Извънредна ситуация с медицинския хеликоптер
Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница
16-годишно момиче в тежко състояние след катастрофа взе медицинският хеликоптер от областната болница във Велико Търново днес към 13:30 часа. Пострадалата се транспортира до болница "Пирогов" в София. Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница. Девойката е пострадала вчера при катастрофа на пътя между Търговище и Антоново.
Във Великотърновската болница е докарана от болницата в Търговище, стабилизирана е и отпътува с въздушната линейка за оказване на специализирана медицинска помощ.Тежката катастрофа край Ястребино стана в четвъртък следобед. При инцидента загина 65-годишен мъж, а други шестима пострадаха.
Очаквайте подробности във Флагман
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща

Ха ха ха хаааа Това ли е националното здравеопазване с което се тупате всички в гърдите.....
Че то след още 10-на години ще ни трябват още 100 хеликоптера линейки да кръстосват небето и да карат всичките пациенти в болниците в Софията...
Направо закривайте всички останали болници в страната и яхайте хеликоптерите при нужда и без това тези болници трупат само дългове за несвършена работа.....
Ами какво се случва по селата и малките градове където живеят живи хора а?
Егати здравната система....