Община Малко Търново дава 20 дка земя за разширяване на пътя към ГКПП с Турция
Общинската земя ще се използва за паркинг към трасето, през което преминава, поясни кметът Илиян Янчев
Община Малко Търново ще предостави 20 дка земя за разширяване на трасето към граничния пункт с Турция. Това обяви кметът на населеното място Илиян Янчев пред БНТ.
Вчера той е присъствал на работна среща във връзка с осигуряването на възможност за ремонтиране и разширяване на пътя и граничния контролно-пропускателен пункт Малко Търново - Дерекьой.
"За четирилентовия път Бургас - Малко Търново ще предоставим 20 декара общинска земя за паркинг към трасето, през което преминава. Всеки ден дава стъпка напред и за мен това е уверение за успешен изход от конкретния проблем с ГКПП Малко Търново", заяви кметът на общината.
Той благодари на кмета на Бургас Димитър Николов и на другите кметове на общини в областта, които показват безусловна подкрепа. Благословия за каузата даде и новият сливенски митрополит Арсений.
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети
Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“

Нали тировете с дървесина бяха причина за лошото състояние на пътищата в общината?! Тировете винаващи през ГКПП- то с по- различен статут ли ги третира кмета? Те няма да са тежки и няма да развалят пътищата ли?