×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьорът, убил човек и ранил още двама при катастрофа на АМ „Тракия“, обжалва ареста си в Бургас
  • Анди Бърнам поема поста на британски премиер
  • Над 5200 са жертвите от земетресенията във Венецуела, хиляди са без дом
  • Вдигат трети паметник на Димитър Пенев
  • НЗОК ще плаща ортопедичните стелки на деца и възрастни
  • На Илинден не се влиза в морето
  • С 40% вдигат цените топлинните счетоводители
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трима авери тарашиха жилището на бургаско семейство, отмъкнаха сейф с много пари и златни монети


Трима авери тарашиха жилището на бургаско семейство, отмъкнаха сейф с много пари и златни монети
Мъжете са от Троян и Плевен, дошли по морето за крупния удар, след което си тръгнали
15 Юли 2024, Понеделник, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

В металната кутия имало 75 хил. лв., 15 хил. евро и 3 златни монети

Трима мъже са тарашили жилището на бургаско семейство и са отмъкнали сейфа му с много пари и златни монети. Престъплението е извършено в края на юни, посочиха от пресцентъра на Прокуратурата. Тримата престъпници са от Троян и Плевен, дошли в Бургас за крупния обир, а след това си тръгнали отново по родните места с автомобила на единия задържан. 

Мъжете са с инициали М.П., Г.Д. и Й.К. Те са обвинени за това, че противозаконно са отнели метален сейф, съдържащ сумите от 75 000 лева, 15 000 евро и три златни монети. М.П. и Г.Д. са действали в качеството си на съизвърършители, а Й.К. в качеството на помагач.

Те са задържани, а днес по искане на Районната прокуратура в Бургас им е взета мярка "задържане под стража".

По време на разследването са били претърсени домовете на тримата авери, като там са установени откраднатите златни монети и парични суми.

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Почина футболната легенда Кевин Кигън Почина футболната легенда Кевин Кигън 20/07/2026, Понеделник 17:40 1
15
Коментара по темата
15.
НАП
16.07.2024 09:41:58
3
9
по закона нямат право да държат суми вовече от 10 000 лв в кеш, това означава че тези пари са мръсни крадени и не са декларирани, данаци върху тях не е платено и следователно след като мине разследването ние ще им ги конфискуваме всичките
14.
haha
16.07.2024 09:34:31
4
7
тез крадливи изроди от къде имат над 100 бона в кеш в дома си, заслужават да им ги конфискуват и да не им ги върнат, по закон нямат право да държат повече от 10 бона в кеш. Дано им ги конфискуват и не им ги върнат на тея изроди наречени семейство крадци
13.
До 1 и до 10 ( валци )
16.07.2024 09:24:30
1
8
Това изобщо не е Ваша работа кой какво работи и колко пари има . Има хора със сериозен бизнес , където тези пари ги спестяват за кратко време . Има хора с доста сериозни месечни доходи , така че не се чудите от къде , как и защо ... Хората работят и спестяват . Има хора не пият не пушат не си дават парите за скъпи дрехи да се показват пред хората , пестеливи хора и имат пари , няма нищо странно или невъзможно да имаш такава сума . Просто е трябвало да помислят малко повече за тяхната сигурност .
12.
до 10
16.07.2024 08:39:54
0
4
Аз призовавам да спреш да си бъркаш в гъза ама продължаваш :)
11.
До10
16.07.2024 08:12:56
2
6
Представи си ,че хората са работили и са събирали цял живот ? Не всички си дават парите за алкаж и цигари!
10.
10
16.07.2024 06:47:35
13
12
ОТКЪДЕ ИМАТ ТОЛКОВА ПАРИ В ДОМА СИ ?
ПРИЗОВАВАМ ДАНЪЧНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ДА ИМ НАПРАВЯТ ПРОВЕРКА ЗА ПРОИЗХОДА НА ПАРИТЕ.
9.
Ха Ха
16.07.2024 06:21:30
0
8
Тая татуирана баба къв съдебен заседател е??? ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА!!!
8.
Българина
15.07.2024 23:23:43
4
12
Тц, тц, тц, тц, тц, тц.
Всеки ден чета тук как бургазлии мрат от глад на МРЗ, а то в сейфовете си държат десетки хиляди евраци и левчета и злато :)
Дай Боже всекиму(ама без да ни обират) :)
7.
кмету
15.07.2024 23:11:18
25
19
До като в България има паметници като Альошата в Бургас, то комунистите са на власт. Тоест кражби, кражби и пак кражби!!!
6.
До 4
15.07.2024 22:40:23
0
21
Гледам снимките и ме плаши татуираната тьотка дето са я допуснали там .... тази ще е най-честната и умна заседателка, с най-висок морал и обществена отговорност.
5.
БурГъз
15.07.2024 22:36:09
3
21
И как информацията за парите в сейфа е стигнала от БургЪз до ПлУвен, явно вътрешен човек до семейството ги е наел.
4.
Над 60 съдебни заседатели
15.07.2024 22:35:58
2
20
Решиха да им пишат оценка над 4. Жалка пародия на комунистическа съдебна система, която още работи в България. България никога няма да има истинска съдебна система, защото жалки партизански боклуци са вътре. Но и те ще пукнат и горе ще връщат с децата си. Боклуци!
3.
Гората
15.07.2024 22:22:37
2
16
От южната страна на яз. Мандра гори от три дни, ама вие не виждате....
2.
Бургазлия
15.07.2024 22:22:22
2
21
Да са "живи и здрави" камерите на МВР, че без тях, нямаше и едно престъпление да разкриете
1.
Жълтопаветен еврогейпарадчик
15.07.2024 22:14:44
14
22
Какво "работи" това семейство че разполага с такъв кеш у дома?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
„Солени ветрове“ връхлитат Бургас: 22 барда и 5 дуета от четири държави превземат „Охлюва“ „Солени ветрове“ връхлитат Бургас: 22 барда и 5 дуета от четири държави превземат „Охлюва“ В „Небесните бардове“ ще се пеят песни на Пламен Ставрев, Христо Граматиков, Светлана Стоянова, Гриша Трифонов, Емил Ангелов и Бойко Георгиев, ще бъде почетен и Льоди  Буря в Ямбол: Дървета смазаха коли, улиците се превърнаха в реки Буря в Ямбол: Дървета смазаха коли, улиците се превърнаха в реки Силният вятър повали дървета и клони, а поройният дъжд предизвика сериозни завирявания в града Опасни бури над Западна България, рискът остава до полунощ Опасни бури над Западна България, рискът остава до полунощ Очакват се проливни валежи, гръмотевици, внезапни пориви на вятъра и локални градушки Спасители от Созопол бият тревога: Жегите са по-опасни и от мъртвото вълнение Спасители от Созопол бият тревога: Жегите са по-опасни и от мъртвото вълнение Българските туристи са много дисциплинирани, каза Робърт от Полша, който вече пето лято надува свирката и вади хора от морето „Сексотерапия“, изневери и много смях: „Мухи без глави“ ще ви изненада и с необичайна „рецепта за щастие“ „Сексотерапия“, изневери и много смях: „Мухи без глави“ ще ви изненада и с необичайна „рецепта за щастие“ Мая Новоселска и звезден актьорски състав влизат в комичния свят на Теди Москов на 22 юли Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Израел се надява да унищожи ислямистите и техните проксита. Чрез нея Тръмп вижда начин да прочисти Европа от омразните му либерал-глобалисти  Министър Илин Димитров отличи хотелите, включени в MICHELIN Guide Hotels Министър Илин Димитров отличи хотелите, включени в MICHELIN Guide Hotels Michelin отличава места със собствен характер, последователно качество, високо ниво на обслужване и ясна връзка с дестинацията За една консерва русенско варено гранични полицаи от Бургас станаха за смях (ОБНОВЕНА) За една консерва русенско варено гранични полицаи от Бургас станаха за смях (ОБНОВЕНА) Сигналът е изпратен го Главна дирекция "Гранична полиция" и до Флагман.бг Мисия достъпност: Как ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас разбива стереотипите за частното образование Мисия достъпност: Как ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас разбива стереотипите за частното образование С профил по природни науки, латински език и такса от едва 125 евро, езиковата гимназия отваря вратите към медицината и реалния бизнес за всяко семейство Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна Дико Диков и Веселин Анестиев на терен: Провериха фирмата по ремонта Отманли - Ясна поляна Областният управител и заместникът му обходиха цялото трасе, разговаряха с изпълнителя и провериха дали дейностите по договора действително се извършват
US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит Войната взе живота на 17 американски военнослужещи, Техеран съобщи за 50 жертви, а хутите отвориха нов фронт срещу Саудитска Арабия Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Цар Футбол си свали шортите и се надупи пред богатите Суета, цинизъм и шоу – триединството на новия футболен ред  Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Войната в Иран има потенциал да доведе до световна криза Израел се надява да унищожи ислямистите и техните проксита. Чрез нея Тръмп вижда начин да прочисти Европа от омразните му либерал-глобалисти  Почина футболната легенда Кевин Кигън Почина футболната легенда Кевин Кигън Отиде си двукратният носител на „Златната топка“ Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза Шест държави разкъсват 21-вия пакет срещу Русия, ЕС изпадна в санкционна криза Гърция блокира общото решение, а Германия, Франция, Италия, Австрия и Португалия настояват за изключения в защита на националния си бизнес „Партията на хлебарките“ разтърси Индия „Партията на хлебарките“ разтърси Индия Десетки хиляди студенти блокираха Ню Делхи след грандиозен корупционен скандал в образованието До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи Плажните ракети, силната музика, SUP без спасителна жилетка и дивото къмпингуване могат сериозно да оскъпят почивката ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки Големите модни компании вече трябва да препродават, даряват или подготвят непродадените облекла и обувки за повторна употреба 13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания 13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания Стотици жители на града в провинция Саламанка излезли по улиците след последния съдийски сигнал От Доха до Бургас: Как един спрян полет удря целия туристически сектор От Доха до Бургас: Как един спрян полет удря целия туристически сектор Отпадането на Qatar Airways засяга не само София, а хотелите и курортите по Черноморието
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Колко хора загинаха за ден, управляван от заспалия Байдън Виц на деня Виц на деня Жена пробва бански пред огледалото и му казва:
- Огледалце, огледалце, я кажи...
А то:
- Ако теб не те е срам, на мен изобщо не ми пука!
Виц на деня Виц на деня - Мамо, бременна съм!
- Ама как така бе, дъще, къде ти беше главата?
- Под кормилото май, не помня точно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Който иска да пее, винаги намира песен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори