Нов рекорд на Евро 2024
Постижението е за отбелязани голове от далечна дистанция
Головите рекорди по време на Европейското първенство в Германия продължават да падат един след друг. Вече има 13 попадения в груповата фаза, реализирани с удари извън наказателното поле, предава lupa.bg.
На миналото първенство на Стария континент тези попадения са били общо 12 за цялата групова фаза. В момента дори не сме достигнали средата на този първи етап от първенството в Германия.
Всичко това потвърждава тезата, че топката на Евро 2024 е по-лека и придобива по-необичайна траектория при удари от далечна дистанция, което затруднява вратарите, но пък ни прави свидетели на изключително красиви попадения.
Домашно Данонино с ягоди – бързо, вкусно и здравословно!
Община Бургас връчва първите награди за принос към висшето образование и академичната общност в града
Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Български ученик постигна исторически успех в САЩ
България остава с най-висока годишна инфлация в Еврозоната
Украинка откри обесен сина си в дома им в Благоевград
Студенти от ФТН получиха награди за академични постижения и научна активност
Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път
Защо Михаела Маринова не поздрави Дара
Жаклин Костадинова с нова победа и специална покана за конкурс в Ню Йорк
Започва цялостен ремонт на главната улица в с. Полски Извор
Депутатите приеха на първо четене три законопроекта с промени в НПК
