Шампион по колоездене на Украйна е загинал на фронта
35-годишният колоездач загуби живота си след руска атака
Многократният шампион по колоездене на писта на Украйна Андрий Куценко е загинал на фронта по време на войната с Русия. Това съобщават украински медии, като уточняват, че спортистът е починал на 3 юли след атака по 47-ма механизирана бригада "Магура", от която е част.
Куценко е многократен участник на различни състезания, както и шампион на Украйна няколко пъти. Той е представял страната си на световни и европейски първенства. В началото на руското нахлуване в Украйна през февруари 2022 г., спортистът успя да изведе семейството си в Италия, където те живеят и до днес.
След това 35-годишният колоездач се връща в родината си, за да се присъедини като доброволец към армията. През последните 2 години той участва в множество военни действия на територията на Украйна. Погребението му ще бъде днес (9 юли).
Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта
Намериха опасна бактерия на 5000 години в лед до България
Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата
Тази зодия оставя лошото зад гърба си
Пълнени чушки с кайма и ориз - домашна рецепта, която винаги изчезва първа
Немска овчарка спаси стопанката си от коварен рак, историята им е като от филм
Лесен трик срещу прах у дома
Черноморец Бургас попиля ЦСКА II
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора
Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта
Интимен скандал посред бял ден: Строител и жрица на любовта го направиха пред минувачи
Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто

Само това говори, че е имал сърце по-голямо от всичките русофили в България взети заедно. Както знаем, няма нито един копейкофил, който е отишъл там не да се сражава, ами дори и да живее.
А най-големия русофил - вологин отиде в сърцето на европа да взима заплатка в евро. Карикатури сте от всякъде. Чак ви съжалявам.
И тях ги трепят и мрат,кат мухи....
Каквото търсили-намерили....!!!
до 3
Каквото търсил - намерил!