Алекс Богданска и Мария не могат да се дишат
Бившата на Даниел Петканов има зъб на певицата и не може да преглътне обидата
Александра Богданска и фолк певицата Мария от години не могат да се понасят.
Бившата половинка на Даниел Петканов има зъб на чалга дивата защото преди години, когато красавицата от Благоевград все още била прохождащ модел, кандидатствала за роля в клип на Отварачката, но била отрязана заради друга.
Оттогава Богданска набрала на чалгаджийката и до днес изпитва силна неприязън към нея. Самата Мария въобще не си спомня, че Богданска се е пробвала за нейно видео и отдавна била забравила какво се е случило, докато бившата на Лудия репортер все още таяла ненавист към миньончето на фолка, пише „Уикенд”.
Враждата им си пролича и в къщата на „ВИП Брадър“ през 2017 г., когато участваха заедно в шоуто. В риалити предаването Даниел преподаваше фитнес уроци на Мара, а това видимо дразнеше Алекс, която по това време се събра с Петканов след първата им раздяла и публична изневяра.
„Виж, миличка. До този момент с Дани и с теб се държах еднакво. Аз няма да спра да тренирам с Дани или да си общувам с него заради теб, но ти прекъсна връзката помежду ни. Това че една дама общува с твоето момче и ти се чувстваш застрашена, защото усещаш, че съм повече от теб, мен ми е пределно ясно“, заяви тогава Мара при скандала им. Отварачката обожава да натяква каква дама е, нищо че това едва ли може да се каже за изпълнителка на просташки кючеци.
Много малко са хората, които знаят за враждата между изпълнителката на „Червеният картон” и Алекс, но запознати уверяват, че Богданска никога няма да прости на Мария, че не я е избрала за клипа – нищо че вече са минали доста години./show.blitz.bg
Българка пощури полицията в Австрия и Германия
Огромен екшън в София, цял отбор ченгета задържа Марто Боксьора
Домашен хляб - лесни стъпки за пухкав резултат
Щастлив период за една зодия в края на май
22/05/2026, Петък 19:00
0
Гуардиола с последни думи като мениджър на Ман Сити
22/05/2026, Петък 18:30
0
Министър Илин Димитров събира бизнеса и институциите в Съвет за реформи в туризма
Случаите на полово предавани болести в Европа скочиха с 300%
Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора
България се топи - 1,3 милиона българи изчезват, младите намаляват, столетниците растат
3-годишно детенце получи инсулт след варицела
Ердоган затвори водещ университет в Истанбул с над 20 000 студенти
Защо главният комисар на МВР Георги Кандев замлъкна

България е родината на такава прекрасна жена. Докато другата е чалга парцал без грам морал, меркантилна и арогантна, за съжаление - срам за нашето общество и много лош пример за младите момичета в страната.