Симеон Дянков готов да се върне като министър в кабинет „Борисов IV”
Финансистът, който се прочу с бюджета, наречен „постната птица“, прогнозира, че лидерът на ГЕРБ ще е отново премиер
Бойко Борисов, който днес има рожден ден, ще предложи правителство и ще стане отново премиер, защото народът не иска нови избори и защото приоритетите на ГЕРБ-СДС, ДПС и ИТН съвпадат, а те имат достатъчно депутати, за да направят дясноцентристко правителство. Това каза в „Тази сутрин“ бившият финансов министър Симеон Дянков.
След като бе попитан дали в четвъртия кабинет на Бойко Борисов би оглавил отново финансовото министерство, той отговори, че се замисля дали не би приел поста заради темата за еврозоната и прогнозира, че ще ни приемат там през пролетта на 2025 г., ако имаме редовно правителство.
"Приоритетите са ясни – пълен Шенген, еврозоната, Планът за възстановяване и развитие и помощта за Украйна. По тези четири теми ГЕРБ, ДПС и ИТН съвпадат", заяви политикът, който се прочу с бюджета, сравняван с „постна пица“.
"Виждаме и как Европа минава в един процес на преориентация – излиза повече в крайното дясно, в крайното ляво. Трябват стабилните ръце и Бойко Борисов е най-опитният и стабилен политик", добави той.
Ще има протестиращи, но аз бих им казал „искате ли да влезем в еврозоната?“, заяви Дянков.
Той прогнозира, че Делян Пеевски и други политици от ГЕРБ ще станат министри.
Прокурорската колегия на ВСС е отказала да освободи Сарафов като и.ф. главен прокурор
Златото пак полудя - рязък скок след срив на петрола и долара
Разследват жестоко убийство в гараж в Кокаляне, жертвата е намушкана на три места
Омъжената Трифонова от Поморие и Събков се награбиха в "Hells Kitchen"
Крум Зарков от Разград: Няма да се примирим с обезлюдяването и обезличаването
Светът на футбола скърби: Отиде си Мирча Луческу
Дневен хороскоп за 8 април 2026: Лъвът да внимава с думите, а Водолеят – с натрапниците
Отворко със скъпа кола се заяде на паркинг с ММА звяр в тежка категория
Призрачен кораб стряска родни рибари
Как да отпушим мивка лесно и без майстор
Георги Йомов пред изненадващ трансфер

Всеки докопал се веднъж до властта гледа да се облажи отново, а за народа гол кокал...
За бога братя, НЕЕЕЕЕЕЕ!
И сега е време да се съберат старите приятели и довършат пропадането на държавата!
Честито прости същества слугуващи на ГРОБ, живейте си с 1000-1200лв заплата и закусвайте, обядвайте и вечеряйте с хАсФалТ.