Шолц : Предложенията на Путин за мир не са сериозни
В Швейцария днес и утре се провежда конференция, посветена на мира в Украйна
Лидерите на страните от Г-7 не обсъдиха предложенията за мир на руския президент Владимир Путин за мир в Украйна, тъй като всички знаят, че те не са сериозни, каза германският канцлер Олаф Шолц, цитиран от Ройтерс.
Шолц каза това в Италия, малко преди да замине за Швейцария, където днес и утре се провежда конференция, посветена на мира в Украйна.
Германският канцлер каза, че предложенията на Путин за мир в Украйна, които включват искания към Киев да се откаже от четири свои области в полза на Русия и от стремежа си да стане член на НАТО, целят само да отвлекат вниманието от мирната конференция в Швейцария, предава lupa.bg.
"Всички знаят, че това предложение не е сериозно и че е свързано по някакъв начин с мирната конференция в Швейцария", каза Шолц в интервю за телевизия Цет Де Еф.
Световни лидери се събират на конференцията в Швейцария, с която се цели да бъде оказан натиск върху Русия да сложи край на войната си в Украйна, отбелязва ДПА.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ясно.
Предложението на Путин е несериозно,а да си потомствен фашага е сериозно?
Явно и Сталин е бил мекушав за да се пръкнат такива гниди като мушмолц.
Ясно.
Предложението на Путин е несериозно,а да си потомствен фашага е сериозно?
Явно и Сталин е бил мекушав за да се пръкнат такива гниди като мушмолц.
Човекът , който собстеният му народ го нарита.
Междувпрочем това очаква всеки един слуга.