Какво се случи с пияния полицай, блъснал майка с дете
Уволниха го от работа, предстои дело
Уволниха пияния полицай от ОДМВР – В. Търново, който предизвика катастрофа с кола с майка с дете. Уволнението е факт след издадена заповед от директора на ОДМВР – В. Търново старши комисар Димитър Машов, с която на 46-годишния служител в структурите на ОДМВР – В. Търново е наложено дисциплинарно наказание „уволнение“ и му е прекратено служебното правоотношение на държавен служител в МВР. Вечерта на 16 април тази година на кръстовище в областния град той е блъснал кола, в която пътували майка с дете.
Катастрофата е станала на метри от игрална зала, в която кварталният инспектор на кв. "Варуша" залагал и се черпил след работа. За щастие инцидентът се е разминал само с материални щети.
При проверка за употреба на алкохол, дрегерът е отчел 1,84 промила. Тогава той е задържан за срок до 24 часа, автомобилът му е иззет, а по случая се води следствено дело. Ръководството на Областната дирекция остро осъжда подобно поведение и е категорично, че няма да толерира каквито и да било нарушения на полицейската етика, независимо дали са извършени от цивилни или униформени служители.
Снимка: БНТ
Как да разпознаем развалено месо и какви рискове крие консумацията му
НС прие по-строги наказания за педофилия и детска порнография
Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите
Откриха тяло на бебе на сметище в Сливен
Община Царево предприе спешни действия заради срутването на алеята в Ахтопол
Задържаха 27-годишна дилърка в Перник
Малена Замфирова претърпя нова операция след инцидента в Чехия
Апелативният съд в Бургас посрещна абитуриенти от ПГСАГ „Кольо Фичето“
Макрон приема Зеленски в Париж
Иран потвърди, че Моджтаба Хаменей е ранен и се укрива на защитено място
ТАСС: Израелските железници са атакувани на фона на растящ риск от удари по инфраструктура
