„Ламина“ стигна до крайния клиент с модерен шоурум в Бургас (ВИДЕО/СНИМКИ)
Разделен на функционални хъбове, в този шоурум ще откриете вдъхновяващи композиции от декори
Компанията пионер в търговията с материали за изработката на мебели - „Ламина“ ООД, откри модерен „Дизайн Център“ до складовата си база на бул. „Индустриална“ 49 в Бургас.
От създаването си през 1997 година, фирмата е официален дистрибутор на продуктите на глобалния лидер в сектора “KRONOSPAN”. Това партньорство продължава вече над 25 години, а новият шоурум е отражение на постигнатите отлични отношения.
„Може би малко хора знаят, че в Бургас е базиран отделът по дизайн на „Кроношпан“, отговарящ за цялостната визия и интериора на всички „Дизайн центрове“ и всички над 40 завода по света. Точно тези талантливи хора изготвиха проекта за шоурума на „Ламина“, който се отличава много от създаваните до момента обекти от този тип в нашия бранш“, коментира Иван Бобев, съсобственик в компанията заедно с Жельо Черкезов и Николай Черкезов.
Събитието уважиха изпълнителният директор на „Кроношпан България“ Николай Банков, председателят на Регионалната колегия на Камарата на архитектите в Бургас арх. Събин Попов, търговският директор Иван Китенов, председателят на Съюза на Архитектите арх. Емил Бурулянов, интериорни дизайнери и мебелисти от цялата страна, с които “Ламина” си партнира.
Разположен на площ от 350 кв.м. шоурумът на „Ламина“ представя продуктите, нe само чрез различните декори на Ламинирани ПДЧ, гланцови плочи, работни плотове и гърбове, механизми, PVC и ABS кантове. Концепцията се различава от стандартна експозиция на продукти и привлича с реализирани проекти – интериорни решения за детска стая, спалня, кухня, баня, кабинет и дневна.
„До неотдавна клиентите виждаха продуктите като тесте с малки мостри, което затрудняваше донякъде избора им. В новия ни „Дизайн Център“ проектантите на „Кроношпан“ креативно имплементираха нашите продукти, създавайки авторски мебели, разкриващи различни възможности за съчетания и форми“, разясняват от „Ламина“.


Първите посетители – крайни клиенти, търсещи подходящи материали за своята нова кухня - бяха консултирани от екипа на „Ламина“ в зоната с ЛПДЧ плоскости. Там, в специално предвиден кът, клиентите сами имаха възможността да „композират“ своята бъдеща кухня, като подредят по цветове избраните материали за вратички, плот и гръб върху симулатор, създаден точно с тази цел.

Разделен на функционални хъбове, в този шоурум ще откриете вдъхновяващи композиции от декори, които ще вдъхнат живот на творческите ви идеи чрез своите текстури, цветове и форма.
В новия „Дизайн Център“ ще получите помощ от квалифицирания екип, ще можете да отворите вашия проект и да проведете среща с дизайнера и мебелиста, отговарящи за реализацията му, а в мултимедийната зона можете да разгледате на голям екран различната гама от продукти.

Сред тях на фокус са:
Ексклузивните плоскости на EMPORIO SKIN, Колекциите HARMONY и CONTEMPO, МДФ плочите с PET и HPL покритие FEELNESS, впечатляващите стенни панели ROCKO TILES и компактните плотове SLIM LINE. Висококачествените механизми на Австрийската GRASS и Швейцарската PEKA са също новост в портфолиото на компанията.

Пълната гама от продукти на „Ламина“ ООД можете да разгледате и от ТУК.
Вижте в ГАЛЕРИЯ кои интериорни дизайнери, мабелисти и архитекти посетиха „Дизайн Центъра“ в деня на неговото официално откриване.
Приказен свят от пясък: Емблематичният фестивал в Бургас отваря врати с безплатен вход
Несебър събира красиви умове от 11 държави
Забравете за брашното: Направете тези сочни кюфтенца от тиквички с течен сос от топено сирене
Горска сватба за историята: Христо Пъдев и Цветина се взеха, Зомбори и Бабинова ги „венчаха“
Калин Врачански с опасни каскади в „Пиесата, която се обърка“
39-годишна украинка е издирвана за бомбения атентат срещу олигарх в Монако
Над 100 класически автомобила и мотоциклета от 7 държави пристигат за 19-ия Ретро парад в Бургас
Икебаната на косъм от смъртта след тежък инфаркт, вижте първите му думи от болницата
Кървава баня в Тайланд: 11-годишно хлапе подкара камион и уби деветима монаси
Шефът на РУ Созопол Ивайло Драгиев разкри как разбиха схемата за райски газ
Полицаите заловиха след гонка шофьор-нарушител с 32 акта
Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион
