Тежка катастрофа до кв. Kрайморие! Автобус се обърна, пътници са в болница (СНИМКИ/ВИДЕО)
Лек автомобил Сеат е смлян при инцидента
Тежка катастрофа стана преди няколко минути на главния път от Созопол към Бургас след отбивката за кв. Крайморие, предава репортер на Флагман от мястото на инцидента.
Автобус, пълен с пътници се обърна след зрелищен сблъсък със Сеат с варненска регистрация. Пътят в посока Бургас е затворен
По информация на Флагман, пострадали са между 4 и 8 пътници, които са откарани с линейка в болница. Автобусът е на туроператорската фирма "Шанс тур".
Флагман разговаря с един от пътниците, возили се във варненския Сеат.
Той твърди, че излизайки от локала за кв. Крайморие, върху колата с висока скорост връхлетял автобуса, след което се обърнал.
"Беше страшно! Автомобилът ми се завъртя, а бусът падна на дясната си страна. Хората започнаха да пищят и да се опитват да излязат. Помогнахме, доколкото можем. Радвам се, че бързо дойде линейка и откараха най-тежко пострадалите. Надявам се да няма по-сериозни последици", каза мъжът пред Флагман.
Пътуващите в автобуса отказаха да бъдат снимани.
Очаквайте подробности!
Имотният пазар натиска спирачките: Сделките намаляват, но срив не се очаква
НАТФИЗ превръща Бургас в притегателен център на сценичните и екранни изкуства
Проверете фактурите за ток: КЕВР определи компенсации до 49,28 лв. за MWh за юни
Прокуратурата върна 54 000 евро на пет жертви на ало измамници
35 000 евро за DARA: Варна плаща за Bangaranga на празника си
Млад шофьор загина при челен удар с автобус край Плевен
Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак
Покана за публично обсъждане на Годишен отчет за изпълнение на бюджета на Община Бургас
Николай Попов посочи мъж, който според него го е следил: Боксьор, свързан с ПТП дела
Лихвата по ипотеката се удвоява, но вноската не - ето колко ще плащате
Броени дни до най-грандиозното бойно събитие в страната! Обратното броене до BRAVE 107 започна
Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му

Правилникът ясно казава че МПС-то от главния път трябва да даде възможност на включващото се МПС да излезе на магистралата. Затова има спирачки, и това не е кръстовище, а включващ път
sounds plausible... :)