отмъкнали сейфа му с много пари и златни монети. Престъплението е извършено в края на юни, посочиха от пресцентъра на Прокуратурата. Тримата престъпници са от Троян и Плевен, дошли в Бургас за крупния обир, а след това си тръгнали отново по родните места с автомобила на единия задържан.
Мъжете са с инициали М.П., Г.Д. и Й.К. Те са обвинени за това, че противозаконно са отнели метален сейф, съдържащ сумите от 75 000 лева, 15 000 евро и три златни монети. М.П. и Г.Д. са действали в качеството си на съизвърършители, а Й.К. в качеството на помагач.
Те са задържани, а днес по искане на Районната прокуратура в Бургас им е взета мярка "задържане под стража".
По време на разследването са били претърсени домовете на тримата авери, като там са установени откраднатите златни монети и парични суми.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

ПРИЗОВАВАМ ДАНЪЧНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ДА ИМ НАПРАВЯТ ПРОВЕРКА ЗА ПРОИЗХОДА НА ПАРИТЕ.
Всеки ден чета тук как бургазлии мрат от глад на МРЗ, а то в сейфовете си държат десетки хиляди евраци и левчета и злато :)
Дай Боже всекиму(ама без да ни обират) :)