Извънредна ситуация с медицинския хеликоптер
Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница
16-годишно момиче в тежко състояние след катастрофа взе медицинският хеликоптер от областната болница във Велико Търново днес към 13:30 часа. Пострадалата се транспортира до болница "Пирогов" в София. Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница. Девойката е пострадала вчера при катастрофа на пътя между Търговище и Антоново.
Във Великотърновската болница е докарана от болницата в Търговище, стабилизирана е и отпътува с въздушната линейка за оказване на специализирана медицинска помощ.Тежката катастрофа край Ястребино стана в четвъртък следобед. При инцидента загина 65-годишен мъж, а други шестима пострадаха.
Очаквайте подробности във Флагман
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Ха ха ха хаааа Това ли е националното здравеопазване с което се тупате всички в гърдите.....
Че то след още 10-на години ще ни трябват още 100 хеликоптера линейки да кръстосват небето и да карат всичките пациенти в болниците в Софията...
Направо закривайте всички останали болници в страната и яхайте хеликоптерите при нужда и без това тези болници трупат само дългове за несвършена работа.....
Ами какво се случва по селата и малките градове където живеят живи хора а?
Егати здравната система....