Фетишист плаши артист с убийство
Още малко ще дишаш въздуха на тази земя, написал той на Иво Димчев в Интернет
„Знам за теб повече, отколкото ти за себе си. Знам къде живееш. Имам фетиш към това да те убия и скоро ще го направя… Още малко ще дишаш въздуха на тази земя”. Такава заплаха е получил в Интернет известният певец, танцьор, хореограф, автор на текстове и артист Иво Димчев, съобщава Нова телевизия.
За нея сподели самият той в социалните мрежи. Изпълнителят разказва, че заплахите са от месеци и от различни хора. В един от последните случаи той е заплашен с убийство по особено жесток начин.
„Преди да блокирам поредния човек, който ме заплашва, реших, че трябва да сигнализирам органите на реда. Чувствам се дискомфортно от тези закани”, призна Димчев в интервю за „Здравей, България”.
След като подал сигнал, артистът чакал два месеца реакция от прокуратурата. Получил писмо по пощата, в което пишело, че според прокурор Ивайло Гоцков няма достатъчно сериозен мотив за образуване надосъдебно производство.
„Аз съм свикнал на такива заплахи, но има тийнейджъри, които, ако получат подобно съобщение, то може да ги счупи”, коментира ексцентричният артист. По думите му, ако такава заплаха бъде отправена в САЩ, където той също живее, извършителят моментално ще бъде намерен и арестуван.
Дневен хороскоп за 17 май 2026: Овенът да се пази от измамници
Подарък за учениците: Получават до шест дни ваканция заради матурите и празниците
Хора гинат в прокълната къща до гробище
DARA излиза с "Бангаранга" на големия финал тази вечер. Има ли шанс да спечели?
Не правете тази грешка, ако искате издръжлив грим на бала
Какво се случва с Краси Радков?
България получи награда за най-добро артистично изпълнение на „Евровизия 2026“
Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия
Трогателната история на Севда и нейната осиновена дъщеричка в Бригада нов дом
Русия върна на Украйна телата на 528 убити
Милена Милотинова към българите в чужбина: Подкрепете DARA на Евровизия
НАП: В момента дизелът е най-евтин за последните 40 дни

Или как въздиша по сина ви!
А сега не си представяйте! Те вече са явни!
Те управляват София! Пепе-Рудките!!!