Ще участва в продължението на Дявола носи Прада
Мерил Стрийп се завръща
"Дяволът носи Прада", който излезе на екран преди 18 години, Мерил Стрийп ще се превъплъти в ролята на Миранда Пристли. Филмът ще проследи борбата на Миранда, редактор на водещото модно списание Runaway, с упадъка на традиционния печатен бизнес. В продължението ще станем свидетели на сблъсъка между Миранда и бившата ѝ асистентка Емили Чарлтън, изиграна от Емили Блънт, която ще видим като висш мениджър в луксозна група.
В оригиналния филм участваха звездни актьори, сред които Мерил Стрийп, Емили Блънт и Ан Хатауей. Базиран на едноименния роман на Лорън Уайзбъргър, филмът проследява историята на травматичното преживяване на млада жена, която работи в модно списание
.Мерил“ Стрийп работи в киното, театъра и телевизията. Считана е за най-великата жива актриса и една от най-великите на всички времена. Носителка е на множество отличия през цялата си кариера, обхващаща повече от четири десетилетия, включително рекордните 21 номинации за „Оскар“, спечелвайки три, и рекордните 33 номинации за „Златен глобус“, спечелвайки осем,как то и 2 награди Еми и 2 награди на БАФТА. Тя има най-много номинации за „Оскар“ и за „Златен глобус“ от всички актриси и актьори в историята.
Полицайка е разследвана за еротични снимки
Мони Николов с поредна магия в Русия
ЦСКА с огромна трансфера бомба?
Многохилядни протести срещу планове на Тръмп в Европа
Семейството на Любо Пенев благодари на Валтер Папазки
Масови мита: Тръмп размаха пръст дори на Великобритания, започва ли война за Гренландия
Два удара с евро менте: българка разпозната и заловена
35-годишен чужденец почина внезапно на улицата във Варна
11-годишно дете загина при нелеп инцидент в училищен двор
Нефтохимик е на финал за Купата на България, блестящ Ади Османович
Защо хората слагат дафинов лист в гащите
Какво означават етикетите на плодовете? Истина, която повечето хора не знаят
