Кметът на Приморско Иван Гайков е на седмото небе от щастие, роди му се син
Малкият юнак се появи на бял свят на Еньовден
Кметът на община Приморско Иван Гайков стана баща за втори път. На 24 юни, на Еньовден, му се роди син – Даниел, който е с перфектни размери. Той и майка му Диляна вече са си у дома и се чувстват перфектно.
„Община Приморско се увеличи с още един жител. Да са ни живи и здрави децата, дай Боже, повече бебета да се родят тук“, каза пред Флагман.бг щастливият татко.
Сем. Гайкови се е доверило на грижите на д-р Кироваков и акушерката Велина Василева.
„Много сме доволни от екипа, бяхме изключително спокойни в техни ръце. Д-р Кироваков проследи цялата бременност, присъства и на раждането“, добави кметът.
Това е второто дете на сем. Гайкови. Голямата им дъщеря Изабел е на 10 години е изключително щастлива, че е станала кака. Дори се е упражнявала на куклите как се сменят памперси, за да помага на мама.
Влошаване на времето, в планините ще превали сняг
Дневен хороскоп за 18 март 2026: Водолеят се радва на успех, Козирогът да внимава
Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей
Как да намалим стреса
Домашна питка с масло: Тайната й
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
