Ето къде прати сина си Димитър Рачков
Актьорът Димитър Рачков може да печели много пари, но и разходите му не с малки. Тази година синът му Митко-младши беше абитуриент и реши да учи висше в Париж. Бащата ще трябва да се бръкне за университетски такси, наем и джобни в един от най-скъпите градове в Европа и света.
Той обаче има с какво да плати и това пролича от абитуриентското изпращане на момчето. На него е присъствало истинско съзвездие от популярни личности, начело с Христо Стоичков и Маги Халваджиян. Гости са били още Гала, Герасим Георгиев – Геро, Мария Илиева, Любо Киров, Софи Маринова, Рафи Бохосян и разбира си сценаристката Христина Апостолова, която е майка на момчето, както и доведеният му баща Евтим Милошев, който на всичко отгоре сега е и служебен министър на туризма.
Каква професия ще избере Митко-младши засега не е ясно. „Ако реши да бъде актьор, никога няма да го спра, но му обясних, че нашата професия е много трудна и да си направи сметката“, казал бащата.
Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите
Пазете се от това изчадие
АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода
Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление
Какво се случи с руските моряци, задържани от военни на САЩ
Опасно време по Черноморието: Очакват се вълни до 4 метра
Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик
Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано
Президентът Илияна Йотова: Радев постави точна диагноза
Билгин направил два неуспешни опита за самоубийство
БК "Черноморец" Бургас фалира
Бедствие в Киев: Спрян ток и минус 24 градуса

Пратил го е при негрите!