×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бум в търсенето на стари бунгала на юг от Бургас


Бум в търсенето на стари бунгала на юг от Бургас
Все повече къмпинги разполагат с луксозни за по-претенциозните туристи, но туристите предпочитат евтините по 15 лева на вечер
17 Юни 2024, Понеделник, 06:45 ч.
Автор: Флагман.Бг

Цените ни варират от 30 до 110 лева за вечер за семейство, каза Тодор Стамов - управител на къмпинг

Все повече са туристите, които предпочитат да заменят луксозните хотели с каравана край морето. Къмпингът е предпочитан основно от семействата с деца. 

Пред БНТ Тодор Стамов, който е управител на един от къмпингите на юг от Бургас, каза, че цените там варират от 30 до 110 лева за вечер за семейство. „Тъй като през миналата година имаше наводнение, при което пострадаха доста каравани и бунгала, решихме да не вдигаме цените“, добави той.

„Плановете ни са да останем за една седмица да може да си почистим караваната, да я подготвим за лятото“, каза пък Весела Личкова от София.

Да си на каравана не е по-евтино от това да си на хотел, казва Владимир Личков от София

Съпругът й Владимир допълни, че някой хора предпочитали хотелския лукс, а той и жена му – да са на открито. Не е по-евтино при нас, пояснява той.

Кореспондентът на националната телевизия Давид Сукнаров пък изтъкна, че макар да изглеждат стари, бунгалата в къмпинга са най-желани. 15 лева струват на човек и се запазват още от ноември, уточни той.

За този сезон вече няма свободни места, казва Кристина Андреева. Тя е собственик на каравана, която отдава за нощувки

Заради липсата на места в къмпингите, все повече собственици на каравани ги отдават за нощувки. 

„За този сезон вече няма свободни места. Цената през активния сезон е 250 лева за нощувка. Караваната събира 5 човека с две деца“, каза Кристина Андреева, която е собственик на каравана.

„Къмпингът ни е под постоянно видеонаблюдение. Имаме един медицински и втори реанимационен пункт“, заяви Елена Пинелова - управител на къмпинг.

Все повече къмпинги разполагат с луксозни бунгала за по-претенциозните туристи. 
 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
6
Коментара по темата
6.
Аз също
17.06.2024 13:52:07
2
9
с удоволствие бих почивала в каравана, по принцип, но тук всяка концепция е изродена. Караваните са безобразно скъпи, условията, като тоалетни и душове, са отвратителни, а съседите непоносими. Даже безобразно скъпата каравана да предлага чудесни условия, като собствена баня и тоалетна и евентуално климатик и да се примириш с цената и, проблемът с непоносимите съседи, както и децибелите на околните бараки остава...
5.
Помяр
17.06.2024 11:59:32
2
11
Много е хубаво, чуват се жабите, има безветрие и като пръднеш пръднята витае във въздуха и не се хаби. Най-много ми харесват щипалките- ако като ме ухапе и усетя, значи не съм достатъчно напушен или пиян :D това е свободата за която са се борили предците ни, препоръчвам на всеки
4.
123
17.06.2024 10:56:09
1
11
Малко реклама на къмпингите, явно не вървят успешно.
3.
Гражданин
17.06.2024 10:00:27
3
14
Ами има хора, които обичат денонощно да ги кацат мухите и да ги ядат комарите, що да не си платят за тоя кеф ;)
2.
До 1
17.06.2024 07:24:35
4
26
Е да отидат в мутро хотела и да ги стричат като овце, да гледат инийци, непалци, намусени червеновнучета искащи с един сезон Илон Мъск да изпреварят. Ай у лево бягай.
Така поне са сред природата....е ако мутрата не е разположил тръби за "дъждовна" вода от тоалетните. Иначе се разбира от диарията и летния грип.
1.
Кети
17.06.2024 06:54:08
8
33
Ей това за българопитеците спат за по 15 лева като шумкари после се снимат как пият шампанско за инстаграма.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха Челният сблъсък е бил между Опел и товарен автомобил Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Неочаквана идея може да промени плановете и да даде мощен тласък към ново начало Вариант 1 бе изтеглен за НВО по БЕЛ: Близо 55 000 седмокласници пишат в този момент (ВИДЕО) Вариант 1 бе изтеглен за НВО по БЕЛ: Близо 55 000 седмокласници пишат в този момент (ВИДЕО) Националното външно оценяване е от ключово значение за кандидатстването на учениците след 7. клас в профилираните и професионалните гимназии Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Към момента състоянието ѝ е стабилно Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Този проект отваря нови хоризонти пред града Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Спирането на парите на тези, които съществуват само заради собствения си бизнесплан, е спешна политика, а не разказа, че някой взимал голяма заплата, за да може в кръчмата да го псуват, каза той Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Той упрекна бившият премиер Кирил Петков, че е предал националните ни интереси като е обяснявал в Скопие, че въпреки рамковата позиция, да ги пусне в ЕС Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Какво мислят участниците в "София Прайд" - за възможността да имат деца и "тежко скучните" от Парада на семейството Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Докато местните миряни се готвят за протест в неделната сутрин, Сливенската епархия обяви, че няма да се огъне пред никакъв обществен натиск „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението
Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Специфичният шум от леките превозни средства затруднява работата на системите за противовъздушна отбрана в Крим Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Проучване на социологическата агенция отчита сериозно влошаване на жизнения стандарт и затруднения при покриването на транспортните и жилищните разходи Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Докладчикът Томас Вайс поиска поправката, поощряваща работата на историческата комисия, да отпадне от доклада за напредъка на Скопие за членство в ЕС Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Пациентът заведе иск за сериозна лекарска небрежност след 42 излишни медицински процедури B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня Жена праща мъжа си до магазина:
- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло.
Мъжът се връща с половин литър водка:
- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.
Виц на деня Виц на деня Жена при доктора:
- Струва ми се, че мъжът ми има някакво психическо заболяване. Понякога с часове го моля да ми купи дрехи или кола, а той нищо не чува.
- Това не е болест. Това е талант!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако след нощна смяна вечно е засмяна, значи е за смяна.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори