Камион за боклук удари самолет и повреди крилото му
Инцидентът е станал, докато пътниците са се качвали
Самолет на American Airlines беше ударен от камион за боклук, докато пътници чакаха да излетят от Северна Каролина.
Полетът за Далас трябвало да бъде отложен с няколко часа, след като превозното средство внезапно се врязало в аероплана на международното летище Piedmont Triad, докато се извършва качване на борда.
Сблъсъкът разклатил самолета и част от камиона останала заклещена в крилото, което било значително повредено.
Пътниците били принудени да слязат от самолета и да се върнат на летището.
„Току-що се бяхме качили, когато усетихме много силен трус за няколко секунди и след това още един“, заяви пътникът Джони Крофут.
Снимки от мястото на инцидента показват служители на летището и полиция, заобиколили зеления камион за боклук след инцидента.
Няма съобщения за пострадали при инцидента. Полетът трябваше да превози 143 пътници и шестима членове на екипажа.
Певецът Коцето каза "не" на алкохола
Линдзи Вон каза колко тежка е контузията й
Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й
Международен скандал: Нашенец предложи 120 евро подкуп на чужди граничари
Ужас в час: 14-годишен наръга госпожата, тя бере душа в болница
10 мъже обвинени в изнасилване на 5-годишно дете, може да изгният в затвора
Взривиха къщата на "турбо" легендата Здравко Чолич - вижте първата му реакция
Фурията Кукурея с добри думи за България въпреки общото 7:0
Задържаха българи, изтезавали животни
Конфликтът Златева - ЦСКА съсипва борбата: класиранията говорят
20-годишна получи 85 предложения за брак в рамките на ден
Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс

Разнообразието е най-голямата сила на най-силната държава! Покайте се и се поучете!