Трима авери тарашиха жилището на бургаско семейство, отмъкнаха сейф с много пари и златни монети
В металната кутия имало 75 хил. лв., 15 хил. евро и 3 златни монети
Трима мъже са тарашили жилището на бургаско семейство и са отмъкнали сейфа му с много пари и златни монети. Престъплението е извършено в края на юни, посочиха от пресцентъра на Прокуратурата. Тримата престъпници са от Троян и Плевен, дошли в Бургас за крупния обир, а след това си тръгнали отново по родните места с автомобила на единия задържан.
Мъжете са с инициали М.П., Г.Д. и Й.К. Те са обвинени за това, че противозаконно са отнели метален сейф, съдържащ сумите от 75 000 лева, 15 000 евро и три златни монети. М.П. и Г.Д. са действали в качеството си на съизвърършители, а Й.К. в качеството на помагач.
Те са задържани, а днес по искане на Районната прокуратура в Бургас им е взета мярка "задържане под стража".
По време на разследването са били претърсени домовете на тримата авери, като там са установени откраднатите златни монети и парични суми.
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници

ПРИЗОВАВАМ ДАНЪЧНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ДА ИМ НАПРАВЯТ ПРОВЕРКА ЗА ПРОИЗХОДА НА ПАРИТЕ.
Всеки ден чета тук как бургазлии мрат от глад на МРЗ, а то в сейфовете си държат десетки хиляди евраци и левчета и злато :)
Дай Боже всекиму(ама без да ни обират) :)