Мъжът ми има пари, но не го обичам. Какво да правя?
Въпрос за рубриката на психолог Петя Георгиева
Днес публикуваме читателски въпрос, като името на автора ще запазим в анонимност. Под въпроса публикуваме отговора на психолог Петя Георгиева. Въпрос:
Искам да се разделя с мъжа ми, защото се влюбих в друг.
Бяхме заедно и усетих, че с него е всичко по-различно. Има тръпка и с него можем да си говорим за всичко, без притеснения.
Има обаче един проблем – той няма пари, няма си нищо. Преди е имал, но в момента няма нищо, а и има здравословен проблем и не може да започне работа каква да е, защото е с високо кръвно налягане.
Много го обичам и той мен, и единствената причина да не сме заедно е тази – парите.
Мъжът ми има пари, но това не ми е достатъчно, за да остана с него. Какво да правя?
Отговор:
Здравейте,
Благодаря за споделянето и въпроса!
Най-важното е първо вие самата за себе си да знаете кое е по-важно лично за вас, тъй като имате вече база за сравнение. Аз не знам точно в какво се изразява проблемът с кръвното налягане и колко точно е сериозен, но вероятно все пак има професии/длъжности или дори дейности, които все пак са подходящи.
Още нещо, ако „преди е имал пари“, то е много вероятно да има способността и възможността отново да има, ако пожелае и положи необходимите действия за целта, разбира се. Насоката ми е да се замислите повече не върху това, че „няма пари“, а върху това дали иска да има и дали е готов да се постарае, потруди и опита.
Моята препоръка е основно вие да сте наясно със себе си, какво ви е важно да има в отношенията и най-вече – дали ще се чувствате добре с мъж, който няма пари и не прави нищо, за да промени това или пък прави. Действията му в тази посока ще ви дадат най-правилния отговор.
Източник: az-jenata.bg
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

Мацката ще ги врътка двамцата,докато те се правят,на кой е по-отворен пред нея,за да я изчукат.....накрая тя си хваща трети и ги оставя да се изтрепят,като ония глупаци,на Слънчака,дето се изтрепаха заради Ива....... и..пито платено
Някак по е нормално обратното, но мъж курва е гротеска картина.
За портмоне ли си го взела?
Неука ли си? Неграмотна ли си? Некадърна ли си, че не можеш сама да работиш достойно и да си плащаш сметките? Хубаво е и да заделяш за себе си, да се обезпечиш и да може АНОНИМНО! да помогнеш на някого в нужда. Хора сме!
Пък и в достойния житейски път, може да срещнеш някого, който ще ти хареса?.. Някой от твоята черга.