Двамата най-богати мъже в САЩ подкрепиха Тръмп след опита за покушение
Илон Мъск циментира прехода си към дясната политика
Илон Мъск публично подкрепи Доналд Тръмп за първи път в президентската надпревара в САЩ, наричайки бившия президент "твърд".
Мъск, който е най-богатият американец и втория най-богат човек в света, публикува в своята социална мрежа X видео на Тръмп с окървавено лице, стискащ юмрука си.
Публикацията циментира преминаването на Мъск към дясната политика и осигурява на Тръмп високопоставен поддръжник в стремежа му да се върне в Белия дом на изборите на 5 ноември, отбелязва Ройтерс.
„Напълно подкрепям президента Тръмп и се надявам на бързото му възстановяване“, написа още Мъск. По-късно милиардерът публикува още една снимка, последвана от коментар: „Последният път, когато Америка имаше толкова силен кандидат, това беше Теодор Рузвелт“.
Третият по богатство в света също публично подкрепи Доналд Тръмп. „Нашият бивш президент показа огромна благодат и смелост под буквален огън тази вечер. Толкова съм благодарен за неговата безопасност и толкова тъжен за жертвите и техните семейства“, написа Джеф Безос в X.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Както Флегман си знаят рублите.