Извънредна ситуация с медицинския хеликоптер
Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница
16-годишно момиче в тежко състояние след катастрофа взе медицинският хеликоптер от областната болница във Велико Търново днес към 13:30 часа. Пострадалата се транспортира до болница "Пирогов" в София. Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница. Девойката е пострадала вчера при катастрофа на пътя между Търговище и Антоново.
Във Великотърновската болница е докарана от болницата в Търговище, стабилизирана е и отпътува с въздушната линейка за оказване на специализирана медицинска помощ.Тежката катастрофа край Ястребино стана в четвъртък следобед. При инцидента загина 65-годишен мъж, а други шестима пострадаха.
Очаквайте подробности във Флагман
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си

Ха ха ха хаааа Това ли е националното здравеопазване с което се тупате всички в гърдите.....
Че то след още 10-на години ще ни трябват още 100 хеликоптера линейки да кръстосват небето и да карат всичките пациенти в болниците в Софията...
Направо закривайте всички останали болници в страната и яхайте хеликоптерите при нужда и без това тези болници трупат само дългове за несвършена работа.....
Ами какво се случва по селата и малките градове където живеят живи хора а?
Егати здравната система....