WINBET и Ботев Пловдив отново продължиха партньорството си
Компанията остава основен спонсор на отбора и през новия сезон
WINBET и Ботев Пловдив ще продължат успешното си партньорство, започнало още през 2018 г.
Както и досега, логото на компанията ще бъде на фланелките на играчите от първия и втория отбор на Ботев в мачовете им от националното първенство, турнира за Купата на България и европейските клубни турнири.
WINBET ще продължи и с рекламното присъствие и на най-новия и модерен футболен стадион в България – стадион „Христо Ботев“, както и на спортен комплекс „Никола Щерев – Старика“.
Новото споразумение между компанията и пловдивския клуб покрива футболния сезон 2024/2025 г.
„Продължаването на партньорството между WINBET и Ботев Пловдив е не просто едно от най-дълготрайните за нашата компания, а и едно от най-успешните в дългосрочен план. Свидетели сме на изключителното развитие на Ботев, увенчано със спечелването на Купата на България и поздравяваме клуба със завръщането му в европейските клубни турнири. Щастливи сме, че последователната политика на WINBET в подкрепа на българския спорт дава своите резултати и пожелаваме много успехи на Ботев в постигането на техните цели през новия сезон”, коментира главният маркетинг директор на WINBET Десислава Колева - Иванова.
„Щастливи сме, че едно успешно сътрудничество продължава да се развива и надгражда. В лицето на WINBET открихме партньор, който ни подкрепя при всякакви условия. Радваме се, че продължаваме съвместното си приключение”, заяви изпълнителният директор на Ботев, Алексей Киричек.
ГДБОП предупреждава: Сайтовете за запознанства са изключително опасни за децата!
Бургас вече има четири републикански шампиони по спортна стрелба за 2026 г.
Жертвите са вече 39 при най-смъртоносният железопътен инцидент в Испания от 2013
Почина сърежисьорът на Цар Лъв
Никога не правете тази грешка с електроуредите в дома
САЩ отново са единствената глобална суперсила
Кейт Мидълтън потресе с визия
Богатите са по-богати от всякога
Тези четири зодии да очакват брак през 2026 година
Почина Камен Димитров
"Аватар: Огън и пепел" запази първото място в боксофиса на САЩ
Двама дрогирани шофьори задържани за часове в Каблешково и Айтос
