Блус магия край морето! Невен Кидеров вдига купон зад Цурка
Бардът се завръща в Бургас без „Таралеща“, за да пее за приятели, магьосници и за див аромат на жена...
Магически коктейл от блус, поп и рок в съпровод с акустична китара ще забърка във вечерта на (не)фаталния 13 юли в Бургас Невен Кидеров. Бардът, който се утвърди като един от най-добрите музиканти в колоритната банда „Таралеща“, ще изпълнява в събота от 20:30 часа свои и известни песни на приятели в Art, Fishfood & Science – Glarus зад Цурка.
Феновете му тръпнат в очакване да чуят отново парчета като „Сини сливи блус“ и „Див аромат на жена“, с които Бат' Невен е пленявал не една душа.
Страстният планинар и блусар, който има над 30 авторски песни, е известен в Бургас и като един от основателите на „Кръга на барда“. Той е и сред музикантите от Сборна формация „Артисти за природата“, която записва планинарския химн „Не мога да се разделя“.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
