Шофьорка с 2 промила удари 4 коли, задържаха я
Инцидентът е станал в рудоземското село Чепинци
Полицията задържа жена, шофирала след употреба на алкохол и ударила четири автомобила, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР в Смолян Елена Стоилова.
Катастрофата е станала в рудоземското село Чепинци, предава кореспондент на БТА в Смолян Елена Павлова.
Според полицията автомобилът, шофиран от 32-годишната жена, се е движел с несъобразена скорост, което е довело до удар в три паркирани автомобила. Вследствие на сблъсъка една от паркираните коли се е ударила в четвърта, която в същия момент минавала по улицата.
На място е извършен оглед от екип на полицията. Жената е тествана с дрегер, който отчел 2 промила алкохол. Тя е дала и кръвна проба за химически анализ. Срещу нея е образувано бързо производство.
След "Капките" Етиен Леви мина във фолка, пише песни за ретро фурията Лия
МВР арестува кмета на кърджалийското Солище
Сексологът Тейлър изброи ползите от редовните интимни ласки
Къде най-много си купуват шофьорските книжките
Путин опаса резиденцията си с 27 системи за ПВО
Внимание, туристи: BOOKING.COM е хакнат, пазете си парите
Изхвърляме храна за 300 евро годишно: Тези данни ще ви изумят!
Почистване на пералня с лимонена киселина: премахва котлен камък и мухъл
18 години по-късно! Мария Игнатова все още пази първия си подарък от Рачков
Намериха трупа на 46-г. мъж между блокове във Варна, има следи от насилие
Метео Балканс с прогноза за април: Студеният фронт идва от Сибир
Светлана Василева: Още набирам номера му…
