Вижте градушката като орех, която удари сунгурларското село Везенково
Бурята снощни съсипа продукцията на местните жители
Читател на Флагман.бг изпрати снимки на ледниковите парчета, които снощи се изсипаха над сунгурларското село Везенково. Градушката е с големината на орех. Цялата продукция е съсипана, жалват се местни жители.
След поредицата от горещи дни, снощната буря, която се развихри, пострадали са райони около село Подвис. Там ледените късове са били с размерите на лешник. Градушката падна малко след 21 часа. Унищожена е продукцията в дворовете на къщите на хората от селото. Нанесени са сериозни щети.
Припомняме, че опасно горещо време се очаква в Южна и Източна България, а в северните райони ще вали и дъжд и гръмотевици. Времето днес ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб, в Дунавската равнина и по Черноморието умерен вятър от запад-северозапад. Ще се задържи горещо с максимални температури между 33° и 38°, в Северозападна България между 29° и 32°, в София около 31°.
Пишете ни на "Вашият сигнал до Флагман.бг" или [email protected]

Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая"
Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването
Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30"
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти
Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем
Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме
Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни
Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните
