×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мъжът ми има пари, но не го обичам. Какво да правя?


14 Юли 2024, Неделя, 22:00 ч.

Въпрос за рубриката на психолог Петя Георгиева

Днес публикуваме читателски въпрос, като името на автора ще запазим в анонимност. Под въпроса публикуваме отговора на психолог Петя Георгиева. Въпрос:

Искам да се разделя с мъжа ми, защото се влюбих в друг.

Бяхме заедно и усетих, че с него е всичко по-различно. Има тръпка и с него можем да си говорим за всичко, без притеснения.

Има обаче един проблем – той няма пари, няма си нищо. Преди е имал, но в момента няма нищо, а и има здравословен проблем и не може да започне работа каква да е, защото е с високо кръвно налягане.

Много го обичам и той мен, и единствената причина да не сме заедно е тази – парите.

Мъжът ми има пари, но това не ми е достатъчно, за да остана с него. Какво да правя?

Отговор:

Здравейте,

Благодаря за споделянето и въпроса!

Най-важното е първо вие самата за себе си да знаете кое е по-важно лично за вас, тъй като имате вече база за сравнение. Аз не знам точно в какво се изразява проблемът с кръвното налягане и колко точно е сериозен, но вероятно все пак има професии/длъжности или дори дейности, които все пак са подходящи.

Още нещо, ако „преди е имал пари“, то е много вероятно да има способността и възможността отново да има, ако пожелае и положи необходимите действия за целта, разбира се. Насоката ми е да се замислите повече не върху това, че „няма пари“, а върху това дали иска да има и дали е готов да се постарае, потруди и опита.

Моята препоръка е основно вие да сте наясно със себе си, какво ви е важно да има в отношенията и най-вече – дали ще се чувствате добре с мъж, който няма пари и не прави нищо, за да промени това или пък прави. Действията му в тази посока ще ви дадат най-правилния отговор.

 

Източник: az-jenata.bg


В категории: Лайфстайл


10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
ДА....АМА НЕ
15.07.2024 12:19:51
0
1
ДО 9
Мацката ще ги врътка двамцата,докато те се правят,на кой е по-отворен пред нея,за да я изчукат.....накрая тя си хваща трети и ги оставя да се изтрепят,като ония глупаци,на Слънчака,дето се изтрепаха заради Ива....... и..пито платено
9.
Тъ. Панар
15.07.2024 08:10:01
1
3
Аха. Значи втория ако имаше пари, нямаше да има дилема? Много хора, които се двоумят за нещо, започват да търсят мнението на другите, докато не чуят това, което им харесва. Та и тази дама така. Очаква да чуе, че в този случай да прави това, което прави в момента - да си ги врътка и двамата. Има подозрение, че последствията никак няма да й харесат, ама все пак ако от такава инстанция като Флагман й потвърдят - знае ли човек
8.
Коври ООД
15.07.2024 07:50:50
1
4
Отиваш на витрините в Амстердам, там винаги имат пари. Дъволна шъ останиш.
7.
А ТАКЪВ
15.07.2024 06:39:38
0
9
Парите не купуват щастие.....но...могат да ти го донесат...вЕрвайте ми...!!!
6.
Е
15.07.2024 02:06:41
1
12
Е*бати к*врата. Само за г*за си мисли. Ама оня няма кинти. Този пък има.
5.
:D
15.07.2024 00:15:43
2
19
и на курвите не им е лесно
4.
Хахах
14.07.2024 23:52:52
1
14
Напокледък е обратно, мъже живеят с грозотии за пари, това е по-жалко.
Някак по е нормално обратното, но мъж курва е гротеска картина.
3.
Златотърсачка
14.07.2024 23:15:07
5
8
Ми, 'що ти е мъж, тогава?
За портмоне ли си го взела?
Неука ли си? Неграмотна ли си? Некадърна ли си, че не можеш сама да работиш достойно и да си плащаш сметките? Хубаво е и да заделяш за себе си, да се обезпечиш и да може АНОНИМНО! да помогнеш на някого в нужда. Хора сме!
Пък и в достойния житейски път, може да срещнеш някого, който ще ти хареса?.. Някой от твоята черга.
2.
DJARO
14.07.2024 23:02:30
1
13
И нека нежния пол започне да коментира сега.........
1.
...
14.07.2024 22:56:26
1
19
Типичен курвенски въпрос.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Лекари от две болници в Бургас се грижат за ранените на аутобана Лекари от две болници в Бургас се грижат за ранените на аутобана  Засега не се налага операция на пациента, за който се грижат лекарите в МБАЛ „Сърце и Мозък“, стабилно е състоянието и на втория пострадал Окръжният прокурор на Бургас: Експертиза ще установи гръмнала гума ли е причината за трагедията край Карнобат Окръжният прокурор на Бургас: Експертиза ще установи гръмнала гума ли е причината за трагедията край Карнобат Тестовете за употреба на наркотици и на алкохол са отрицателни, каза той на брифинг   Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече  в туризма Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма Банско, Боровец, СПА и балнео дестинациите ще бъдат представени пред туроператори от Турция през зимния сезон Ето как изглежда мантинелата на АМ „Тракия” след тежката катастрофа с жертва (СНИМКИ) Ето как изглежда мантинелата на АМ „Тракия” след тежката катастрофа с жертва (СНИМКИ) Държавата трябва да отговори на много въпроси след този пореден инцидент, завършил фатално Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции Антимафиотите откриха над 450 грама кокаин, около 95 000 евро, електронни везни и боеприпаси Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България Министерството на туризма подготвя „план Маршал“ за реклама и въздушна свързаност на германския пазар след пропуснатите възможности през октомври от предишното редовно правителство Ето го шофьора на ТИР-а от мелето край Карнобат, тестваха го за алкохол и наркотици (СНИМКИ) Ето го шофьора на ТИР-а от мелето край Карнобат, тестваха го за алкохол и наркотици (СНИМКИ) Мъжът е на видима възраст около 55 години Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България Камионите са били засечени на „Капъкуле“ след рентгеново сканиране, шофьорите са предадени на властите в Одрин Георги Маджаров е избран за областен координатор на „Прогресивна  България“ в Бургас Георги Маджаров е избран за областен координатор на „Прогресивна България“ в Бургас Той е и настоящ заместник-областен управител на област Бургас Първо във Флагман! Дежавю на АМ „Тракия” - ето как изглежда предната лява гума на ТИР-а от мелето с жертва (СНИМКИ) Първо във Флагман! Дежавю на АМ „Тракия” - ето как изглежда предната лява гума на ТИР-а от мелето с жертва (СНИМКИ) Има щети и по калника, и по шофьорската врата на тежката машина
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито Елисейският дворец обясни, че френският президент се възстановява от лек очен проблем, който причинява дразнене и чувствителност към светлина Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“ Окончателната аутопсия сочи алкохолно отравяне, а мистерията около внезапната смърт на 35-годишната актриса приключи Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро Проверяват се данъчна регистрация, приходи, пожарогасители, детектори за дим, застраховки и дали жилището изобщо може да се отдава на туристи Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Полицията издирва шефа на хлебозавод „Мио“ Димитър Георгиев от Павликени с дронове и термокамери, проверява се и версия за отвличане Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Уелската певица почина на 75 години след тежко боледуване в Португалия
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня Бабички питат дете пред блока:
- Ти, чий син си, бе бабе?
- Ами, ние с татко не знаем, а мама не ни казва...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, няма нужда да ревнуваш! В леглото си по-добра от всички твои приятелки. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Попитах в женски форум как да кача няколко килограма, че съм хърбава. Толкова нови псувни и клетви научих...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори