Трима авери тарашиха жилището на бургаско семейство, отмъкнаха сейф с много пари и златни монети
В металната кутия имало 75 хил. лв., 15 хил. евро и 3 златни монети
Трима мъже са тарашили жилището на бургаско семейство и са отмъкнали сейфа му с много пари и златни монети. Престъплението е извършено в края на юни, посочиха от пресцентъра на Прокуратурата. Тримата престъпници са от Троян и Плевен, дошли в Бургас за крупния обир, а след това си тръгнали отново по родните места с автомобила на единия задържан.
Мъжете са с инициали М.П., Г.Д. и Й.К. Те са обвинени за това, че противозаконно са отнели метален сейф, съдържащ сумите от 75 000 лева, 15 000 евро и три златни монети. М.П. и Г.Д. са действали в качеството си на съизвърършители, а Й.К. в качеството на помагач.
Те са задържани, а днес по искане на Районната прокуратура в Бургас им е взета мярка "задържане под стража".
По време на разследването са били претърсени домовете на тримата авери, като там са установени откраднатите златни монети и парични суми.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

ПРИЗОВАВАМ ДАНЪЧНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ДА ИМ НАПРАВЯТ ПРОВЕРКА ЗА ПРОИЗХОДА НА ПАРИТЕ.
Всеки ден чета тук как бургазлии мрат от глад на МРЗ, а то в сейфовете си държат десетки хиляди евраци и левчета и злато :)
Дай Боже всекиму(ама без да ни обират) :)