Собственикът на "Сикретс" в Слънчев бряг Пламен Кронев е арестуван
Служители на негово заведение в столицата са подали жалби, че ги е тормозил и изнудвал
Един от собствениците на пловдивския клуб „Secrets” Пламен Кронев е задържан в столицата, съобщи TrafficNews. Това се случва след редица оплаквания на служители, които твърдят, че са били заключвани, изнудвани и обвинявани от него, че са откраднали пари от оборота на друг клуб, на който той е управител в студентски град “Illuzion”. Задържан е и негов съдружник и управител на заведенията Веселин Илиев.
Твърди се, че Пламен Кронев е привикал служителите си и ги затворил в заведението, където започнал да ги притиска да признаят кой го е ощетил с оборота. По думи на персонала, той ги е заплашвал и ги е карал да подписват документи, че дължат пари на заведението.
Някои успяват да кажат на родителите си, които отишли на място да приберат децата си. Част от избягалите служители разказват, че вътре той гасил цигари по тялото на една от своите работнички, която плачела и молела за пощада, както и че голяма част от хората, които са били в заведението са подписали документи, че дължат над 20 хиляди лева на Пламен Кронев, съобщава News24sofia.eu. По тяхна информация, на мястото на инцидента пристига патрулка от 7 РУ по сигнал на майка, която успяла да разбере от сина си какво се случва в клуба. Дошлите на място полицаи обаче само разпитали охранителите какво се случва. Градовете казали, че клубът е затворен и вътре не се случва нищо нередно, след което униформените си тръгнали.
При обиските след арестите, в дома на Кронев са открити 200 000 лева, а у Илиев са намерени 50 000 лв. и незаконен пистолет "Макаров"
Припомняме, че през 2020 собственикът на клуба, който се намира в парк - хотел "Санкт Петербург" Кронев бе заловен да шофира след употреба на кокаин джипа си "Ленд Ровър”. Той бе задържан, като след това бе освободен срещу 2 000 лв. гаранция. Срещу бизнесмена бяха повдигнати две обвинения за престъпление за шофиране след употреба на наркотици и за притежание за наркотици.
Тогава бяха открити 6 грама кокаин при обиска в дома на Кронев, след като бе задържан да шофира дрогиран. Полевият тест, който му е направен в Трето районно е реагирал на кокаин. Последвал е обиск в дома на бизнесмена и там са открити още дози от скъпия наркотик. Полицията обискира и клуб "Сикретс", но там не бяха открити забранени вещества.
При 87,23% обработени бюлетини: ПБ на Радев категоричен победител, "Възраждане" влиза на косъм в парламента
Как гласуваха българите в Турция
150 години от Априлското въстание отбелязваме със събития и инициативи в цялата страна
52-годишен баща от Бургас хвърли 200 евро върху капака на патрулка, пренощува в районното
При 78,24% обработени протоколи: ПБ на Радев върви към мнозинство! Хората отхвърлиха високомерието, каза той
Седмицата след изборите започва с люто време, в ход е предупреждение за градушка
При близо 70 процента обработени бюлетини: "Прогресивна България" запазва преднината си, драма с партията на Костадинов
При 60 процента обработени протоколи: ПБ води убедително, ГЕРБ трети, Възраждане и ДПС малко над чертата
80 % в Бургаско: Румен Радев продължава да е убедителен лидер, резултатът на ПП-ДБ започва да пада
Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС
Дневен хороскоп за 20 април 2026 г.: Телецът сбъдва мечтите си, но да внимава с емоциите
Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ

Ще му отрежа КРАТУНАТА ГРОЗНА и после ще играя футбол
На края хвърлям я на прасетата и отивам да се предам на родната МИЛИЦИЯ
До 2030 в БГ никой няма да иска да работи, единствено ще работят полицай, дилъри, военни, наркомани ще работят в сивия сектор за да си купят ПИКО и хора ще работят от хоум офиси за чуждестранни фирми
А на това грозно същество му се е откачил тока от скапана дрога... ше го четем в хрониките за умрял скоро