Гордост за Бургас! Павел Бангеев спечели стипендия за елитен колеж в Лондон
Той е от изявените бургаски деца и многократно е награждаван от кмета Димитър Николов
Павел Бангеев, който тази година завършва девети клас в ПГЧЕ „Васил Левски“ и е футболист в ФК „Бургас Спорт“, донесе поредната гордост за Бургас и за своето семейство. Младежът спечели стипендия за Brooke House college след успешно преминати изпити по английски език и математика. Отличникът бе допуснат до финалните тридневни футболни проби пред наблюдението на 5 изявени треньори от Лондон. Павел е печелил многократно състезания по английски език и математика, както и футболни индивидуални и отборни отличия с отбора на ФК „Нефтохимик Бургас“ и сегашния си отбор ФК „Бургас Спорт“.
Той е от изявените бургаски деца и многократно е награждаван от кмета Димитър Николов. В първото му училище – ОУ „Александър Георгиев-Коджакафалията“, му бе връчена благодарствена награда за принос в издигане и утвърждаване на престижа на училището заради множеството участия в различни проекти, състезания и олимпиади от тогавашния директор на училището Михаил Ненов, който в момента е заместник-кмет на Бургас с ресор образование.
В този конкурс участваха футболисти от едни от най-елитните отбори в страната – от Славия, Лудогорец, Левски, ЦСКА, Берое, Ботев-Пловдив и други.
В момента Павел очаква последните имейли с информация за заминаването си за Brooke House collegе и благодари на треньорите и учителите, които неизменно са го подкрепяли и вярвали в него.
София се напълни с мигранти, дрога, отпадък и селяндури, а общината преследва детските рождени дни в парка
ЦСКА набеляза 196-сантиметров национал на Мозамбик за центъра на отбраната
Тежка катастрофа затвори Подбалканския път край Павел баня, медицински хеликоптер кацна за ранените
Министрите на туризма и регионалното развитие започнаха съвместна работа по реформата, свързана с курортната инфраструктура
Представиха проектобюджета на Несебър
Водеща от бТВ слезе от ефир, защото е бременна. Всички питат кой е бащата
Офертите заваляха: Хотелиерите очакват септември да изпревари август по морето
След „Левски“ - към клуба от родния му град: Мило Борисов преговаря да вземе „Берое“
„Акулите“ хвърлиха Sharky в битката за талисман на „Евровизия 2027“ в Бургас
Четирима починаха от западнонилска треска в Северна Македония, 38 са заразените
Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ разширява образователното си портфолио с нова магистърска програма
Тази вечер е големият концерт на Тони Димитрова в Бургас, билетите са разпродадени

България ще загуби още едно умно и добро хлапе. Лондон ще го вземат да учи за да работи при тях, да печели за тях, да плаща данъци при тях
Е затова ти писах минус.....
до 4