×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Контрабандни накити, укрити в кисело мляко, задържаха на „Капитан Андреево“
  • Вдигнаха въздушна линейка за родилка от Благоевград с обилна кръвозагуба
  • Израел обяви примирие след нови въздушни удари в Газа
  • Предвиждат начална заплата от 1860 евро за младите лекари
  • Сигнали за бомби затвориха посолствата на САЩ и Франция в София
  • Утре от 14 ч. в Колежа по туризъм 104 бургаски млади учители и техните ментори ще получат признание за старта в кариерата си от кмета Димитър Николов
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изментиха този футболен национал и жена му с над 90 бона за жилище


28 Юни 2024, Петък, 11:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Всичко беше наред, докато в един момент установихме, че няма абсолютно никакво развитие по строежа. Сградата беше изоставена недовършена и обрасла в трева, разказва Виктория

Бившият футболен национал Радослав Димитров и съпругата му Виктория са били измамени да платят десетки хиляди левове за апартамент във Варна, но така и не получават жилището. За това разказа пред "България Днес" семейството, което вече няколко години води тежка битка да си върне инвестираните средства.

"В края на 2021 година сключихме договор с фирма (името се пази в редакцията – бел. авт.) за покупка на апартамент "на зелено" във варненския квартал "Възраждане". Платихме 8000 евро на ръка и над 40 000 евро по банков път (общата сума се равнява на над 90 хиляди лева – бел. авт.). Всичко беше наред, докато в един момент установихме, че няма абсолютно никакво развитие по строежа. Сградата беше изоставена недовършена и обрасла в трева, беше ясно, че не се работи по строежа", сподели пред вестника Виктория.

Радослав и половинката му търсят изпълнителите за обяснение и по техни думи от там им отговарят, че има проблем, но ще сменят фирмата и всичко ще се оправи.

"Върнаха ми парите по сметката с молба да ги препратя в новата им фирма. Направих го, но минаха месеци, а по обекта продължаваше да не се работи. Тогава си поискахме парите, защото вече бяха минали две години, а нямаше никакви изгледи, че ще си получим жилището. И се започна с лъжите и оправданията, че в момента нямат пари и не могат да ни ги върнат. С голям натиск от наша страна успяхме да подпишем анекс към предварителния договор за покупко-продажба на недвижимия имот, който да гарантира връщането на парите. Неговият срок изтече, а от парите ни бяха върнати само 15 хиляди евро", каза още пред вестника Виктория, като разкрива, че има и други хора, които са платили за жилище, но не го получават.

Футболната съпруга посочва, че всяка седмица звъни да пита кога ще им бъдат върнати инвестираните средства. "Всеки път лъжат, като ми казват една дата, а след като мине, парите все още не са върнати. Лошото е, че са започнали и да препродават апартаменти с друга брокерска фирма. Хората се подлъгват, купуват от тях, а после се чудят как да си вземат парите обратно. Постоянно чувам нови и нови дати като краен срок, но нищо не се случва. Имахме огромно желание да си купим апартамент, който да превърнем в наш дом, но вместо това всичко се превърна в една безкрайна агония и битка", допълни Виктория.

Медията потърси за коментар собственика на парцела Делян Николов, но той не отговори на няколко наши обаждания. Телефонът си вдигна Тодор Тодоров, когото семейство Димитрови посочват като дясна ръка на Николов.

"Няма измама. Има договор и са започнали да връщат парите на купувачите. Аз съм страничен човек, не съм запознат и не мога да дам друга информация", каза пред вестника Тодоров.

Съпрузите подават сигнал за конфликтната ситуация в Икономическа полиция във Варна. От областната дирекция на полицията в морската столица обясниха пред "България Днес", че могат да коментират казуса, щом се запознаят в детайли със сигнала.

"Цялата измама съм описала в сигнала. Сега очаквам да ми се обадят от полицията и да ме разпитат по-подробно. Надявам се историята да приключи благоприятно и да ни върнат парите. И по този начин да предпазим други хора да не пострадат от тази схема и да не загубят парите си", завърши Виктория.

Отбелязва гол за "лъвовете"

Радослав Димитров е родом от Ловеч и е продукт на академията на "Литекс".

През 2006 г. Люпко Петрович го взима в първия състав, с който изиграва девет контроли, но така и не записва официален дебют за "оранжевите". През 2007 г. подписва 5-годишен договор, но веднага е преотстъпен в отбора на "Монтана". Впоследствие Димитров играе в "Славия" и "Локомотив" (Пловдив), записва мачове и за отбора на "Левски". Следва блестяща кариера в Румъния, като играе за няколко тима в северната ни съседка.

Своя дебют за мъжкия национален отбор на България прави на 22 март 2013 г. при победата над отбора на Малта с 6:0. Това се случва в мач от квалификациите за световното първенство в Бразилия. За националния отбор записва общо 4 мача и отбелязва 1 гол (при победата с 2:1 срещу Малта през септември 2013 г.).
 

Изграждането на жилищната сграда е затихнало сред буйна трева
По строежа видимо не се работи

 


В категории: Лайфстайл , Варна


Драма с питони в София
Драма с питони в София 29/10/2025, Сряда 22:00 0
ТИР се запали в движение
ТИР се запали в движение 29/10/2025, Сряда 19:31 0
Тервел ИЛИЕВ Сини кучета се появиха в Чернобил (ВИДЕО) Сини кучета се появиха в Чернобил (ВИДЕО) 29/10/2025, Сряда 18:57 4
Флагман.БГ Звезда на поп-фолка се завръща Звезда на поп-фолка се завръща 29/10/2025, Сряда 18:19 0
2
Коментара по темата
2.
Теодор
28.06.2024 12:20:25
0
9
ВЪрнаха им парите веднъж и те се прецакали втори път. Е това е типично по български. Хората просто са им тествали тъпотията. След като са разбрали колко им е багажа за отпрашили с техните пари с 200.
1.
1
28.06.2024 11:59:51
2
9
"Изментиха"
Това на книжовен български ли е???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Синдикатите скочиха срещу властта, бюджетът бил на безхаберието и изчислиха колко ще ни ощети Синдикатите скочиха срещу властта, бюджетът бил на безхаберието и изчислиха колко ще ни ощети Министърът на финансите Теменужка Петкова е решила да не спазва закона и да намали минималната работна заплата, обяви главният икономист на КНСБ Убийство като от филм на ужасите в България Убийство като от филм на ужасите в България Син умъртви мъчително майка си Смърди ужасно заради танкери, които прехвърлят нефт на 11 км от брега Смърди ужасно заради танкери, които прехвърлят нефт на 11 км от брега Експерт обясни, че причината за миризмите не идва от самата операция, а е реакция на товара при рязка смяна на температурите Стотици почетоха народните будители с факелно шествие в Бургас Стотици почетоха народните будители с факелно шествие в Бургас  „Факелът на познанието” от площад „Тройката“ до площад „Атанас Сиреков“ е организиран от Търговската гимназия за 11-ти път Извънредно! Верижна катастрофа край Сарафово Извънредно! Верижна катастрофа край Сарафово Образувала се е тапа от спортния магазин „Пума“ до военната станция  Бяхме подложени на психическо и физическо насилие в Дома на писателите в Бургас, твърдят от „Самосъзнание“ Бяхме подложени на психическо и физическо насилие в Дома на писателите в Бургас, твърдят от „Самосъзнание“ Битката за сградата на ул. „Вола 3“ загрубя, общинските съветници взеха соломоновско решение Загуби ли мафията боклука на София? Кметът очаква края на сагата, заговори за натиск срещу конкурентите Загуби ли мафията боклука на София? Кметът очаква края на сагата, заговори за натиск срещу конкурентите Има усилие за нулева конкуренция, за да могат да ни принудят да сключим при много високи цени с всички хватки за отстраняване на другите кандидати, каза той ЕДИН ГРАМ ЖИВОТ – филм с мисия, провокация и послание ЕДИН ГРАМ ЖИВОТ – филм с мисия, провокация и послание В ролите ще видим като актьори Ивайло Захариев, Калоян М. Патерков, Тервел Пулев, Доби Главинчева, Симона Йорданова, Павел Димчев, Лео Панов, Александър Везенков и др. Между тиквите и светците — защо спорът за Хелоуин е всъщност спор за душата на България Между тиквите и светците — защо спорът за Хелоуин е всъщност спор за душата на България Решението на кмета на Елин Пелин раздели обществото, но извади на показ нещо по-дълбоко – кои сме ние и накъде отиваме БОП-аджии и спецченгета спипаха съпруга на Мани от "Игри на волята" с много пико и кокаин БОП-аджии и спецченгета спипаха съпруга на Мани от "Игри на волята" с много пико и кокаин 28-годишният Стоян Стойков опитал да избяга, изхвърлил пакетите с дрогата по пътя от кв. Ветрен към Бургас
7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство Намерено е тялото на едно дете Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Обвинението към тях е заради вандализиране на Мемориала на Холокоста във френската столица Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Не е ясно дали има жертви Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Съдържанието се генерира от изкуствен интелект и генеративния AI асистент Grok Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Има сериозен глад на кадри Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Земетресението е усетено в цяла Южна България Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите? Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите?  От руската компания уточниха, че става въпрос за международните активи Ето коя е новата приятелка на Еминем Ето коя е новата приятелка на Еминем Не е ясно от колко време са двамата заедно Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Изглeждa, чe oпититe зa пo-нeтpaдициoнeн іРhоnе - cлeд cпpeнитe mіnі и Рluѕ вapиaнти, oтнoвo нe ca ce yвeнчaли c ycпex Тръмп ще срещне с новия японски премиер Тръмп ще срещне с новия японски премиер Очаква се двамата лидери да се разбират добре, тъй като Такаичи е протеже на покойния японски премиер Шиндзо Абе
Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ за шефката на парламента: Смениха едно мюре с друго

Виц на деня Виц на деня Строг баща се кара на дъщеря си:
- Видях те в една кола на паркинга да се натискаш с някакво момче. Кой е той?
- Какъв цвят беше колата?
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, за Нова година, ще ми купиш ли нов телефон?
- Ами този другия, дето го имаш?
- Е, той ще ми купи таблет!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори