×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 14 май имен ден празнуват мъже с име Сидер
  • Нестабилно време до края на седмицата: валежи и гръмотевични бури на места
  • Отбелязваме Световния ден на астрономията
  • Парламентът обсъжда законови промени за контрол на цените и съдебната власт
  • Тази вечер във Виена ще се проведе вторият полуфинал на „Евровизия 2026“, а България ще бъде представена от DARA с песента Bangaranga
  • Регионалният министър ще посети Смолян заради свлачището на пътя за Пампорово
  • Трима депутати от „Прогресивна България“ подадоха оставки
  • Куба остана напълно без дизел и мазут заради американската петролна блокада
  • Задържаха мъж, подал фалшив сигнал за пет бомби в Плевен
  • Силният вятър в Шумен събори дървета, повредени са два автомобила
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Защо пребиха двама полицаи в затънтено село в Северозапада


07 Юли 2024, Неделя, 17:55 ч.
Автор: Флагман.бг

Полицаите били блъскани и удряни по главата и гърба

Двама мъже от село Долно Церовене в община Якимово, област Монтана, са задържани снощи за нападение над полицаи, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана. Униформените посетили частен имот в селото по сигнал за повреден автомобил на гост в този дом. При пристигане на място те видели паркирана в двора кола, по която имало множество следи от удари и нанесени значителни материални щети. Те се легитимирали и поискали да направят оглед, при което собственикът на къщата, мъж на 40 години от селото и негов роднина на 22 години ги нападнали.

Полицаите били блъскани и удряни по главата и гърба. След пристигане на още полицаи двамата мъже са задържани, а пострадалите униформени служители са освидетелствани от съдебен лекар за получените телесни повреди. По случая е образувано досъдебно производство по член 270 от Наказателния кодекс. Образувано е и второ досъдебно производство по член 216 от Наказателния кодекс за нанесените материални щети на колата на 38-годишен мъж от село Арчар, област Видин, който гостувал в дома на задържаните.

От Областната дирекция на МВР в Монтана съобщиха за БТА, че при инциденти през миналата и тази година в региона на няколко пъти са пострадали полицаи. Някои от тях бяха ударени с камъни и други твърди предмети при опит да спрат саморазправи в ромски квартали в Монтана и Вършец, а други бяха нападнати при опит да въдворят ред на частни тържества, при които се стигнало до сбивания между празнуващи, припомнят от полицията. 


В категории: Крими


8
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Разкриха менюто на Си и Тръмп - уникално е Разкриха менюто на Си и Тръмп - уникално е 14/05/2026, Четвъртък 18:40 0
Флагман.БГ 4 зодии навлизат в период на финансов възход 4 зодии навлизат в период на финансов възход 14/05/2026, Четвъртък 16:20 0
8
Коментара по темата
8.
До 3
08.07.2024 03:24:20
0
4
Слушаха, защото имаше бой.
С демокрацията милиционерите станаха полицаи, а циганите роми. И плочата се смени - сега циганите бият полицаите, а никой циганин не е вкаран в затвора.
7.
Ами
08.07.2024 01:22:24
0
2
Навън в европа не си и помислят за такива неща Само да посегне и вадимпистолета и стреля
6.
Едноглав, но релефен член
08.07.2024 00:37:02
1
4
Не пускайте водата в тоалетната и преди сражение, сложете няколко натрошени скилидки чесън при акито. Сместа е идеална за накисване на стирка, която после да насочите към лицевата равнина на служителите :D
Малко новини са по-забавни от това циганите като правят полицията на маймун
5.
Двуглав член
07.07.2024 21:14:06
4
3
Бийте куките със мръсни стирки! Хааах
4.
Топез Гомес
07.07.2024 20:45:30
2
7
Няма законодателство в тази т. нар. Територия.
Ако посягането срещу униформен се наказва с поне 5 години пандиз, щЕ ми се да видя бабаитите, които ще го направят.
3.
Илиев
07.07.2024 20:32:46
2
7
Преди ,,прекрасната' демокрация никой не посягаше на МИЛИЦИОНЕРА защото имаха респект!!!
2.
Най-доброто
07.07.2024 19:41:15
1
5
Black angus :*
1.
БОЙ
07.07.2024 18:40:25
7
12
По куките....като са прости и не са извадили пистолетите....така им се пада...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Близо 1000 абитуриенти се включват в Парада на зрелостниците в Бургас Близо 1000 абитуриенти се включват в Парада на зрелостниците в Бургас Празничната колона ще се движи под звуците на Младежкия духов оркестър към музикалното училище "Проф. Панчо Владигеров" С духова музика и червен килим Бургас ще изпрати своите абитуриенти на 15 май С духова музика и червен килим Бургас ще изпрати своите абитуриенти на 15 май Третият Парад на зрелостниците ще се проведе утре, 15 май, от 17.00 часа от площада пред сградата на Община Бургас Усмивки, червен килим и пайети за разкош на изпращането на Випуск 2026 от Френската гимназия Усмивки, червен килим и пайети за разкош на изпращането на Випуск 2026 от Френската гимназия ПГРЕ „Г.С. Раковски” в Бургас се сбогува с абитуриентите си с емоционална церемония и песни Кухня майка „Аламинут“ предлага професионално приготвяне и доставка на храна за туристическия сектор по Черноморието Кухня майка „Аламинут“ предлага професионално приготвяне и доставка на храна за туристическия сектор по Черноморието Така обектите значително намаляват финансовите си ангажименти към поддръжка на кухня, персонал и оборудване Поп взриви TikTok с набирания и визия на културист (ВИДЕО) Поп взриви TikTok с набирания и визия на културист (ВИДЕО) Свещеник Герасим Йорданов: Важно е да се грижим за душата, тялото и за духа. Фенове му пишат: Железо си, отец „Трапезица Резиденс“ – първа копка на централна локация в Бургас „Трапезица Резиденс“ – първа копка на централна локация в Бургас Нова сграда с комбинирано предназначение ще предложи жилища и бизнес възможности на стратегическо място в централната част на Бургас Екоминистърът: Мобилните станции не измерват миризми, защото всеки човек има различна чувствителност Екоминистърът: Мобилните станции не измерват миризми, защото всеки човек има различна чувствителност Задачата на новите устройства е да се измерват конкретни показатели за качество на въздуха, като прахови частици и други замърсители, които пряко влияят на здравето на хората, каза тя  Мащабна кампания в Бургас разкри скрити рискове за здравето на децата – сколиоза и проблеми със свода при ученици Мащабна кампания в Бургас разкри скрити рискове за здравето на децата – сколиоза и проблеми със свода при ученици Безплатни прегледи в училищата откриват ранни деформации, а специалистите съветват родителите да не подценяват проблема Кмет обясни, че е станал криптомилионер с дарения Кмет обясни, че е станал криптомилионер с дарения Инвестицията е направена преди да заема поста и няма нищо общо с него, казва той Пиян български тираджия катастрофира зверски в Гърция Пиян български тираджия катастрофира зверски в Гърция Според информацията, инцидентът е станал, когато български шофьор на камион е загубил контрол над превозното средство и е блъснал в тротоара, разположен в тунела на магистрала „Егнатия“ .
Отиде си главният герой от култовия клип на „О, Тигре, тигре“ Отиде си главният герой от култовия клип на „О, Тигре, тигре“ Хора, които са го познавали, го описват като човек с ведър характер, добро сърце и винаги позитивно отношение към околните Мигранти душиха 70 г. белгиец посред бял ден в центъра на Брюксел Мигранти душиха 70 г. белгиец посред бял ден в центъра на Брюксел Те го доведоха до безсъзнание, за да откраднат златна верижка. Никой не му помогна Мел Гибсън пак с младо гадже, хвана си 44-годишна моделка Мел Гибсън пак с младо гадже, хвана си 44-годишна моделка Били заедно в Италия DARA оглави две класации преди участието си DARA оглави две класации преди участието си „Бангаранга“ има над 3,5 млн. стрийма, а междувременно влезе и в класацията на „Гардиън“ с Топ 11 хитове от тазгодишната селекция на „Евровизия“ Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Ампули със заразата са изчезнали преди две години от Австралия Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Нямаме нужда от помощ за ислямската република, защото така или иначе ще спечелим, обяви гостът в китайската столица Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Той отправи апел хората да предприемат мерки за икономии, включително да избягват ненужни пътувания в чужбина Светът полудя по обувките на папата Светът полудя по обувките на папата Появиха се куп закачки в мрежата Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Бившият руски министър Михаил Касянов даде пример със смъртта на Сталин Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Букмейкърите не му дават никакъв шанс за челната четворка
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Не мисля за финансовото положение на американците Виц на деня Виц на деня - Тате, ти без кое можеш да минеш по-лесно? Без кафе, без цигари, или без ракия?
- Без майка ти.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си седят на пейка в парка. Приближил младеж и ги заговорил:
- Добър ден! Aз съм Петър, а вие?
- Ние не.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори