×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Лятната програма в Приморско вече има и име - Прим фест


Лятната програма в Приморско вече има и име - Прим фест
Красиви плажове, музикален и културен маратон до края на август - десетки са причините да посетите малкото райско кътче на Южното Черноморие
Ключови думи: прим фест, лято, приморско
09 Юли 2024, Вторник, 13:39 ч.
Автор: Емел МАХМУД

От рок концерти до арт работилници и детски дискотеки, фестивалът предлага за всекиго по нещо

Ако искате да си почивате на морето, същевременно да се забавлявате с различни активности, да посещавате кино, театри, музикални събития, то вашето място е Приморско. Кметът Иван Гайков и екипът му работеха денонощно от началото на мандата, за да го превърнат във фестивалното градче на Южното Черноморие. За краткото време те успяха да променят облика на общината с обновена инфраструктура. 

Приморско се превръща във фестивално градче това лято

Община Приморско заложи на съвсем нова концепция по отношение на лятната програма, за да предложи на всекиго по нещо. А от скоро тя си има и име – Прим фест. Първоначалната идея бе да се организират събития в дните от четвъртък до неделя, но виждаме, че администрацията на Иван Гайков е положила доста усилия и те не са само през уикендите, а всеки ден – от началото на юли до края на август. 

Прим фест вече има и фейсбук страница, в която всеки ще може да следи актуалните новини. Там са публикувани всички мероприятия по дни и часове. Информацията ще се обновява от админите всеки ден, за да може местните и туристите да знаят как да си запълнят времето по време на почивката си. 

„Програмата ни предлага не само музикални събития, но и културни и спортни. В града ни ще гостуват театри, организираме арт работилници, детски дискотеки, рок, джаз и поп концерти. А на видеоекран ще бъдат излъчени и полуфиналите и финалът на Европейското първенство по футбол. Заложихме на съвсем нова концепция по отношение на лятната ни програма. И мисля, че се получи много добре. Заповядайте в Приморско! Прим фест е една от многото причини да посетите нашата община!“, каза пред Флагман.бг кметът Иван Гайков. 
 




Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
8
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Отиде си легенда на българския баскетбол Отиде си легенда на българския баскетбол 18/07/2026, Събота 18:00 0
8
Коментара по темата
8.
ПриРомско
10.07.2024 12:18:21
0
7
200 бона на вятъра .
7.
До1
09.07.2024 16:41:10
3
4
Лозенец си е ТОП момче.Както ви е написал колегата вие сте циганската махала на Лозенец
6.
МДТ
09.07.2024 16:24:09
1
7
09.07.2024 в Приморско няма никой.Празно,пусто,грозно.
5.
Еркюл
09.07.2024 16:06:50
2
6
Хубав плаж.Кофти матриал.
4.
Ермах
09.07.2024 16:04:39
1
5
Не забравяйте да си вземете счупен стол,туба с вода или минимум стар шкаф за да можете да паркирате.Местни традиций,какво да правиш.Ромове
3.
Ерхан
09.07.2024 16:00:19
2
6
МАНГО ФЕСТА Е В ПРИМОРСКО.ЯМБОЛСКИ,СЛИВЕНСКИ,МОНТАНСКИ И МНОГО МЕСТНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ.УЖАСТНА ДУПКА.КОМЛУКА НА ЛОЗЕНЕЦ
2.
АБПФК
09.07.2024 15:38:38
1
4
Соц-носталгия:
Днес стотици хиляди българи ежегодно почиват в Гърция и по Средиземноморитето, по екзотични дестинации от Тайланд през Занзибар до Доминикана, в луксозните хотели и апартаменти по Черноморието.
А, да - няма ги бунгалата на ТПК-то на Ахтопол без топла вода и c външно WC, където всичко "беше истинско", както и столовото хранене с консерви "Русенско варено" и малеби.
1.
Минков
09.07.2024 15:08:44
4
4
Хасиенда се мести в Приморско и ставаме топ дестинацията на южното черноморие. А село Лозенец хептен замира.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Зрелищният мегаспектакъл MAX FIGHT 66 взриви зала „Младост“ (ВИДЕО) Зрелищният мегаспектакъл MAX FIGHT 66 взриви зала „Младост“ (ВИДЕО) Многофункционалното съоръжение в Бургас буквално се пука по шевовете в този момент, където започна едно от най-мащабните и чакани спортни събития за годината Извънредно! Огромни пламъци лумнаха до голям хипермаркет, пет пожарни са на терен Извънредно! Огромни пламъци лумнаха до голям хипермаркет, пет пожарни са на терен Гъст черен дим стресна туристите в курорта Свети Влас, огнеборци от два града се борят със стихията Бургас се поклони пред Апостола: десетки сведоха глава пред монумента в Морската градина Бургас се поклони пред Апостола: десетки сведоха глава пред монумента в Морската градина Държавна, местна власт и десетки граждани отрупаха с венци и цветя паметника на Левски Кабинетът иска да извади частните фирми от ключови ловни стопанства Кабинетът иска да извади частните фирми от ключови ловни стопанства Законопроектът премахва възможността за 15-годишни договори за съвместна дейност и запазва двата обекта за представителните нужди на държавната власт Иван Алексиев за Дюлинския проход: Поморие не е декор за нечий дневен ред и ПР Иван Алексиев за Дюлинския проход: Поморие не е декор за нечий дневен ред и ПР Кметът реагира след работната среща в Областната администрация, за която по думите му не е бил информиран, и обяви какво реално предстои по двата ключови пътни участъка Тихомир Янакиев: Бих искал да Ви дам очите си, за да видите колко е красив Созопол Тихомир Янакиев: Бих искал да Ви дам очите си, за да видите колко е красив Созопол Морският курорт чества снощи своя празник - 17 юли, денят на Света великомъченица Марина От днес: Спират тировете в пиковите часове заради летния трафик От днес: Спират тировете в пиковите часове заради летния трафик На турската и гръцката граница движението е нормално към 6:00 часа, а в неделя тировете над 12 тона ще бъдат ограничени по Тракия и Струма Емоционалната изповед на Тихомир Янакиев развълнува Созопол навръх празника на града (ВИДЕО) Емоционалната изповед на Тихомир Янакиев развълнува Созопол навръх празника на града (ВИДЕО) Той изрази дълбоката си лична свързаност с родното място и заяви, че наследниците на древните аполонийци днес с право изричат с гордост думите „Аз съм созополчанин“ Гълъб Донев: Дефицитът може да падне под 3 процента през 2028 година Гълъб Донев: Дефицитът може да падне под 3 процента през 2028 година Финансовият министър залага на евросредствата, по-ефективна администрация и спиране на течовете от бюджета, докато България вече е в процедура за прекомерен дефицит Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Той посвети живота и изследователската си дейност на морския град
Витанов: Коалицията на желаещите заобикаля решенията на ЕС и НАТО Витанов: Коалицията на желаещите заобикаля решенията на ЕС и НАТО Председателят на ПГ на Прогресивна България увери, че София не е част от формата, а декларацията от Киев не създава правнообвързващи ангажименти САЩ засилиха атаките срещу Иран: Мостове рухнаха, летище бе поразено, жертвите са най-малко 8 САЩ засилиха атаките срещу Иран: Мостове рухнаха, летище бе поразено, жертвите са най-малко 8 Вашингтон твърди, че поразява военната логистика, а Техеран съобщава за цивилна инфраструктура и отвърна с ракети по държави от Персийския залив Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Над 10 сгради бяха затрупани край река Уцзян, повече от 1100 жители са евакуирани, а стотици спасители продължават издирването Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тръсът бе с магнитуд 7,4 по Рихтер, изплашени хора напуснаха домовете си Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Жителите на страната ще имат уникалната възможност да наблюдават с просто око изключително близко сближаване между младия лунен сърп и ярко блестящата планета Венера Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Анализатори разкриват тайния план зад бруталните удари в Близкия изток и обвиненията към Пекин за изборите Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Историята на един скромен гений, който победи парите и суперзвездите, за да качи Верона на върха Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Осъдената активистка първо е приета в женския затвор в Кемниц, но след индивидуална оценка е преместена в мъжката институция в Цайтхайн Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Пожарът в Арагон остава извън контрол, а стотици огнеборци и военни защитават застрашените селища Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Той сменя Веселин Синабов, а временното ръководство ще управлява дружеството до нов конкурс, но не повече от шест месеца
Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Предоставихме на САЩ данни за заобикаляне на санкциите по „Магнитски“ Виц на деня Виц на деня Секретарка се втурва, силно уплашена, в кабинета на началника:
- Шефе, току-що откраднаха колата ви!
- А успя ли да видиш крадците?
- Не, но записах номера на колата...
Виц на деня Виц на деня - Мила, ще се омъжиш ли за мен?
- О боже, да!
- Може ли да ти го сложа?
- Мръсник!
- Пръстена ма...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо жените прекаляват с уголемяването на устните?
- Защото не ми достигат пари за гърдите.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори