Извънредна ситуация с медицинския хеликоптер
Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница
16-годишно момиче в тежко състояние след катастрофа взе медицинският хеликоптер от областната болница във Велико Търново днес към 13:30 часа. Пострадалата се транспортира до болница "Пирогов" в София. Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница. Девойката е пострадала вчера при катастрофа на пътя между Търговище и Антоново.
Във Великотърновската болница е докарана от болницата в Търговище, стабилизирана е и отпътува с въздушната линейка за оказване на специализирана медицинска помощ.Тежката катастрофа край Ястребино стана в четвъртък следобед. При инцидента загина 65-годишен мъж, а други шестима пострадаха.
Очаквайте подробности във Флагман
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Ха ха ха хаааа Това ли е националното здравеопазване с което се тупате всички в гърдите.....
Че то след още 10-на години ще ни трябват още 100 хеликоптера линейки да кръстосват небето и да карат всичките пациенти в болниците в Софията...
Направо закривайте всички останали болници в страната и яхайте хеликоптерите при нужда и без това тези болници трупат само дългове за несвършена работа.....
Ами какво се случва по селата и малките градове където живеят живи хора а?
Егати здравната система....