×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама митрополити ще отслужат тържествена света литургия по повод 120 години от опожаряването на Анхиало
  • Изложбата „Пеперуди и диаманти“ показва британски арт величия в Бургас
  • По 150 евро за всяко дете на българи в Гърция
  • Георги Рачев: Чака ни мазна жега до 7-8 август
  • Бум на нови пенсионери, за да хванат Ковид добавката
  • Дрогиран шофьор нацели стълб в центъра на Варна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Цял живот съм ползвала чекмеджето под фурната грешно, Марина ми издаде за какво служи


Цял живот съм ползвала чекмеджето под фурната грешно, Марина ми издаде за какво служи
Ключови думи: чекмедже, фурна, флагман
14 Юни 2024, Петък, 21:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Нямам търпение да споделя с вас откритието си

Представете си, че през целия си живот имате фурна, дали сте една торба с пари за нея и си я използвате ежедневно – готвите си обеди, печете си питки и правите какво ли не.

Естествено, няма как да не сте забелязали, че под нея има вградено чекмедже, в което аз лично държах тигани и какви ли не други групости.

Изведнъж се оказа, че това специално отделение въобще не е предназначено за съхранението на подобни неща, а мое много да улесни живота на всяка домакиня.

Признавам си, че самата аз разбрах едва наскоро, когато една приятелка ми дойде на гости.

Честно казано вече нямам търпение да споделя с вас откритието си. Убедена съм, че много от вас не използват чекмеджето на фурната си по предназначение, а като обикновен шкаф за кухненски неща.

Марина е моя приятелка още от училище. След дипломирането тя се омъжи за чужденец и замина да живее в чужбина.

Не сме се виждали дълго време, тъй като тя не се прибира често вкъщи. Общува най-често с роднините си по скайп.

Внезапно тя реши да посети родителите си и естествено, разбра се да се срещне и с мен.

Подготвях се старателно за виждането ни – бях изпекла пилешки хапка. Това обаче сторих на предния ден, за да имам време и за други неща до пристигането й. Както се сещате при визитата й те вече се бяха охладили, затова аз като грижовна домакиня ги поставих в микровълновата, за да ги затопля.

Изведнъж Марина започна да се кикоти.

Не разбрах какво искаше да ми каже с това си действие, все пак не исках да хапваме приготвеното студено.

Когато обаче Марина видя озадачението в очите ми, реши да отговори.

„Може просто да го оставяш в чекмеджето под фурната – то е специално създадено за това – да поддържа храната топла”, заяви тя.

Естествено аз бързо й показах как използвам това малко място, след което тя избухна в нов смях. Със сигурност няма да видите такова нещо в Европа.

Е, аз вече си намерих друго място за съхранение на тигани и използвам чекмеджето под фурната по предназначението му.


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Емел МАХМУД Жегата в Гърция утрои търсенето на лед Жегата в Гърция утрои търсенето на лед 24/07/2026, Петък 13:00 0
9
Коментара по темата
9.
Отегчен
17.06.2024 06:25:41
0
1
Къде е българската журналистика, определено липсва във вашия сайт, кой го интересуват подобни малоумни идеи, определено трябва да давате работа на младите графомани, но толкова тъпа статия досега не бях срещал. Поздравления екип на Флагман - отново понижите нивото си (не че изобщо имаше някакво, ама нейсе...)
8.
Случайно наминаващият
17.06.2024 00:02:33
0
5
Нямам думи! На кой въобще му е хрумнало подобно нещо? Моля Ви, не пишете глупости!
7.
Ала - бала
16.06.2024 18:24:30
0
10
Дрън, дрън, че пляс, не знам, какъв трябва да си за да измислиш такава целомъдрена постановка!
6.
Нова рецепта
16.06.2024 13:05:21
1
18
Патка по флагмански. Същите тъпотии като разказите на Поничка. Как на някого изобщо може да му хрумнат подобни тъпотии?
5.
Тодоров
16.06.2024 10:57:22
1
21
Флагман, може ли да сте толкова прости? Или някаква патка ви запълва страниците с глупости ? Мисирки ! Това ще да е .
4.
Милена
16.06.2024 10:55:24
1
29
По тъпо нещо скоро не бях чела !
3.
Фен
15.06.2024 11:30:55
1
19
Особено,ПАТКА ПО КИТАЙСКИ!!!
2.
Йокин
15.06.2024 11:27:18
2
14
Марина,Марина,марина...Ех тая Марина!
1.
да знаеш
15.06.2024 10:21:13
4
19
Така е, защото си глупава патка.
Ако беше прочела инструкцията на фурната, щеше да знаеш за какво случи това чекмедже.
Ама, хайде сега, те ще ти казват на тебе как да си ползваш ТВОЯТА фурна.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Юлиан Костов продава дома си във Варна за близо 400 000 евро Юлиан Костов продава дома си във Варна за близо 400 000 евро Апартаментът е с площ 174 кв. м, три спални, две тераси и гледка към морето Извънредно! Криминалисти обсадиха жилищна сграда в центъра на Бургас (СНИМКИ) Извънредно! Криминалисти обсадиха жилищна сграда в центъра на Бургас (СНИМКИ) По информация на Флагман.БГ се извършва акция за наркотици Председателката на ЕЦБ обясни защо цените в България остават високи Председателката на ЕЦБ обясни защо цените в България остават високи Част от задържаните цени вече стигат до пазара, а ЕЦБ настоя за овладяване на инфлацията и стабилни публични финанси БМФ Порт Бургас въведе в експлоатация нов кран - част от модернизацията на пристанищната инфраструктура БМФ Порт Бургас въведе в експлоатация нов кран - част от модернизацията на пристанищната инфраструктура Проектът е естествено продължение на дългогодишното успешно партньорство между двете компании и отразява общия им стремеж към внедряване на съвременни технологии, които повишават безопасността, производителността и надеждността на пристанищните операции Мошеници ли са таксиджиите по морето Мошеници ли са таксиджиите по морето Туристи разказват как шофьори сами определят цената според часа и клиента Жените в ЕС губят по 3900 евро годишно заради разликата в заплатите Жените в ЕС губят по 3900 евро годишно заради разликата в заплатите Сумата се равнява на близо три средни месечни възнаграждения в България, а общата годишна загуба достига 358 млрд. евро Бюджет 2026 е факт: От 1 август идват по-скъпи винетки, цигари и осигуровки Бюджет 2026 е факт: От 1 август идват по-скъпи винетки, цигари и осигуровки Парламентът приключи бюджетната процедура след 13-часови дебати и остри спорове в пленарната зала Кабинетът отказа крачка назад: Американските самолети идват в Безмер до дни Кабинетът отказа крачка назад: Американските самолети идват в Безмер до дни До осем въздушни цистерни и 250 военнослужещи ще бъдат разположени в базата въпреки протестите в Ямболско Бюджет 2026 спира бонусите на министри и шефове на агенции Бюджет 2026 спира бонусите на министри и шефове на агенции Държавната хазна няма да плаща коледни партита, хотелски семинари и развлекателни прояви за администрацията ГЕРБ: В бюджета за 2026 г. не са предвидени средства за Националната детска болница ГЕРБ: В бюджета за 2026 г. не са предвидени средства за Националната детска болница Предложението на ГЕРБ не събра подкрепа въпреки заявката на премиера Румен Радев за ускорено изграждане
Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест 475 жители подкрепиха подписката само за два дни, кметът Росен Русев поиска премиерът да чуе страховете им Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Никелови изотопи в древен глинен слой насочиха учените към рядък и примитивен CO хондрит Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Ванс Боултър се представил за полицай и нападнал две семейства на политици от Минесота в домовете им Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Директори предлагат гъвкав календар без намаляване на учебните дни, а МОН обсъжда десетдневна почивка през май Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Изглежда много сложно да си национален селекционер на България по футбол сега Българският паспорт диша в гърба на американския Българският паспорт диша в гърба на американския Страната ни с исторически скок Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Може да поздравите Христина, Кристина, Христин, Кристиян, Кристиан, Кристиана и Кристияна Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Новозеландският град ще преживее първото си пълно слънчево затъмнение от 1163 г. насам
Владимир Чуков Владимир Чуков Иранците очевидно не са в състояние да продължат тази изтощителна война, губят около 400 милиона долара дневно Виц на деня Виц на деня Докторът пита новата медицинска сестра:
- Взехте ли кръв от пациента?
- Да докторе, само шест литра пусна...
Виц на деня Виц на деня Шоп на интервю:
- Какво можеш да правиш?
- Е па мо'ем да копам.
- А друго можеш ли да правиш?
- Е па мо'ем и да не копам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Коремът ми е като плазмен телевизор.
- ???
- Плосък е и всички ахкат като го видят.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори