Агент Купър от "Туин Пийкс" получи български армагани в Холивуд
Бургазлията Кирил Евтимон поканил Кайл Маклоклан у нас
Холивудската звезда Кайл Маклоклан, добил голяма популярност в България покрай сериала "Туин Пийкс" в началото на 90-те години, получи шал на националния отбор на България. Агент Купър, както се нарича героят на Маклоклан в драматичния сериал на Дейвид Линч и Марк Фрост, се видя с българския финансист Кирил Евтимов на премиерата на анимацията "Отвътре навън 2" в Калифорния.
Евтимов, който е известен като голям почитател на „Нефтохимик“, подарил на известния актьор брандирана торбичка с български армагани - розово масло, магнитче, тефтер, балсам за устни, шал на националния отбор и др.
Бургазлията поканил агент Купър у нас, като звездата от "Туин Пийкс", "Дюн", "Синьо кадифе" и "Сексът и градът" му доверил, че досега в региона е бил в Гърция и Турция, но не и в България, и ще се радва един ден да посети нашата страна.

Българският кечист Русев взе отношение относно протестите
Украйна заяви, че боевете в Покровск продължават
Серина Уилямс "взривява" тениса?
Има задържан за обира в Банско
Владимир Путин: Ако Европа иска да воюва с Русия, готови сме веднага
Трагедия с шофьор в центъра на София
Непобеденият Усик с впечатляващ ход
Много мъже се тресат от страх: Разгневен дух отмъщава за насилие над жени
Как черното да остане черно – 4 трика при пране
Спортисти от Русия и Беларус спечелиха знаково дело в съда
Саботаж ли е спирането на тока в София? Тормозят хората, излъчвали протеста на живо
Ултрасите на Левски с остра реакция след погромите в София
