×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Част от Европа ли? 40-годишният нов влак идва до Бургас за 6 часа, министър го хвали


Част от Европа ли? 40-годишният нов влак идва до Бургас за 6 часа, министър го хвали
Доволна пътничка се качва в най-новия български влак, който всъщност е стар немски вагон
22 Юни 2024, Събота, 19:25 ч.
Автор: Димитър КИРЯКОВ, видео: Димитър КИРЯКОВ

Машината е в добро състояние – има климатик и поне засега са чистички

„Ние също сме част от Европа“. Тази реплика изстреля транспортният министър Георги Гвоздейков, след като слезе на бургаската гара днес.

Той бе сред първите пасажери, пътували в „новите“ 40-годишни влакове от София до морето.

PR-ите му пък веднага побързаха да се похвалят – влакът закъснял „само“ с 5 минути. Последното може и да си е за хвалба, защото обичайно железницата закъснява с минимум половин час.

Новите немски вагони са с климатик и поне засега са чистички.

Според министъра това било „най-доброто, което може да бъде направено“ за железопътния транспорт.

Първите пътници действително бяха доволни, че влакът е доста по-добър от старите соц купета, които досега ни возеха до столицата и морето.

„Много съм доволен. Този влак е най-бързият – цял Сливен го говори“, каза един от пътуващите пред Флагман.бг.

Не липсваха и негативни оценки. Възрастна жена, например , не хареса разположението на седалките, били й наобратно.

А други твърдяха, че първоначално им било доста студено – направо измръзнали, но впоследствие климатикът започнал да работи нормално.

Вижте нашата анкета:

 


В категории: Бургас


Димитър КИРЯКОВ Автор
Димитър КИРЯКОВ
87
Коментара
Георги РУСЧЕВ Скрит риск дебне Черноморието под земята Скрит риск дебне Черноморието под земята 21/06/2026, Неделя 19:30 2
Георги РУСЧЕВ Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Гръцки остров пусна първия AI туристически гид 21/06/2026, Неделя 18:30 0
87
Коментара по темата
87.
Брат,ХХ,, моля те,сподели :
25.06.2024 19:15:20
0
3
https://www.svobodnaevropa.bg/a/po-baytoshovo-vreme-geyove-nyamashe-i-drugi-lazhi/32983159.html

Рагоря се спор имало ли е геюви по Тодор Живково време и в частност- забелязвал ли си таквиз в службата за сигурност ?
Спора повдига Радио Свободна Европа и Дойче Веле / тва са ФРГ и ГФР - сега са се обединили , може и да си чул /
Надяваме се да получим инфо направо от извора / straight from the horse mouth, дето се вика / , мерси !
86.
XX
25.06.2024 13:22:29
5
2
ДО 63

"Като този влак сме, все 40 години назад от развития свят." - ми кат сте неграмотни и некадърни, та гласувате за ЕС и НАТО да ви управляват срещу една МРЗ, какви искате да сте?
85.
Кви са тия хромозоми тука,
25.06.2024 01:05:38
2
3
Х-сове , У -греци, всяка втора статия ? Някой ако няма кво да прави или има нужда да се изкаже - да хваща мегафона и да ходи на Альошата. За тея години там всякви са ни надували главите, никой не пречи , градът е толерантен. Ма на всяка манджа мерудия - идва в повече.
84.
От До ХХ
24.06.2024 00:03:36
3
7
Лека нощ на спокойните и лека нощ и на наборите на всички поколения ;) Вечни набори, вечна дружба, вечно приятелство, пълни глупости, вечно равенство! Медено!
83.
От До ХХ
23.06.2024 23:35:28
4
5
Щях да млъквам, ама "новите идеали" отдааавнааа си знаеха чудесните думички :) Сега като се претръшкали, като се зачудили... Тооо... Чудооо, чудооо! А дано не свърши някаква работа цялата тази кахърност!
82.
Аз ли не разбрах?
23.06.2024 23:14:55
0
10
Няма оправия България!40годишни Вагони от Дойче Банк Германия!Това ако не е срам,незнам кое може да ни унижи повече ГВОЗДЕЙКОВВВВ СКРИИСЕ НЯКЪДЕ И НЕ СЕ ПОКАЗВАЙ!Няма такъв срам!!!Поне кажи че "НЯКОЙ ГИ Е ПОРЪЧАЛ"а не да се хвалиш.Бахти и БОКЛУЦИТЕ ДОЛНИ!
81.
От До ХХ
23.06.2024 23:13:15
4
5
Лека нощ, а псувните по новия метод на възпитание утре :) Лееееекааааа :D
80.
От До ХХ
23.06.2024 23:05:34
3
5
Очаквам да започнеш да подтичваш след мен ;) Да те не пропусна като субект! Аааа, поне пък да си знаят доста хора на кого да пазим кахъра... Отноооовооо, че нещо да не стане, тюююю! Вече сте застраховани от всичко!
79.
От До ХХ
23.06.2024 22:51:02
3
5
Хич не се излагаме, няма такова нещо, няма, няма, няма... И нееее, хич няма да я казваш винаги и за всички :) И с големи радости да си ползваш новия медал :)
78.
От До ХХ
23.06.2024 22:44:01
3
5
Т.е. доказал някой емоционална нестабилност. Хайде сега медал дано вземе! Трябва да ги защитят, тееее малко драскали, хич не провокирали. Мен, ако питаш, спорещите се излагаме, но пък някой там се е загрижил да има емоционална стабилност тип "Восъчна статуя". Нещо като онлайн дисертация, глад за внимание, може би такова минало, бъдещ лекар или пък някой, който казва истината винаги 100 %. Браво! Днес ли раздават наградите, понеже на мен никой не ми писа, не знам защо :) Провокация няма, провокация няма... А дано винаги и за всички казваш истината :) Нееее, хич!
77.
Дедо ви
23.06.2024 22:08:26
2
6
Наистина с ме в Европа но... Ориенталска Европа, демек манагалите на европата
76.
Бай....
23.06.2024 21:27:10
1
6
Преди години пътувах с влак от Милано до Бергамо. Влакът достигаше 140 км/ч !
75.
Заедно
23.06.2024 20:51:30
2
5
с младши лейтенанта са шествали - старата любов ръжда не хваща. Хубави неща са това, много му дойде на човека
74.
Старият доносник
23.06.2024 20:49:04
4
5
се върна от ЛГБТ шествието и пак се почна комунделската песен
73.
XX
23.06.2024 20:19:02
3
11
До 46

А как беше по това време в ЕС?
В холандия от 15 милиона 3 милиона под границата на бедността и разчитащи на социални кухни и армията на спасението? Не говоря за Испания, Португалия или Южна Италия.
ПП. Когато у нас през 70те ТКЗС-тата оряха с трактори, от другата страна на границата гърците се гърчеха зад волове, нищо че България все още плащаше репарации на Гърция.
Факти.
72.
От До ХХ
23.06.2024 19:34:13
3
4
Дай днес, за да докажеш емоционална нестабилност! Какво да правиш друго наистина?!
71.
От До ХХ
23.06.2024 19:18:27
3
4
Чакам тези дни!
70.
От До ХХ
23.06.2024 19:17:28
3
2
Аааа, хубаво тогава! Както искаш! За новите ти приятелчета говорех ХХ, ама няма проблем! Хвърли се пак, където не ти е мястото за да докажеш защо си ХХ! Аз нямам проблем с това! Ти така и не се научи кога да се обаждаш и кога не! Давай на лични съобщения вече! После ще споделиш чата!
69.
От До ХХ
23.06.2024 19:12:01
4
2
Последно от мен за днес - ако "някой" много се притеснява, спокойно! Няма да има "Сурва", все пак не съм валат ;)! Не всичко е пари :)
68.
От До ХХ
23.06.2024 18:31:20
3
1
Не види! Сега се замисли, ако изобщо ти дреме за някого, който и да е, как се конкурираш!
67.
От До ХХ
23.06.2024 16:06:48
3
2
И не се бъркайте на кого се извинявам, че като знам как си ги съчинявате - края му се невиди! Те са други... Вие двамата кандидати за някакъв нов вид мъдрост не заслужавате извинения!
66.
От До ХХ
23.06.2024 15:46:04
3
2
И на мен не ми се варваше, че ще се стигне дотук, ама... Че и минуси ми били! То вече решението е само едно! Голям зор! На тези двамата с плюса трябва да им кажа, че облягането и подстрекаването на по-възрастни мъже също не е много морално! Все пак ви трябва и някакъв контакт, не мислите ли?! Нямаш ли срам вече с това конкуриране, 2ри клас ли си да те изслушвам какво си научи?! Ами не ме интересува, не ми се натрисай!
65.
От До ХХ
23.06.2024 15:29:28
3
1
Аз ще ви дам пример как се общува насила с такъв човек по-възрастен. Добър ден като кажеш, понеже по-възрастен, ко иска?! Като не кажеш - ням си с подвикване! Като мълчиш - глух си! Компанията подобна- хартийка носиш - от билетчета се издържаш... Иначе кога имаше зор - проблем нямаше никакъв! Сега вече друга песен запя! И голям успех постигна! Другият път да се скара с някое падащо листо!
64.
От До ХХ
23.06.2024 15:22:00
3
2
Няма какво да го гледам. Нито го хваля, нито го презирам, нито този влак, ни другите из цял свят! Но пък да отговарям на ХХ за решенията на сума други хора от влястта, не се търпи. Да дудне, да мрънка, по сукаци, да си въобразява, че някой познава някой и дава отчети какво прави, как ще го прави и прочее, си е меко казано интригантство! Като е толкова свестен, да се разчекне и да заеме 5 работни места. По себе си съди, че рови в нета и се урежда със съобщения! Ако не е влак, ще е пенсията, кой отрасъл да е водещ, после друго, трето, пето... В крайна сметка пък не ми е на годините да му слушам предположенията! Да си тормози тези, които едно време се оплакваха от него, а сега го защитават! Моето извинение е, понеже не всички са така, ама този спирка няма! Няма да го гоня из нета да му се обяснявам постоянно!
63.
23.06.2024 14:57:35
1
9
Той и кмета го хвали този влак от страницата си във Фб.
Вижте първо за колко време стигат и как изглеждат днес влаковете в Италия, Германия, Франция, Чехия, Испания пък тогава се хвалите.
Като този влак сме, все 40 години назад от развития свят.
62.
бургазлия
23.06.2024 14:52:34
0
10
Преди 23 години пътувах Бургас София за същото време с влак. После не знам какво стана, но влаковете станаха с два часа по-бавни
61.
От До ХХ
23.06.2024 14:19:47
2
2
Към някои извинение - те си знаят защо, към другите - ами нямам задължения към вас конкретно! Стига сте общували насила каквато ви дойде на акъла за по-лесно! Тези също си знаят кои са!
60.
До ХХ
23.06.2024 14:03:04
3
2
Още нещо, понеже цял живот не можеш на си обясниш респект ли е, уважение ли е, какво е... То теб все някой трябва да те усмирява, при всеки режим си недоволен! Иначе говориш повече от жена! ХХ е и обозначение за женска хромозома. Не те знам къде пак си се наврял, за да се доказваш!
59.
До ХХ и рода
23.06.2024 13:49:57
3
1
Първо КОНТРОЛ над себе си... Все пак не сте били прозрачни цял живот, стига се кле!
58.
До ХХ
23.06.2024 13:34:25
3
1
Ти за пъмъдряване и от Google ще научиш! С мнение по всеки въпрос! А пък на някои хора щом не им е неудобно да живеят така, горди с търгашеството си, да продължават! Все някой ден ще се намери някой да не си затвори очите и да си помисли Стига ти толкова саморазправа!
57.
До ХХ
23.06.2024 13:30:04
3
1
Точно пък мен да убеждаваш за ръце и задници, можеш да бягаш у ляво наистина! Пропуснали годините, но за 5 минути проблем правят! И да ти кажа ли - точно тези номера и при комунизма бяха забранени! Намерил кой да ми говори за задници и ръце! Рови в Google, всичко ще научиш!
56.
До ХХ
23.06.2024 13:24:41
5
2
Да, по-младите са ти виновни! Винаги някой друг!
55.
Истината за БДЖ
23.06.2024 13:12:58
3
9
Народе,
Герб 15 години държат БДЖ в това унизително положение -целящо да даде превес на автобусната компания на депутат от Герб, който е и спонсор на Герб. Така работи модела Герб, припомнете си го на идващите през есента парламентарни избори.
P.S. Новите-стари вагони ,които купиха ППДБ не са wow, но за 9 месеца - толкова.
54.
ХХ
23.06.2024 12:05:05
7
8
До 38

"Мръсни са комунистическите номера и тогава" - а демократическите хич ги няма. Даже построеното от комунистите не можете да боядисате, щот нямате ръце, а з'ници!
53.
XX
23.06.2024 12:00:10
1
12
До 18

"Бургас - София 6 часа. Преди 40 години" - ама през Пловдив. През Карлово - 5. И не преди 40, а преди 52 години. Преди 35 години беше 5:20 часа.
52.
ХХ
23.06.2024 11:57:04
2
8
До 12

"и докъде са ни докарал тези алчни за пари и власт неграмотни и глупави шутове в парламента." - а КОЙ ги избира?!
51.
12
23.06.2024 11:00:28
0
12
Срам за България. След като шишко Делян открадна с обръча от фирми близо половин милиард евро за бърз железопътен път София-Пловдив-Бургас,а Гвоздейков и кохортата на ПП купиха 40 годишни вагони резултатът е нулев,запазва се старото положение.
50.
Чудо
23.06.2024 09:40:18
1
20
Щом влака е пълен с циганета няма как да се запази чисто и да е свеж въздуха. Ако ти се падне един такъв до теб на седалката карай цялото удоволствие приключва.
49.
Вагоностроителен завод
23.06.2024 09:31:30
0
12
Потърси в гугъл кой е собственик на вагоностроителен завод бургас и всичко ще ти стане ясно.
48.
До 27
23.06.2024 08:34:16
11
5
Ти си абсолютна невежа! Заводът продължава да работи и произвежда! Само че държавата не може да си позволи нови вагони! В Русе също има вагоностроителен завод! Също и за ремонт на локомотиви! Могат да произвеждат, стига някой да плати! Живей си в социализма и страната на чушкопека! Може да отскочиш на екскурзия и до Северна Корея!
47.
До 9
23.06.2024 07:53:25
6
13
Европа толкова рязко е тръгнала към дъното,че няма как да е по зле,но ти с твоите 15 години няма как да знаеш ;)
46.
Русофили носталгици
23.06.2024 05:33:58
27
25
Чета някой правят сравнения с социализма. Тогава народът беше докаран до такова състояние на оскотяване, че в холовите гарнитури гордо се показваха роботи от празни кутии марлборо и празни бутилки уиски. А който имаше найлонова торбичка с надпис на английски беше най-модерния и гордо дефилираше из центъра. Руснаците бяха още по-зле. Там се избиваха за моряшки фланелки и български дънки панака.
45.
Do 44
23.06.2024 01:04:27
0
7
И минуса, и плюса са от мен, господин съдия! :) Изводите са за Вас :) Лека нощ :)
44.
Съдия
23.06.2024 00:49:24
5
13
Щом е най-бързият влак в цял Сливен, центъра на Европа, значи този влак заслужава единствено почит и възхищение.
43.
To
23.06.2024 00:40:34
6
15
Те са им ги подарили.В германия ги бракуват през определено време и пускат нови Нее за хвалба.Срамно е тива Това го има в европа от 30 години и си стоят чисти и си работят.Просто ги сменят и за да не ги хвърлят ги дават на бг.Geschenk се казва на немски подарък ако министъра не знае
42.
Do 36
23.06.2024 00:32:18
3
4
Имаш много поздрави от хора, които живеят като Капитан Петко Войвода! Сега живеят така! Сега! Сега! Живи и здрави да сте! Хаххахахах :))))))))
41.
Do 36
23.06.2024 00:28:41
7
1
Крепи! Комунета и евангелисти аз не признавам. Или ти си по доказателствата точно на Задушница?! Може и да го получиш, може и да не го получиш! :))))))) Хаххахахаха!
40.
Do 36
23.06.2024 00:04:28
1
2
Този плюс да се опита да заблуди някой друг по кръвна линия. Тези номера вече се изтъркаха. Подмазването няма да стане на тази страница. Малко смелост, не става само със сълзи, драми, набутване на други хора, разбираш ли?! Трябва и достойнство, да си знаеш малко границите на нахалството! Пък като си се олял, ами оправяш джендър прическата и толкова, нали :)
39.
Do 36
22.06.2024 23:59:34
5
1
Може и да тъжиш. Все пак гръмотевица ги караше да работят същите без теглилки, осигуровките супер, да влизат в университети по потекло, куче касичка, филма "Вчера", Белене ти е било музей случайно... Иначе се радвам, че те подкрепят... С крепене далеч се стига :D
38.
Do 36
22.06.2024 23:47:55
6
10
Чак пък да се радваш... Някой да те качи насила на влака?! Като са били нови, ще го взима за по-кратко. Като се изхабят какво очакваш?! Мръсни са комунистическите номера и тогава, и сега. Знаеш ли, че един инженер е бил осъден и после изкаран, понеже не можели да се справят без него! Така прочетох аз. Аз честен комунист не познавам. За теб не знам. От нафталина едни и същи се пребоядисват. А номерата им едни и същи - кой да прекарат за работа...
37.
Do 33
22.06.2024 23:41:17
2
4
Честноста не е само да си затваряш очите за едно, а да ги държиш като зомби забило за друго, понеже може да има келепир! Който келепир търси, келепир намира. Честност не е и да замазваш какво ли не само и само да караш по средата на улицата колата и да се оглеждаш кой ти завижда. Ще зяпаш, ще зяпаш, ще се назяпаш, ако ще до небето да ревеш, че от завист ти се е случило нещо. Това е прекрасното житие и битие на прехвалващите едно време. Повечето е от предните, не от тях. На 37 младеж, на 70 зрял, на 286 идеал!
36.
Иван
22.06.2024 23:39:55
3
25
На какво да се радваме...
На стари германски вагони теглени от 40+ годишни локомотиви SKODA... Със средна скорост 60 км/ч движещи се по релси ремонтиране от ЖП войски.
В "мръсния" комунизъм същия влак го взимаше с 40 минути по-бързо.
Пак някоя комисионна ще бъде лапната....
35.
Do 33
22.06.2024 23:32:47
2
5
Ами да! Ти какво мислиш, че се случваше масово - само седянки, алкохол, истерия кой им е виновен, камъните падали, честност стил 3та сватба, тричане на кучета, паневритмии, врачки, гледачки, рейки, търсене на връзки, звънене по телефони за по-голяма истинност на случващото се, гнус от работа, хазарт, преливане на пари от едни джобове в други, палави ръчички, сутиенчета и дупенца и сега се имат за клиенти на държавата... Как да стане?! Много е интересно, когато все още се говори за връзки, но се отнася за всички други... Да, да, да...
34.
Do 33
22.06.2024 23:07:49
4
6
Ами то свикнало да шмекерува, обаче иска първа класа... Яло, пило и се веселило, обаче с претенции до небесата! Пък честни, честни, честнииииии... Честниииииии... Като стават честни и пишат тук, в медиите :D Фенска маса, ала бала... Денят минал :D
33.
do 26
22.06.2024 22:59:15
8
14
Сегашната ситуация е плод на крадливите уроди които избирате и преизбирате. Да, демокрацията не е за вас. Вие не знаете как да я използвате, ГАНЧОВЦИ. Само вилата на врата искате, шумкари, схемаджии крадливи. Алчна проста семка, демокрацията му виновна и си иска вилата на врата. Много, много прост мат'рял
32.
Влакът Стрела
22.06.2024 22:05:43
3
27
След една седмица ще мирише на мангусти
31.
Първак
22.06.2024 21:58:53
10
11
Много сме доволни. Невероятни вагони, невроятни табла, невероятни локомотиви, невероятни медии, много много много добре.
Невероятно доволни сме!
30.
Ееее
22.06.2024 21:50:54
0
5
Несправедлив... Точно на тях да се падне тази ориентация...
29.
Ееее
22.06.2024 21:50:05
1
5
Да, да, да, да... Ужас. Сега нахалните ЛГБТ са се прибрали по-бързо да реват колко е неспаведли света... Тюююю...
28.
Бургазлията
22.06.2024 21:45:46
7
31
Държавата на ГЕРБ ДПС е така!
За вас 40г.рециклирани влакчета , за тях нови лимузини!
27.
помните ли
22.06.2024 21:34:26
3
40
в Бургас имаше вагоностроителен завод.И от него излизаха нови вагони.Сега...втора употреба.И пристигал влакът за по-малко от 6 са - само за 5 часа и 55 минути.Как да не се радва човек!
26.
до 17
22.06.2024 21:31:51
8
53
Виждахме преди 1989. ТУК, в първа класа на всеки влак, а Чайката вземаше разстоянието Бургас-София за 4 1/2 - макс 5 часа! Имаше нормални купета с широки и удобни седалки, пердета на прозорците, спален вагон, вагон-ресторант и колички с напитки и закуски. Сегашната ситуация е плод на "прогреса" и "демокрацията" в които си израсъл ти, промито мозъче!
25.
работа работа работа
22.06.2024 21:30:27
2
19
Тоя шапкар ввс фатмак пак е лапал комисиони от стари бракми
Последно гушна 20 МИЛИОНА комисиона от непотребни италиански вертолети
24.
Frecciarossa 1k
22.06.2024 21:03:41
1
7
Добре дошли в първата частна испански високоскоростна компания.
Ние сме консорциум между испанската авиокомпания. Въздушен нострум, влаковата компания Трениталия
23.
Ей, 10
22.06.2024 21:01:33
1
4
Тези думички във вашата махала, двуполова в мозъка стирка! Колко гняс си изяла и колко се радваш... Супер ми е да ти гледам анемичната истерия!
22.
Pensionerski klub Flagman
22.06.2024 20:50:25
8
10
40g tva samo gerb/Dps moje go satvori
21.
ХааааХа
22.06.2024 20:37:03
6
40
С общи купета едно време, през соца, беше само пътнишкия влак.
20.
Тодор Живков
22.06.2024 20:28:23
6
66
Абе тъпани, през соца Чайката го вземаше за 4ч.40мин.....
19.
Ааааааа
22.06.2024 20:24:59
8
54
В " лошия " комунизъм, бързия влак от Бургас до София който спираше на 30 гари стигаше за 6 часа. Днес над 40г. по късно, България има влак който спирал на 6 гари и пристигал в София за 6 часа. С общи купета по 100 човека в купе.
18.
Пез соца !
22.06.2024 20:15:44
4
41
Бургас - София 6 часа. Преди 40 години
17.
15
22.06.2024 20:11:35
11
11
че и калъфки глава ехее Бай Ганьо кога си виждал това
16.
До 11
22.06.2024 20:09:41
1
17
Чистят ги "брадчедките" и на никой не му пука за хигиената. Ако знаеш как се чистят, няма да искаш да седнеш.
15.
12
22.06.2024 20:08:34
18
18
капутии..вагоните са направо ЛУКС..намерили, че пренамерили
14.
До 12
22.06.2024 20:06:26
10
19
Безплатно няма , палячо
13.
12
22.06.2024 20:05:11
38
18
12 капут тея вагони са без пари на символична цена подарък от Германия на харизан кон зъбите не се гледат путлераст
12.
Кочо
22.06.2024 20:03:09
7
58
За жалост ие сме една пародия на държава от доста време насам. Държавата е в окаяно състояние както и населението. Щом и 40 годишните бракувани вече вагони на западните държави ни се струват нови и модерни направете си сметка в кой век живеем и докъде са ни докарал тези алчни за пари и власт неграмотни и глупави шутове в парламента.
11.
10
22.06.2024 20:01:00
15
16
тея вагони са на светлинни години..климатици чисти удобни и най-вече чисти тоалетни не кат досегашни да те е гнус да влезеш и смъдящи урина
10.
What's up my Niger
22.06.2024 20:00:01
4
14
Киряков пубер. Първо си оправи акцента и диалекта и тогава коментирай и пиши статии.
Селтак. И си смени гащите,ако въобще носиш.
9.
7
22.06.2024 19:58:51
30
16
айде флегми пак плюят Европа..флегмии не разбрахте ли..путлер си отива в Хага..А ЕВРОПА БЛАГОДЕНСТВА
8.
Пак добре...
22.06.2024 19:58:50
2
23
...че е пристигнал.
7.
До 4
22.06.2024 19:54:41
1
6
Бургазлията е на наш човек от редакцията, а в коментарите имаше един за начин за справяне с такива боклуци.
6.
Голямо Уточнение
22.06.2024 19:54:36
4
29
Вече информираха че немските ароматизатори от кенефите били откраднати веднага. Веднага, значи още пред чуждестранните гости. Сега очаквам множество клипове с качени " само за малко " кафяви, отказващи да платят "много поскъпналия билет " , и ше помоля направо риалити шоу да се излъчва. От статиите за ароматизаторите стана ясно че и чужденците се кефят на шоуто , мерси !
5.
Ха
22.06.2024 19:54:24
5
32
Втора ръка Европа
4.
А ве
22.06.2024 19:52:09
0
28
защо махнахте коментариите от
"Това не са паркоместа, а ел. стоянка за ел. автомобили, беснее бургазлия".
3.
До 1
22.06.2024 19:47:37
2
16
Това са вагони, а не ония клонинги спални вагони от турция, дето 20 купихме за700 хил. лева и като тръгне да върви не можеш да спиш от скърцане блъскане. Но хидроинженера и жепец ста тогава.
Който ги купи тогава се облажи много яко, защото живота на всички в тея вагони виси буквално на едно стоманено въже дебело 1 пръст.
2.
Малко уточнение
22.06.2024 19:43:45
3
28
Обонгоподобните ще го разкостят за нула време !
1.
БРАВО
22.06.2024 19:39:03
12
21
Новото си ново,спор няма,ама иска пазене....!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Вижте официалния списък на ТОП 10 и ДЪНОТО 10 в регионалното класиране по Български език и литература Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Златина Петрова спечели извънредния вот в поморийското село, но реалните лостове остават в ръцете на татко ѝ Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини Внезапна смърт покоси собственика на „Пацони“ Пламен Здравков Бургазлии посочиха фаворитите си за Световното: Германия и Франция са на челните места (ВИДЕО) Бургазлии посочиха фаворитите си за Световното: Германия и Франция са на челните места (ВИДЕО) Изминаха близо десет дни от дългоочаквания старт на Световното първенство по футбол през 2026 година Екшън край Варна! Бой, клане и стрелба в плажно заведение пратиха двама в болница Екшън край Варна! Бой, клане и стрелба в плажно заведение пратиха двама в болница Младежи на 19 и 24 години берат душа във Варна след брутален скандал, завършил с куршуми и ножове Ремонтите на „Тракия“ са песен: Пътят за Гърция счупи рекордите по шосеен ад Ремонтите на „Тракия“ са песен: Пътят за Гърция счупи рекордите по шосеен ад Най-критичната точка в държавата се оказва пътният възел край Симитли Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търгът ще започне с начална цена от 1000 евро на месец "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Велислав Величков от ПП се накара на Атанас Атанасов от ДБ заради това, че избързал да обяви Инициативния комитет за номинацията на Гюров
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле   Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Дори не знаем колко туристи губим от това. Докато това не започне да се променя, ние ще продължим да губим, каза Лияна Панделиева  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори