×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Инфаркт покосил украинецът на Южния плаж в Китен


Инфаркт покосил украинецът на Южния плаж в Китен
Той влязъл до колене в морето да се разхлади, защото му станало усилно
04 Юли 2024, Четвъртък, 17:52 ч.
Автор: Флагман.БГ

Починалият е на 71 години, пристигнал е в България на почивка със съпругата си

Починалият на Южния плаж в Китен украинец, за когото съобщихме преди минути, е на 71 години. По всяка вероятност причината за смъртта му не е удавяне, а здравословен проблем, узна Флагман.

Той е пристигнал в България със съпругата си и двамата по-рано днес са отишли на плажа, за да се попекат на слънце и да си починат. Около 16 ч. мъжът споделил с жена си, че му е прекалено горещо и дори усилно, и решил да се „разхлади”. 71-годишният стигнал до брега, потопил краката си до колене във водата и поседял известно време там.

Извънредно! Украинец се удави на плажа в Китен

В един момент обаче просто паднал в плитката вода. Дежурните спасители веднага го извадили от морето и започнали да му оказват първа помощ. Всичко се случило буквално за броени секунди. На място е пристигнал полицейски екип и линейка, но медиците само констатирали смъртта на човека, който по думите на съпругата му пред униформените, е имал здравословен проблем.

Предстои да бъде извършена аутопсия, която да покаже каква е причината за смъртта му. Както Флагман вече съобщи, това е поредният случай, при който в рамките на седмица украински гражданин пострадва или загива нелепо в Бургаския регион.

 


В категории: Приморско , Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
8
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ще отиде ли Бойко Борисов при Румен Радев Ще отиде ли Бойко Борисов при Румен Радев 12/01/2026, Понеделник 08:10 4
Тервел ИЛИЕВ Тежки преговори за мач Саруханян - Вергиев Тежки преговори за мач Саруханян - Вергиев 11/01/2026, Неделя 22:28 0
8
Коментара по темата
8.
Калоян
05.07.2024 11:42:17
0
0
Украинецът е покосил инфарктът, както се казва - кой е писал това заглавие?:)
7.
Виждащ
05.07.2024 07:04:36
0
2
Ако е от онези със джиповете колкото камион от пълнене и лочене ще е ако е човек избягал от това да го жертват за славата на ЗЕЛЕНСКИ и американската деменция Бог да го прости. Но. Имам едни мои наблюдения и ще ги споделя. Почти всички украинци живуркащи като царе по хотелите на морето пазаруват със карти. Със български карти издадени пт български банки във лева. Да попитам някой да е видял украинци да се трупат пред банките да вкарват пари и да си вадят карти за пазаруване. Май никой не е виждал но пред социалните се трупат на тумби ежедневно. Дали пък надупената ни държава не им дава пари и за харчилък освен хотели и плюскане а във дуото време пенсионерите и социално слабите че и другите във болшинство живеят мизерно. Ще споделя и още нещо. Преди няколко дни във голям супер маркет до Сл бряг не само аз но и други чуха когато едни от тези със джиповете си подвикваха( здраст новая Украйна) и когато отидоха до касата там ги обслужваше пак украинка от тези наистина бедните и истинските и чух как това момиче на наглото държание на хахола исъска( гриз, сволоч и дезинтерия) и че тези направиха войната и избягаха със заграбеното. А за умрелият Бог да го прости и него майка е раждала и има кой да го съди ако е грешил
6.
Читател
04.07.2024 21:48:03
0
6
Браво на инфаркта! По-добре късно отколкото никога.
Z
5.
Помощи за бедстващите!
04.07.2024 21:18:11
0
8
Един украинец не е починал по време на тежка работа...
4.
:D
04.07.2024 20:13:33
2
6
лошо няма , а сега нека и другите орки го последват, лошо няма, освен че ще ни разадват
3.
Ъ
04.07.2024 20:01:15
0
6
Кой кого покосил, че не разбрах? Правилата за пълния член се учат от 1 до 4 клас!
2.
*********
04.07.2024 19:19:28
8
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Българина
04.07.2024 19:04:22
9
5
Ваксиниран ли е бил.
И с каква ваксина?..
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Инциденти в Бургаско: Жена падна в автобус, друга катастрофира Инциденти в Бургаско: Жена падна в автобус, друга катастрофира За щастие ударите не са фатални Дневен хороскоп за 12 януари: Ден за важни решения и финансови уроци Дневен хороскоп за 12 януари: Ден за важни решения и финансови уроци Звездите насочват към предпазливост, честност и нови възможности за всички зодии ГЕРБ-СДС печели изборите, ако те бяха днес ГЕРБ-СДС печели изборите, ако те бяха днес ПП-ДБ също е със стабилни позиции Ваня Джаферович сподели защо се чувства „селянин“ и защо избра България за свой дом Ваня Джаферович сподели защо се чувства „селянин“ и защо избра България за свой дом Бившият футболист и победител в „Сървайвър“ разказа за ресторанта си и живота на Балканите Милиони хора ежедневно използват ChatGPT за здравни въпроси Милиони хора ежедневно използват ChatGPT за здравни въпроси Над 230 милиона души седмично търсят здравна информация чрез AI помощник, показват данни на OpenAI Нова безопасна практика за размразяване на предното стъкло без риск от напукване Нова безопасна практика за размразяване на предното стъкло без риск от напукване Експерти предупреждават шофьорите да избягват заливане с вряла вода и препоръчват алтернативни безопасни методи Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Научни изследвания показват ефективност на какаовите флаваноли за по-добра концентрация и памет Лоша новина за българите с имоти в Гърция, премахват кешовите наеми Лоша новина за българите с имоти в Гърция, премахват кешовите наеми Съседката ни въвежда пълен електронен контрол от април Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства От лечебни отвари до фармацевтични формули - как древните познания продължават да влияят на медицината Преслава отново на екзотична екскурзия Преслава отново на екзотична екскурзия Поп-фолк звездата откри креативен начин да предпази кожата си от силното слънце
Как древната Калкута от малко рибарско селище се превръща в символ на Британската Индия  Как древната Калкута от малко рибарско селище се превръща в символ на Британската Индия  С богата история, културно многообразие и контрасти, старата столица остава едно от най-значимите градски ядра  Обсъждат създаване на обща европейска армия на фона на несигурността в трансатлантическите отношения Обсъждат създаване на обща европейска армия на фона на несигурността в трансатлантическите отношения Комисарят Андриус Кубилиус предлага европейски въоръжени сили от 100 000 души и създаване на Европейски съвет за сигурност Милиони хора ежедневно използват ChatGPT за здравни въпроси Милиони хора ежедневно използват ChatGPT за здравни въпроси Над 230 милиона души седмично търсят здравна информация чрез AI помощник, показват данни на OpenAI Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Шоколадът може да подобри мозъчната активност и когнитивните функции при умерена консумация Научни изследвания показват ефективност на какаовите флаваноли за по-добра концентрация и памет Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства Билките от древността, които стоят в основата на съвременните лекарства От лечебни отвари до фармацевтични формули - как древните познания продължават да влияят на медицината Преслава отново на екзотична екскурзия Преслава отново на екзотична екскурзия Поп-фолк звездата откри креативен начин да предпази кожата си от силното слънце Как "Розовите пантери" офейкаха на ролери след шеметния обир в Гърция Как "Розовите пантери" офейкаха на ролери след шеметния обир в Гърция Двама сърби от престъпната мрежа бяха задържани в България и Хърватия след кражба на близо 600 000 евро Какво ядат хората в Гренландия - традиционни и местни ястия в полярната кухня Какво ядат хората в Гренландия - традиционни и местни ястия в полярната кухня От супата  suaasat  до ферментиралите птици  kiviak  - как природата и културата оформят хранителните навици в най-големия остров на света Спипаха с много наркотици тв любимеца на българките Спипаха с много наркотици тв любимеца на българките Турският актьор е задържан при мащабна акция срещу трафика и употребата на наркотици Тръмп предупреди Иран, че САЩ са готови за действие при ескалация Тръмп предупреди Иран, че САЩ са готови за действие при ескалация Американската администрация обсъжда различни сценарии за удар срещу ислямската република на фона на масови протести
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Партиите са секти с един вожд, другите са безгласни букви Виц на деня Виц на деня - Ти си първата жена с която вечерям, откакто жена ми ме напусна.
- О, колко мило, кога се разделихте?
- Сутринта.
Виц на деня Виц на деня - Днешно време младите нямат никакъв морал. Прегръщат се, целуват се, разголват се - ужас!
- А ние навремето - срещнеш Пешо зад дувара, па го хванеш за дюкяна, па срам, срам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяка загорела манджа стои жена с телефон, а зад всяка загорела жена стои мъж с телефон.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори