Десет мигранти пострадаха при катастрофа край Петолъчката, трима са тежко ранени
Заместник-директорът на ямболската болница „Св. Пантелеймон“ разкри, че има опасност за живота за единият от чужденците
Десет нелегални мигранти са пострадали при катастрофа с джип край Петолъчката. Пред бТВ заместник-директорът на ямболската болница „Св. Пантелеймон“ д-р Валентин Вълчев каза, че трима от чужденците са ранени тежко.
„Катастрофата е станала вчера около 20:00 часа. Транспортирани са седем от пострадалите. Това са млади хора на възраст между 14 и 20 години. Четирима са освободени, тъй като са само с повърхностни рани. Самоопределили са се като сирийци. Единият от ранените може да остане инвалид. Има опасност и за живота му“, разкри лекарят.
„Хоспитализирани са трима. Двама от тях са в нашата болница. Единият е с мозъчно сътресение и се лекува в хируругичното отделение“, уточни той.
„Вторият е мозъчна контузия и травма на бедро. В реанимация е, но няма опасност за живота му“, заяви д-р Вълчев.
„Третият пострадал е транспортиран в УМБАЛ „Свети Георги“ в Пловдив. Той е с фрактура на 12-ти гръден и първи лумбален прешлен. Има опасност за живота му и за инвалидизация“, каза още той.
15 км е опашката от камиони на границата с Турция, заплахата за блокади на гръцките фермери остава
Виктор Иванов след „Ергенът“: Сезирах полицията заради Дениз Хайрула
Учени разкриха реалните ползи и рискове на медицинския канабис
Михаела Маринова призна, че се е сгодила, но не разкри кой е щастливецът
Мъж отсече дърво, защото му прeчи
В Пловдив намериха цаката на джигитите, скрита камера ще ги дебне за нарушения
Българските евромонети ще носят образа на Паисий и Св. Иван Рилски
Вот преди 26 април е обречен на провал, отчесе Гал Сасон
Внимание! Ако сте купили някой от тези продукти от Temu и Shein, не го използвайте, опасен е
Гадно ми е, че остарявам, призна Зуека
Ваксините не причиняват аутизъм, казаха от СЗО
Защо в Хърватия проклеха еврото

Kak vlizat e po interesnoto mvere gi puska li