×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Юксел Кадриев побесня


13 Юли 2024, Събота, 19:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Новинарят все по-често пътува до Гърция и май ще се мести там да живее

Новинарят Юксел Кадриев отговори на хейтъри. В последните седмици за водещия на новините на Би Ти Ви се изписа какво ли не. А Кадриев не им остана длъжен. "Всички могат да видят как изглеждаш, но малцина могат да доловят това, което си в действителност!", пише Кадриев.

Водещият вече се завърна от почивката в Гърция. Но продължава с отпуската. В момента той катери върхове, като последният, който изкачи, бе Отовишки връх, над Седемте рилски езера. Напоследък той обича да прекарва всяка свободна минута в Солун. Не крие, че този гръцки град му носи съвсем друго усещане и там се чувства свободен. Негови приятели предполагат, че в даден момент може да емигрира и за заживее там.


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
19
Коментара
Флагман.БГ "Магазин за хората" с фурор до Пловдив "Магазин за хората" с фурор до Пловдив 16/01/2026, Петък 21:40 3
Тервел ИЛИЕВ Започна историческо издание на "Сурва" Започна историческо издание на "Сурва" 16/01/2026, Петък 21:20 0
19
Коментара по темата
19.
Да се маха
16.07.2024 11:32:42
5
5
Щял да емигрира в Солун. Лек му път. Да остави българките и да се забавлява с гъркините. Какъв турчин е, като твърди,че е християнин.
18.
Иванов
16.07.2024 06:11:09
8
3
Ами с тази депутатска заплата от 6000 на месец години наред у аз бих емигрирал но не в Гърция а на Хавай.
17.
Дали може да се вярва на флагман?
15.07.2024 21:49:22
8
7
Ако е вярно, че е побеснял - бийте му ваксина срещу бяс!
16.
КАТЕГОРИЧНО
15.07.2024 14:59:00
11
11
ПРЪДЛЬО
15.
Чичо Гошо
15.07.2024 01:41:56
5
9
Чудесни новини. И аз тоя месец емигрирам. Ще ставам грък рибар.
14.
Дрън
14.07.2024 16:06:55
7
11
Неудачни журналисти.Остаряват от съчинения ,злоба и клюки.Да гледат своята визия ,перфектен български език и ползотворна дейност.Класика в жанра!Влизате в часовете на учителите на децата ви,за да сте уверени как ги обучават.Ще гледаме телевизионерите.Когато посредствеността и примитивизма не ми харесват,се разграничавам.
13.
КУРЧО
14.07.2024 07:49:38
17
8
МИ ТОЙ ГОЛЕМ БЪЛГАРИН БЕЕЕЕЕЕЕЕ ТОЗ ТУРЧИН В...АШ..Т..А М...АМА ПРО...СТА
12.
КУРЧО
14.07.2024 07:46:43
12
5
НА ПИДЕРАСИЯТА В БЪЛГАРИЯ МАЙ И СВЪРШИ СРОКА НА ГОДНОСТ СЕА МАЙ ШЯ ДУАТЕ НА ГЯВОЛА У...Я.
11.
Zambo
14.07.2024 07:32:06
18
11
Ураааа един турчин по малко .
10.
Тв критик
14.07.2024 07:30:54
6
15
Може и в Турция , че гърците не обичат много турците . И този пелтек лапсус лингва някой казват ,че има дислексия . А преди да стане такъв е работил с майстори на покриви .
9.
Bvc
14.07.2024 06:57:05
9
9
Прав му път!!!
8.
Николов
14.07.2024 01:47:04
7
7
Солун_град на мечтите и на мечтателите и любителите на красивото в живота и в човешките отношения!
7.
МИ НЕ ГО ГЛЕДАЙ ВЕ
14.07.2024 01:38:34
14
8
ТаПАНАР......То и на него му е през дедовия,какво мислят зрителите-смачкани цървули ,като теб ,когато чете новините....!!!

до 5 292
6.
Чакал с фенерче за кокошки
13.07.2024 21:36:01
7
13
Начии тряя наморник за кангал
Ем дан плюй ем дани апе
То фъфленето си стои немоа са опраи
5.
292
13.07.2024 20:26:01
11
24
На този не му пука, че побеснявам всеки път като го слушам как пелтечи, запецва и не може да познае всяка трета буква от текста, който чете, докато води новините. В този аспект на мен ми е през онази работа, че той е побеснял от каквото и да е.
4.
Ваксина срву
13.07.2024 19:24:35
11
24
Бяс има ама ваксина срещу педерас няма
3.
Що бе флегми
13.07.2024 19:23:35
10
23
Да не са му гепили акумулаторната
самоебачка Вюрт подарък от Евгени Минджев
2.
ПРЕДВИД
13.07.2024 19:17:30
8
36
Тоталната простащина,която е обхванала БГ-ето,това е правилния избор,даже е трябвало много по-рано,да се изнесе в чужбина...!!!
1.
паткан
13.07.2024 19:16:30
4
24
Нали има ваксини срещу бяс ?!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тайно решение на правителството в оставка за Меркосур отваряло вратата за ГМО и евтин внос Тайно решение на правителството в оставка за Меркосур отваряло вратата за ГМО и евтин внос За потупване по рамото от няколко европейски политици премиерът го е скрил, коментира съветникът на президента  Парадокс с АПС и мандата: Върнат е, за да има честни избори, но очакват манипулации Парадокс с АПС и мандата: Върнат е, за да има честни избори, но очакват манипулации Д-р Хасан Адемов прогнозира, че ще се запази старият Изборен кодекс и така се подготвя почвата за контролиран вот и за фалшификация Кога временно ще ограничават движението по пътя за Пампорово Кога временно ще ограничават движението по пътя за Пампорово От пътната агенция уточняват, че мерките са превантивни и целят предотвратяване на инциденти Изградиха чудесна зона за отдих в кв. "Ветрен" - с помощта на УМБАЛ "Дева Мария" и "Лукойл" Изградиха чудесна зона за отдих в кв. "Ветрен" - с помощта на УМБАЛ "Дева Мария" и "Лукойл" Паркът разполага с новоизградени широки алеи, дървена беседка и удобни пейки с кошчета за отпадъци, както и с нови осветителни стълбове Синът на BG-олигарх с обвинение за наркотици в Пампорово, грози го постоянен арест Синът на BG-олигарх с обвинение за наркотици в Пампорово, грози го постоянен арест 19-годишният Божидар Бобоков е обвинен за държане на марихуана с цел разпространение, намерени са близо 400 грама Борецът №1 срещу инсектите в Бургас показа топлес кадри от бреговете на Африка Борецът №1 срещу инсектите в Бургас показа топлес кадри от бреговете на Африка Служителите му смятат, че е заслужил да се отдъхне под ярките слънчеви лъчи, макар че всички зъзнат в снежен Бургас НБА и много повече: как да се забавляваме през януари в Берлин? НБА и много повече: как да се забавляваме през януари в Берлин? Германия бе домакин на мач от НБА - официален двубой от редовния сезон, за който се приемаха и спортни залози Бойко Борисов: Обиждат ни на мафия и мутри, защото нямат друг аргумент Бойко Борисов: Обиждат ни на мафия и мутри, защото нямат друг аргумент Не знам каква мафия може да сме, но Европейския съвет и Европарламента с пълно болшинство ни извадиха от 27-годишния мониторингов механизъм към нашата правоохранителна система Вицепремиерът в оставка призна, че няма заделени средства за нови изборни устройства Вицепремиерът в оставка призна, че няма заделени средства за нови изборни устройства По време на блицконтрол в Народно събрание Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Българският паспорт е 11-и по сила в света с най-широк безвизов достъп до глобални дестинации Класирането поставя България сред държавите с най-голяма свобода на движение 
Автоиндустрия в Европа е пред колапс - съкращават по минимум 4 хил. служители на месец Автоиндустрия в Европа е пред колапс - съкращават по минимум 4 хил. служители на месец Само в рамките на последните две години секторът на производителите на автомобилни компоненти обяви планове за съкращаване на над 104 000 служители Българка направи рекордна сделка в Европа: Продаде своя „зелен“ стартъп за 80 млн. евро Българка направи рекордна сделка в Европа: Продаде своя „зелен“ стартъп за 80 млн. евро Любомила Йорданова остава начело на Plan A, която става част от Diginex – световен лидер във въглеродното счетоводство и ESG технологиите Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела Ще има срещи с Тръмп и Уиткоф Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда! Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда! На предварителното заседание в Арбитражния съд в Москва РЦБ обвини „Юроклиър“ в нанасяне на финансови щети вследствие на действията на депозитаря, които са лишили институцията от управлението на нейните „ликвидни активи и ценни книжа“ Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай От началото на демонстрациите на 28 декември 2025 г. в Иран са загинали най-малко 2677 души, твърдят неправителствени организации Х се срина Х се срина В Обединеното кралство са регистрирани над 19 000 сигнала за проблеми, докато в САЩ са отчетени почти 75 000 случая Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола Мат Калил иска 750 000 долара обезщетение от Хейли Калил за морални щети след нейни коментари в Twitch Синът на Тошко Йорданов строи слънчева централа за 50 млн. евро Синът на Тошко Йорданов строи слънчева централа за 50 млн. евро Наследникът на политическия шоумен вече е регистрирал „Азур Енерджи“ ООД Хулио Иглесиас отрече обвиненията в сексуално насилие Хулио Иглесиас отрече обвиненията в сексуално насилие Испанският певец заяви, че твърденията на двете бивши служителки са „абсолютно безпочвени“ и защити публично името си Лавина помете ски курорт край Монблан Лавина помете ски курорт край Монблан А само за дни серия от лавини в Алпите взеха жертви във Франция, Италия и Австрия
Росен Желязков Росен Желязков Трябва бързо да се отива на избори, без политическо шоу Виц на деня Виц на деня Гледам новините и някак ласкаво започвам да псувам на сръбски, щото българският вече не обхваща обема на ситуацията. Виц на деня Виц на деня Една жена се явила на интервю за стюардеса. Служителят я попитал:
- Защо се ориентирахте точно към тази професия?
Тя отговорила:
- Ами, защото в самолета ще се запозная с много мъже!
Оня се шашнал:
- И само за това?! Ами, че Вие може да се запознаете с мъже и в някоя кръчма!
Тя се аргументирала:
- Да де, ама в самолета няма къде да избягат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да правим всичко с лекота
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори