×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Контрабандни накити, укрити в кисело мляко, задържаха на „Капитан Андреево“
  • Вдигнаха въздушна линейка за родилка от Благоевград с обилна кръвозагуба
  • Израел обяви примирие след нови въздушни удари в Газа
  • Предвиждат начална заплата от 1860 евро за младите лекари
  • Сигнали за бомби затвориха посолствата на САЩ и Франция в София
  • Утре от 14 ч. в Колежа по туризъм 104 бургаски млади учители и техните ментори ще получат признание за старта в кариерата си от кмета Димитър Николов
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ-СДС ще разчита за кабинет на отцепници от "Величие" и БСП


ГЕРБ-СДС ще разчита за кабинет на отцепници от "Величие" и БСП
В сряда ще стане ясно дали в 50-ото Народно събрание е сформирано мнозинство
24 Юни 2024, Понеделник, 16:52 ч.
Автор: Флагман.бг

Необходими им са само 6 гласа 

Групата на "Величие" в 50-ото Народно събрание почти сигурно ще се разцепи. В събота, идеологът на политическата сензация Ивелин Михайлов обяви от с. Неофит Рилски, където организира "Средновековен събор", че 5-6 депутати може да бъдат изключени от групата, защото гласували с ГЕРБ и ДПС. Той намекна, че в петък имало скандал в парламентарната група и част от народните избраници дали да се разбере, че няма да спазват партийна дисциплина, а ще подкрепят предложения, които смятат за добри.

Днес вестник Труд пише, че в групата най-вероятно ще се разпадне, но 10 от 13-те народни представители щели да останат верни на Ивелин Михайлов, а другите да сформират група около полк. Николай Марков. Те, заедно с Калоян Методиев и още няколко отцепници от други формации щели да подкрепят кабинета на малцинството на ГЕРБ-СДС, твърди изданието.

Дали това ще се случи - ще стане ясно още в сряда, когато започват парламентарните заседания. Тогава ще се гласува правилникът за работа на 50-ото Народно събрание и разпределението на комисиите. 

На ГЕРБ-СДС са необходими 6 гласа при пълен кворум в парламента за правителство на малцинството. 


В категории: Политика


22
Коментара по темата
22.
ПП-ДБ са отвратителни
25.06.2024 13:20:44
1
8
Прайдът и всичките други дейности на НПО-тата отблъскват най-умерените, но овластяват и дават платформа на най-радикалните, най-агресивните и най-шумните от общността. Те после застават на преден план и говорят от името на цялата общност.
Впечатлението, което получават хората, е за овластени, агресивни хора, които парадират със сексуалността си и мразят активно всичко традиционно, българско, християнско.
Всичко това е набрало такава скорост, че дори да се свали например буквата Т от свещените символи ЛГБТ, вече е малко вероятно големът да бъде деактивиран. Поне в България не се стигна до ужасяващите операции на малки деца, които отвратиха много други държави от цялата работа.
21.
До 7
25.06.2024 10:02:28
0
11
Кой тоз Левски ?
Полковник Марков от Двуличие каза,че е измислен герой. Илон Ветренски го потвърди. За кво говорим?
20.
Не
25.06.2024 09:07:52
10
1
Пълни глупости, няма никакво разцепление, защо повтаряте като папагали едно и също?
Хората излязоха и няколко пъти вече обясниха, че това не е така
19.
Този филм сме го гледали
25.06.2024 05:10:27
11
4
Ако не стане с тези,знаем кой ще се притече на помощ като последният път.Естествено ще го направят за доброто на България,иначе лошите копейки може да дойдат на власт.
18.
флегми внимавайте
24.06.2024 23:27:47
13
2
"Брюксел забрани на партии и медии в ЕС да вземат пари от Путин (Обзор) https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/18260207"
17.
БРАВО БОЙКО
24.06.2024 23:07:42
3
8
БЪЛГАРИЯ БЛАГОДЕНСТВА ЕВРОПА
16.
Гинко билоба за Ники и Кики
24.06.2024 22:00:59
5
26
1. Първият кабинет франкенщайн между ПП, ДБ, БСП и ИТН падна, защото СЛАВИ ТРИФОНОВ си оттегли подкрепата. Тогава ПП купуваха депутати на ИТН за милиони - справка Виктория Василева и Радостин Василев. ГЕРБ им разкривахме далаверите и им гледахме сеира.
2. Вторият кабинет изцяло от ППДБ (с едно министърче на ГЕРБ) бе свален от САМИЯ ДЕНКОВ, защото той си подаде собственоръчно оставката пред 49тото Народно събрание. Ако не я беше подал, можеше още да си е премиер, защото аз единствен в ГЕРБ исках да си ходи.
Денков, препоръчвам ти Гинко билоба 3 пъти дневно! Най-приятелски!
P.S. Денков, Борисов те избра за премиер, не те свали! Ако не беше Борисов, още щеше да мишкуваш в Министерство на образованието".
15.
Подозиращ
24.06.2024 21:04:11
14
10
Бате знае как да купува.Примери мнооого, но най яркият е с патриотите.
После знае и как да се отърве от тях.
14.
Даскала
24.06.2024 20:53:20
20
9
От 20 години все такива ни управляват - предатели и отцепници!
13.
Някой
24.06.2024 20:47:49
23
17
Купиха си изборите, а сега ще си купят и депутати. Нормално за герб и дпс.
12.
така така
24.06.2024 20:21:29
0
10
Типично както и в другите медии внушенията от ден първи не спират.
11.
демократични игрички
24.06.2024 19:24:55
7
6
Първо ще подкрепят правителство, уж случайно, уж с отцепници.
След това ще изнудват Бате.
След това ще го омаскарат.
И после ще гласуват вот на недоверие и ще го свалят.
Това са евро-математици и демократични схемаджии.
10.
Аресва ли ви пъта?
24.06.2024 18:52:22
31
18
Естествено, че ще е правителство на малцинството. Депесаро-герберастката мафия ще краде и пълни чекмеджета, а ще обвинят другите. И така до есента.. следват протести, нови избори и т. н.
9.
Палав палавник от ЛГ-ДБ
24.06.2024 18:50:22
7
31
Ние, куколдърите от партията на Кико, Корчо и Парапетка нямаме търпение да се направи правителство за да включим цялата лгдб тролска маса в контакта и да почнем атака в социалните мрежи
8.
ЛГБТ ГЕРБ
24.06.2024 18:31:15
25
7
Даже и гей парада не ни помогна да се гушнем с Кокорчо и пак да крадем, пардон - управляваме.
7.
ХХ
24.06.2024 18:20:09
28
10
Кой предаде ЛЕВСКИ - тия от ГЕРБ , ДПС и тяхното семе.
6.
Хахаха
24.06.2024 18:05:22
28
5
Хвърчал лисчета с написани суми . Дано да не се причупят и тия "великите".
5.
До Фалш Шлегман
24.06.2024 17:48:22
27
10
Ивелинчуу тази сутрин каза, че са простили на тези депУтати които са гласували за ГРОБ.
Ако не се разцепят аз лично ще дойда до офиса да ви го нацепя!
4.
Дебил от герб
24.06.2024 17:42:55
40
11
Трябваше да име вече правителство, да сме пратили хора в украина, да сме построили сума ти ветрогенератори и заводи за военна техника. Какви са тези? Ще ми ходят концерти да правят, да изсветляват пагубните за България способи на "политика" и да карат българи да вървят с вдигната глава? Аз съм горд със свинята, която съсипа България за последните 15 години, както не успяха турците за 500!
Само герб трябва да управлява! Герб/дпс все едно, но важното е да няма трети и четвърти и т.н. Да се дели народът... я всички в трапа
3.
кражби, кражби, кражби
24.06.2024 17:30:36
19
8
ИЗраждане, само в краен случай. Според случая и итн, зависи, коя патерица на дпс е по-удобна.
2.
Xaxaxaxaхахахаха
24.06.2024 17:30:05
6
11
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa. Набързо се разцепиха, изложиха и изпокараха.
1.
Люпа семки
24.06.2024 17:23:28
22
17
Поредното внушение. Гладна кокошка просо сънува!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Моторист се заби в микробус на пътя Несебър - Свети Влас Моторист се заби в микробус на пътя Несебър - Свети Влас Инцидентът е станал на околовръстния път, малко преди светофара за с. Тънково ГЕРБ, ИТН и БСП подписаха анекс за ротацията на председателя на НС ГЕРБ, ИТН и БСП подписаха анекс за ротацията на председателя на НС Партньорите във властта постигнаха съгласие по въпроса във вторник Млади учители от Бургас и менторите им ще бъдат отличени за успешен старт в кариерата Млади учители от Бургас и менторите им ще бъдат отличени за успешен старт в кариерата Тържествената церемония ще се проведе на 30 октомври от 14.00 часа в актовата зала на Колежа по туризъм в Парк „Езеро“ Каква е тайната напитка помагаща при настинка и не само Каква е тайната напитка помагаща при настинка и не само Няколко причини да пиете мляко с канела редовно   Пътят от илюзията към чудния свят, наречен анимация Пътят от илюзията към чудния свят, наречен анимация С анимацията светът празнува силата на въображението, усмивката на детството и изкуството да оживяваш мечтите си – кадър по кадър Бургазлийка се съмнява, че няма да й върнат 4 хил. лв. за провалена почивка в Кипър Бургазлийка се съмнява, че няма да й върнат 4 хил. лв. за провалена почивка в Кипър Два дни преди датата на отпътуване казали, че гидът имал лични проблеми, екскурзията била отменена Малки трикове, с които да преборим конденза Малки трикове, с които да преборим конденза Според Националния институт по метеорология и хидрология оптималната влажност в дома трябва да е между 40 и 60% Мариан Бачев: Нямам нужда да се защитавам, Росен Белов е пълнолетен, да отговаря за постъпките си Мариан Бачев: Нямам нужда да се защитавам, Росен Белов е пълнолетен, да отговаря за постъпките си Министърът на културата отрече твърденията за оказван натиск, направени от кмета на "Изгрев" Какво показва късметчето ви за 29 октомври Какво показва късметчето ви за 29 октомври И не забравяйте да вярвате силно, за да се случи. Водещи имена се събират на Третата национална конференция за интериорен дизайн Водещи имена се събират на Третата национална конференция за интериорен дизайн Архитекти, дизайнери и представители на бизнеса ще обсъдят ролята на интериора като културен код и фактор за обществено развитие
7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство Намерено е тялото на едно дете Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Обвинението към тях е заради вандализиране на Мемориала на Холокоста във френската столица Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Не е ясно дали има жертви Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Съдържанието се генерира от изкуствен интелект и генеративния AI асистент Grok Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Има сериозен глад на кадри Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Земетресението е усетено в цяла Южна България Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите? Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите?  От руската компания уточниха, че става въпрос за международните активи Ето коя е новата приятелка на Еминем Ето коя е новата приятелка на Еминем Не е ясно от колко време са двамата заедно Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Изглeждa, чe oпититe зa пo-нeтpaдициoнeн іРhоnе - cлeд cпpeнитe mіnі и Рluѕ вapиaнти, oтнoвo нe ca ce yвeнчaли c ycпex Тръмп ще срещне с новия японски премиер Тръмп ще срещне с новия японски премиер Очаква се двамата лидери да се разбират добре, тъй като Такаичи е протеже на покойния японски премиер Шиндзо Абе
Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ за шефката на парламента: Смениха едно мюре с друго

Виц на деня Виц на деня Строг баща се кара на дъщеря си:
- Видях те в една кола на паркинга да се натискаш с някакво момче. Кой е той?
- Какъв цвят беше колата?
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, за Нова година, ще ми купиш ли нов телефон?
- Ами този другия, дето го имаш?
- Е, той ще ми купи таблет!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори