Извънредна ситуация с медицинския хеликоптер
Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница
16-годишно момиче в тежко състояние след катастрофа взе медицинският хеликоптер от областната болница във Велико Търново днес към 13:30 часа. Пострадалата се транспортира до болница "Пирогов" в София. Това е втора спасителна мисия на медицинския хеликоптер от великотърновската болница. Девойката е пострадала вчера при катастрофа на пътя между Търговище и Антоново.
Във Великотърновската болница е докарана от болницата в Търговище, стабилизирана е и отпътува с въздушната линейка за оказване на специализирана медицинска помощ.Тежката катастрофа край Ястребино стана в четвъртък следобед. При инцидента загина 65-годишен мъж, а други шестима пострадаха.
Очаквайте подробности във Флагман
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра

Ха ха ха хаааа Това ли е националното здравеопазване с което се тупате всички в гърдите.....
Че то след още 10-на години ще ни трябват още 100 хеликоптера линейки да кръстосват небето и да карат всичките пациенти в болниците в Софията...
Направо закривайте всички останали болници в страната и яхайте хеликоптерите при нужда и без това тези болници трупат само дългове за несвършена работа.....
Ами какво се случва по селата и малките градове където живеят живи хора а?
Егати здравната система....