Уволниха я, защото устата й е голяма
След края на снимачните дни Виктория известно време нямала никакви наченки на това да бъде уволнена
"Предполагам, че Габриела има пръст в уволнението ми от БФС", сподели сензационната участничка от последния сезон на "Ергенът" Виктория Асенова, пише България Днес.
"Когато разобличих за това, че Габриела им а афера с наш известен футболист, още в имението получих предупреждение от сестрите, че ще ми го върнат", допълни ергенката. Тогава в риалити формата се разгърна скандал, след като Виктория направи шокиращо разкритие в национален ефир. Аз бях запозната с Габриела, тъй като работех в БФС и знам, че тя е любовница на един футболист. Когато Габриела си тръгна, тя и сестра й ми казаха, че нищо не е приключило между нас, че ще ме съсипе, че ще ме удари на това място, където ме боли много. Това беше работата ми", сподели бившата футболна мениджърка Виктория Асенова.
След края на снимачните дни Виктория известно време нямала никакви наченки на това да бъде уволнена. Нещата се променили, когато начело на БФС застава Георги Иванов, който седмица след постъпване в длъжност уволнява ергенката Виктория.
"Викна ме в кабинета и ми каза, че имало хора, които са искали да напусна поста. Вместо мен сега работи една бива рецепционистка. Явно е по-компетентна от мен. Предполагам, че е харесвана, защото е лесна за манипулиране от жените в работното ми място.", твърди Виктория, която не била на добри начала с дамите на работното място.
По това как върви делото, което ергенката заведе след уволнението срещу БФС, тя сподели: "За съжаление все още няма развитие по делото. Чакаме футболният съюз да даде своето становище и впоследствие да се насрочи дата за дело."
Идва нещо страшно на 13 февруари
АТОМ Бургас: Когато професионалното преместване спестява време, пари и нерви
МВР се опитва да ни пробута евтина версия, не вярвам в нито една дума, каза майката на Ивайло Калушев
АПС поискаха от Йотова да наложи вето върху Изборния кодекс
Над 4000 евро за квадратен метър достига цената на жилище в центъра на София
Алианс за права и свободи на консултации при президента
Бивш шеф в МВР: Интерпретациите около „Петрохан“ водят до фикция, не до истина
Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали
Kак да разпознаваме фалшивите банкноти и кои устройства са надеждни
Седем български състезатели стартират днес на Олимпиадата в Милано
Професор Рачев каза какво време ни очаква в близките дни
Адвокат Йорданка Бекирска посочи виновник за ужаса "Петрохан"
