×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Внимавайте с електрическите тротинетки! Две катастрофи за часове в Бургаско, борят се за живота на 32-годишен мъж


Внимавайте с електрическите тротинетки! Две катастрофи за часове в Бургаско, борят се за живота на 32-годишен мъж
Два инцидента са станали за часове, 11-годишно момче също е в болница
18 Юни 2024, Вторник, 09:15 ч.
Автор: Флагман.бг

Две деца също се пребиха, едното пострада повече

Две катастрофи с електрически тротинетки са станали за часове в Бургаско. Първият инцидент е около 13.35 часа, когато по ул. "Янтра" пред дом №19 в руенското с. Топчийско, поради загуба на контрол, самостоятелно катастрофира двуколесно индивидуално електрическо пътно средство.
То било управлявано от 11-годишно момче, с което се е придвижвал и негов 8-годишен приятел. Тротинетката се блъска в лявото странично огледало на паркиран Опел Астра, с бургаска регистрация. От пътния инцидент пострадало 11-годишното момче, което с охлузни рани по лицето е настанено за лечение в отделение "Неврохирургия" на УМБАЛ – Бургас, без опасност за живота.

Втората катастрофа е около 17.57 часа. На ул. "Жечка Карамфилова" до №4 в бургаския квартал Рудник, поради движение с несъобразена с релефа на местността и състоянието на пътя скорост и влизане в дупка на пътното платно, самостоятелно катастрофира индивидуално електрическо превозно средство, управлявано от 32-годишен бургазлия.
Мъжът паднал на земята и си ударил главата. С хематом на главата той е настанен под наблюдение в болница "Сърце и мозък", с опасност за живота.
 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
37
Коментара
Денис ЕПИТРОПОВ Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия 23/06/2026, Вторник 11:20 0
Михаил ДИМИТРОВ Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия 23/06/2026, Вторник 09:37 11
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 9
37
Коментара по темата
37.
do 36
20.06.2024 08:38:30
0
3
prav si, do predi da zabranqt kolelata po centara , hodih na rabota s koleloto, no sled kato me globiha vednuj, prodadah koleloto i ve4e hodq s kolata na rabota
36.
АЛО заспали общинари !!!
20.06.2024 08:35:05
1
4
вие сте виновни заради инцидентите по с колоездачи по шосетата. малоумни ли сте какви сте, коилко прост трябва да си че да забраниш на велосипедистите да карат по александровска и да ги пратиш на шосето за да може да ги отрепят колите, дано това се върне тъпкано на вашите деца и един ден да бъдат прегазени от кола заради малоумните ви решения ! Бургас града който мрази еко транспорта и насърчава хората да се движат с колите си за да може да стават километрични задръствания от меден курник към бургас и да дишаме отровите от умрелите дизели в задръстването, превърнахте бургас в един голям кенеф, засрамете се !
35.
:(
20.06.2024 08:27:48
0
1
е що да се борят за живота му, направо да го погребват, тротинеткаджиии бол
34.
Само си губим
18.06.2024 22:58:23
0
4
времето и нервите, като междувременно произвеждаме и бесни стотинки. Дори шибанетките на Лайм продължават да са разхвърляни из целия град, а какво остава за частните! Кучетата лаем, керванът на местните феодали си върви...
33.
До 32 и Капитана 26
18.06.2024 22:21:04
1
1
Ако те срещна боклук, ще ти навра 26 инчова капла в з@дник@ и ще я завътря така, че и агентати да ти хареса витлото в ш@@Ния ти з@дн@@. Да й боклука ти.
32.
Агент
18.06.2024 15:02:26
2
3
Капитанът ще ви бие и ще ви е**. Мъжко дупе не пипа, но и своето не си отстъпва. Team Captain let's gooo!
31.
*********
18.06.2024 14:58:51
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
30.
До пародията на капитан 26
18.06.2024 14:31:30
2
3
куче което лае не хапе

тук си много силен знам. На живо гледаш в земята и мънкаш
29.
мошеници
18.06.2024 14:31:09
0
5
качили снимка от инцидент от друг квяртал флагман много сте издухани триете коментари
28.
До 20
18.06.2024 14:30:57
3
1
ми не върви в града бе върни се на село. Нали много то е шубе да не умреш в града - марш обратно на къра - място бол
27.
До 5
18.06.2024 14:25:48
5
5
абе лек за 40 години откакто съм карал колело по главните улици ни един път не съм видял някой бутнат и съборен. Как 30 години няма инциденти ама сега видиш ли някакви забеляни в телефоните мами ревнаха че ще им пребият дечицата пуснати да се шматкат като електрони по улицата понеже мамата има по важни занимания

искам пример от великата община в кои градове в Европа е забранено карането на велосипеди в центъра и най вече по крайбрежната. Мерси
26.
Капитана
18.06.2024 14:16:17
10
7
До уважаемите тротинеткаджии или велосипедисти, само чакам някой да ме бутне или застраши някъде по пешеходна зона или в морската и ще го направя труден за рисуване в главата, докато дойдат полиции и линейки ще му избия всички зъби!
25.
до номер 2
18.06.2024 11:35:29
2
1
НЕЮАСТЕН ДЖЕНДЪР НЕ ДОКЛАТЕН
24.
Вярващ грешник
18.06.2024 11:25:16
5
11
Господи прости ми за удоволствието, което изпитвам всеки път, когато разбера че някой се е пребил с тротинетка, особено ако бере душа или е вече отишъл при тебе, Господи.

Амин <3
23.
до 19
18.06.2024 10:39:49
0
8
Така се установява ред. И в чужбина не всеки е бил възпитан и със съзнание, но възпитание се създава много успешно чрез многократно, а и дълбоко, бъркане в джоба. В крайна сметка, и държавата печели от това. Приходи са.
22.
Да се вземат мерки
18.06.2024 10:39:30
0
16
Вчера в Слънчев бряг видях някакъв луд, който караше тротинетка чисто гол с една ръка, с другата ръкомахаше и крещеше някакви глупости за правата на голите мъже. Потресена съм!
21.
Да
18.06.2024 10:35:53
1
15
А да не се притeснява 32 годишният. Там, където е ще го довършат. И по здравна каса всичко ще му напишат.
20.
до 12
18.06.2024 10:34:19
0
13
Така е, в чужбина всичко е уредено, безопасно, направено с мисъл и грижа за ВСИЧКИ и никой никого не застрашава, а ако застрашава, вземат се бързи мерки и явлението се прекратява. Затова няма и конфликти. Велоалеите НЕ са превзети от пешеходците нарисувани тротоари, които бездруго са били тесни и преди това, и велосипеди и тъпи и опасни тутунетки не хвърчат абсолютно навсякъде, както си искат, под формата на всички видове участници в движението, според каквото им отърва в момента! Улиците и тротоарите са гладки и равни, т.е. при всяка неравност няма опасност велосипедисти и тутунеткаджии да загубят контрол и да се сгромолясат върху хората.

В много неща няма нищо лошо. Лошото става когато попаднат в ръцете на варвари и диваци, които са управлявани от същите безотговорни и безхаберни варвари и диваци, чиято допълнителна цел е И да ги изтребват. Аз съм голям фен на естествения подбор, така че въобще не ме интересува дали обсъжданите кухи тикви са покрити с каски. Даже е по-добре да НЕ носят. Интересува ме само това, че НИКЪДЕ в града не можеш да вървиш спокойно, без да си непрекъснато нащрек и стресиран и да се чудиш кога ще те осакатят или убият. Е, и за дърветата и стълбовете ми е жал, но не чак толкова.
19.
:-)
18.06.2024 10:33:34
0
14
No.17, един бургаски тарикат така, за да не обикаля, минавал 20 метра до дома си в еднопосочна улица в Германия. Един ден полицаит его чакали... 300 евро глоба го убедили, да не прави така.
18.
еееее
18.06.2024 10:31:35
4
15
навремето мъжете карахме мотори, падахме, ставахме и нищо ни нямаше. сегашните мъже се пребиват с тротинетки
17.
До 12
18.06.2024 10:26:39
1
19
Личи си, че никога не си ходил по далече от Руен. Живея от 10 години в Холандия и се предвижвам с колело, но в началото ме глобиха 2 пъти по 50 евро за това че карам колело извън обозначените за това зони, тоест пешеходните зони. Тук трябва да караш на велоалеята иначе полицията те спира. И аз си мислих преди години че ще мина тук както в Бургас с колелото през Богориди :))
16.
До 2
18.06.2024 10:10:12
2
27
Главната е пешеходна зона! Разбираш ли какво означава пешеходна? Предвижваш се пеша!!!
Винаги е било така и нищо не се е применило с тази заповед!
15.
Уви
18.06.2024 10:07:45
0
19
Еми то е забранено да карат и пияни и дрогирани ама.......
14.
Koko
18.06.2024 10:04:41
1
30
Защо има тортинетки по богориди и алексадровска, нали е забранено?
13.
Лили
18.06.2024 09:57:06
1
23
Щом е в Сърце без мозък , първо ще бъде обявен за умиращ.Като изтече пътеката ще го изпратят по живо, по здраво вкъщи с огромни декубитални рани.
Доста скъпо ще излезе на близките лечението им.
12.
До боклука от4до9
18.06.2024 09:54:48
14
13
Ав тъпан, цяла Холандия, Белгия са на велосипеди. Всичко е уредено. Там пешеходеца пази велосипедиста, защото ако падне пораженията са големи за едните и другите. Само тук свободнорастящите идитчета не са научени да гледат къде ходят и селянките да ги държат за ръка и научат от какво да се пазят.
11.
Напълно подкрепям 2
18.06.2024 09:53:26
1
14
Макар, че главните улици в Бургас са пешеходни зони, пияните, дрогирани и неадекватни страндженски "дебилчета" , плод на любовта на "новите" ни граждани, се търкалят по тях като слабоумно овче стадо и все други им са виновни. За тротинетките, трябва да се определят места, където могат да се карат, както и изсквания за право на управление. Пияни, дрогирани, неадекватни, качват се, карат ги , а те развиват сериозна скорост и съвсем не са безопастни. В морската градина, в алеята под Пантиона, която е и надолнище, редовно сме свидетели на "падащи" от тротинетки.
10.
до 7
18.06.2024 09:52:06
0
10
Простотията е като смъртта. От нея не страда потърпевшият, а околните.
9.
до номер 2
18.06.2024 09:48:02
1
12
точно така нямат място на пешеходните алееи ъея джендърски боклуци
8.
И по селата ли,
18.06.2024 09:47:59
1
11
че даже и турски, има такива малоумници?! Аз си мислех, че селското население все още има по-здрав разум и тази идиотска мода е разпространена само по големите и "прогресивни" панелни гета.
7.
до 2
18.06.2024 09:47:22
3
10
много си прост.ама честно.даже няма да си правя труда да ти обеснявам защо.лошото е че и ти не се сещаш.
6.
ДО 2
18.06.2024 09:45:41
2
30
СТИГА Е КОРЕНЯК БУРГАЗЛИЯ.Я ПИТАЙ ВАШИТЕ ОТ КЪДЕ СА ГАНЬО.ПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ ПЕШЕХОДНА ЗОНА И ВЕЛО АЛЕЯ ИЛИ ПЪТНО ПЛАТНО.
МНОГО ОТ ТЕЗИ КОИТО КАРАТ ТРОТИНЕТКИ В ЕДИН МОМЕНТ КАРАТ С КОЛИТЕ,В ЕДИН МОМЕНТ СА ПЕШЕХОДЦИ И МИНАВАТ ПО ПЕШЕХОДНАТА В СЛЕДВАЩИЯ СА ПО ВЕЛО АЛЕЯТА.НЯМА ТОЛКОВА ПРОСТ НАРОД И ТОЛКОВА МАЛОУМНИ ХОРА.ПОЛОВИНАТА КОИТО КАРАТ ТРОТИНЕТКИ СА НАРКОМАНИ ЧИИТО КНИЖКИ СА ВЗЕТИ ЗАЩОТО СА ГИ ХВАНАЛИ ДА КАРАТ НАДРУСАНИ И НЯМА С КАКВО ДА СЕ ПРЕДВИЖВАТ.ДРУГИТЕ СА ТАКИВА КОИТО НЯМАТ ЕДИН ДЕН ШОФЬОРСКИ СТАЖ ИНАЧЕ КАРАТ С КОЛИТЕ....АБЕ КАТО НЯМАШ АКЪЛ; ВСЕ ДРУГИТЕ СА ТИ ВИНОВНИ.
5.
До 2. и 3.
18.06.2024 09:45:30
2
26
Значи да карат по ПЕШЕХОДНИТЕ улици и да блъскат наред деца и възрастни. Хайде.... да се блъскат по колите, дърветата и деретата. Оня малоумен кмет, на 65 дет се напил и качил на тротинетка, да се убива в дерето....
4.
до 2 и 3
18.06.2024 09:43:51
4
30
..... Сж, но главната е "пешеходна" зона! Но какво ти разбира странджансо прасе от кладенчова вода?!)
3.
кой ще плати
18.06.2024 09:39:04
26
10
Изпратете сметката за лечението на хората на кмета. Той забрани движението на велосипедисти по главната, отговорността е негова!
2.
Мда
18.06.2024 09:35:48
44
22
Ами велосипедистите с тротинетките излязоха по шосетата, за да не ги глобят по главната, тъй като малоумниците от общината забраниха на същите да се движат по главната заради измислени бургашки-странджански майки-селянки, пуснали свободно растящите си идотчетата по главната все едно са на къра на село.
1.
Тулупа
18.06.2024 09:28:25
9
47
В нормалните държави,тези тротинетки
са ЗАБРАНЕНИ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
ГЕРБ-Бургас обнови 90% от ръководството си, Андрей Рунчев с преднина за председателския пост ГЕРБ-Бургас обнови 90% от ръководството си, Андрей Рунчев с преднина за председателския пост Номинациите на местната структура са изпратени за окончателно одобрение от Изпълнителната комисия в София Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец Това не е просто фестивал, а непретенциозност с любов, коментират от Община Царево Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Задържаните и жертвата имали общо тъмно минало Проф. Рачев: Морето в Приморско стана като гръцкото, времето ще е перфектно въпреки горещата вълна Проф. Рачев: Морето в Приморско стана като гръцкото, времето ще е перфектно въпреки горещата вълна Идеално ще е за плаж, уверява той Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Синоптиците предупреждават за локални, но много интензивни изсипвания на дъжд, придружени от силни гръмотевици Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори