Трима авери тарашиха жилището на бургаско семейство, отмъкнаха сейф с много пари и златни монети
В металната кутия имало 75 хил. лв., 15 хил. евро и 3 златни монети
Трима мъже са тарашили жилището на бургаско семейство и са отмъкнали сейфа му с много пари и златни монети. Престъплението е извършено в края на юни, посочиха от пресцентъра на Прокуратурата. Тримата престъпници са от Троян и Плевен, дошли в Бургас за крупния обир, а след това си тръгнали отново по родните места с автомобила на единия задържан.
Мъжете са с инициали М.П., Г.Д. и Й.К. Те са обвинени за това, че противозаконно са отнели метален сейф, съдържащ сумите от 75 000 лева, 15 000 евро и три златни монети. М.П. и Г.Д. са действали в качеството си на съизвърършители, а Й.К. в качеството на помагач.
Те са задържани, а днес по искане на Районната прокуратура в Бургас им е взета мярка "задържане под стража".
По време на разследването са били претърсени домовете на тримата авери, като там са установени откраднатите златни монети и парични суми.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

ПРИЗОВАВАМ ДАНЪЧНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ДА ИМ НАПРАВЯТ ПРОВЕРКА ЗА ПРОИЗХОДА НА ПАРИТЕ.
Всеки ден чета тук как бургазлии мрат от глад на МРЗ, а то в сейфовете си държат десетки хиляди евраци и левчета и злато :)
Дай Боже всекиму(ама без да ни обират) :)