Трима авери тарашиха жилището на бургаско семейство, отмъкнаха сейф с много пари и златни монети
В металната кутия имало 75 хил. лв., 15 хил. евро и 3 златни монети
Трима мъже са тарашили жилището на бургаско семейство и са отмъкнали сейфа му с много пари и златни монети. Престъплението е извършено в края на юни, посочиха от пресцентъра на Прокуратурата. Тримата престъпници са от Троян и Плевен, дошли в Бургас за крупния обир, а след това си тръгнали отново по родните места с автомобила на единия задържан.
Мъжете са с инициали М.П., Г.Д. и Й.К. Те са обвинени за това, че противозаконно са отнели метален сейф, съдържащ сумите от 75 000 лева, 15 000 евро и три златни монети. М.П. и Г.Д. са действали в качеството си на съизвърършители, а Й.К. в качеството на помагач.
Те са задържани, а днес по искане на Районната прокуратура в Бургас им е взета мярка "задържане под стража".
По време на разследването са били претърсени домовете на тримата авери, като там са установени откраднатите златни монети и парични суми.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

ПРИЗОВАВАМ ДАНЪЧНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ДА ИМ НАПРАВЯТ ПРОВЕРКА ЗА ПРОИЗХОДА НА ПАРИТЕ.
Всеки ден чета тук как бургазлии мрат от глад на МРЗ, а то в сейфовете си държат десетки хиляди евраци и левчета и злато :)
Дай Боже всекиму(ама без да ни обират) :)