×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Норвегия предупреждава: Русия ще засили шпионската си дейност през 2026 г.
  • 858 двойки си казаха „ДА“ в Бургас през миналата година
  • Саудитска Арабия вдига забраната за алкохол за богати чужденци
  • Епстийн обмислял създаване на нова раса от собствените си гени
  • Проверяват гинекологичен кабинет и в Бургас за изтекли видеозаписи
  • Превръщането на женската уязвимост в порнографско съдържание показва сериозни пропуски в контрола
  • 20 г. след последния български зимен медал: 20 спортисти в опит да променят историята
  • Индустрията в колапс, уволняват хиляди хора
  • Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
  • Днес през 1878 г. е свободен град Бургас от османско владичество и е учредена първата българска градска община
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как се живее на промоция и усетиха ли бургазлии ръста на инфлацията (ВИДЕО)


Как се живее на промоция и усетиха ли бургазлии ръста на инфлацията (ВИДЕО)
Оказва се, че България е раят на милиардерите, които печелят от труда и образованието на младите хора, както се изрази една от анкетираните дами
12 Юни 2024, Сряда, 10:00 ч.
Автор: Димитър КИРЯКОВ видео: Димитър КИРЯКОВ

Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца

Усещат ли бургазлии ръста на инфлацията? Това провери репортер на Флагман.бг. 
Оказва се, че България е раят на милиардерите, които печелят от труда и образованието на младите хора, както се изрази една от анкетираните дами. 
Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца. Някои от възрастните хора са скромни - искат пенсията им да стане поне 700-800 лв., за да им стига. Правели си сметката, гледали промоциите в магазините и така успявали да закърпят дните с храна на масата. 
Повече вижте в нашата анкета:


В категории: Бургас , Животът


Димитър КИРЯКОВ Автор
Димитър КИРЯКОВ
14
Коментара
Флагман.БГ Тайните за красота на Мишел Пфайфър Тайните за красота на Мишел Пфайфър 06/02/2026, Петък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Бебетата на Бъзби, които не пораснаха Бебетата на Бъзби, които не пораснаха 06/02/2026, Петък 17:54 0
14
Коментара по темата
14.
Пак този
12.06.2024 20:01:37
0
4
Минималната на човек за нормален живот е 1500. Няма как някой да иска 600-700, това беше добре през 2005.
13.
До 10
12.06.2024 19:00:33
0
2
Само недей да указваш имена на фирми, че ще ни погне нап за осигуровки и дод. Там където се плащат осигуровки заплатите са 1000 лв
12.
Флегман наведена на медия
12.06.2024 17:18:45
0
8
Пуснаха коментарите уж милеещи за народа, а преди това блокирваха и забраняваха коментари, господарите им Бойко Борисов и пеевски им дадоха разрешение...
11.
XX
12.06.2024 14:43:31
3
3
Бульхарске жекиджии и про'с'тасе, пак ви казвам. Аз взимам тавана на пенсийката - 3000 лв. Давам и на младото лейтенантче и му правя по някоя бибитка.
10.
МИТ или РЕАЛНОСТ са ниските заплати в България ?
12.06.2024 13:05:43
5
48
МИТ или РЕАЛНОСТ са ниските заплати в Бургас ?

Журналистите от сайта, да направят една статия в по-ограничен мащаб- да кажем, само по отношение на бургазлии.

Аз лично, от хората които познавам, нито едни не получава по-малко от 2200 чисто.

Дори се замислих за момент, за да сложа най-ниската цифра получаван от човек, а, не по статистика.

Да, разни дистрибутори, шофьори, склададжии и др.неквалифицирани служители, може да получават по 1500-1800 лв., но за една нормална професия, тук в Бургас, заплатата е не по-ниска от 2200-2500ЧИСТО!!!!

Недоволните от ниско възнаграждение, да търсят причината в себе си.
Или скатават по цял ден на бачкане, или не вършат нищо трудоемко и се ровят в нета.

Е, няма как!!
9.
скок, подскос
12.06.2024 12:40:39
5
10
Каква инфлация? Инфлация има когато няма стоки с има пари. Това всеки неграмотен човек го знае. Днес магазините са пълни със стока и вдигат цените организирано в цяла Европа. Това се нарича спекула, вследствие на информационен картел. Т. е ккапиталистическите елити си правят цените организирано, че рез информационните платформи. Така си плащат милиордите кредити и за бедните хора си остава само да им робуват в заводите и складови бази.
8.
Те преживяват
12.06.2024 11:42:26
2
25
някак си единствено и само благодарение на отдавна изплатените панелки от времето на ужасния диктатор бай Тошо! В тях гладуват, студуват, пържат се в собствен сос в горещините, но имат все пак покрив над главите си и мизерията не е толкова видима. Я си представете каква щеше да е картинката ако ги нямаше тези панелки! Да, гета са вече. Да, повече от грозни, противни и депресиращи са... Но ако ги нямаше?!
7.
XX
12.06.2024 11:18:46
15
12
Да сте станали офицери от ДС и щяхте да взимате като мен тавана на пенсия - 3000 лв.
6.
XX
12.06.2024 11:11:28
10
15
Не виждам защо се оплакват - нали гласуват за ЕС - клуба на богатите?
5.
..
12.06.2024 11:05:28
3
34
Има бургазлии, които работят на по 600-800лв. Имам няколко такива примера пред мен! Бургас стържем дъното
4.
БурГъз
12.06.2024 10:58:22
0
28
Изборите минаха и Флегманите отново се преправиха на "милеещи за народа" ....

до преди това триеха и забраняваха всякакви негативни коментари за спонсорите.
3.
умен и красив
12.06.2024 10:50:17
6
20
Не може да бъде!
Тези хора лъжат !Промяната казаха че вече пенсионерите живеят като европейци !
Всеки трябва да взема висока заплата, за това има заеми и кредити.
Такива хубави и умни хора са тези от промяната! Що не ги избрахме пак бее?
2.
!!!!!!!!!!!!!!!!!
12.06.2024 10:38:32
1
35
Не мога да повярвам, как така бе флагмани ? Как взехте че направихте репортаж за бедния народ а не за някоя джофра силиконова как харчи па скъпи ресторанти и барове ? Не е за вярване. Похвално ! Браво ! Макари кратко, все пак е нещо
1.
Реалист
12.06.2024 10:26:21
0
35
Търсете дребните факти в думите на хората.
Момчето със синята шапка, каза че работи за 1000лв и сам плаща здравни осигуровки, тоест рабтодателя не го осигурява.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП По думите му лидерът на ГЕРБ е обявил в Брюксел, че Желязков е подписал в Давос за новото ООН заради проблеми с Вашингтон, но не се казва дали по „Магнитски“ България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет Паролите на повечето от тях са по подразбиране и всеки ги знае, а останалите всяко дете, което се опитва да се прави на хакер, може да пробие, разкри депутат Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна Генералният секретар на ОИСР Матиас Корман Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна Генералният секретар на ОИСР Матиас Корман Матиас Корман е в София за официалното представяне на „Икономически преглед на България за 2025 г.“ Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Застрахователите подготвят бонус малус система с рязко поскъпване за шофьори с няколко ПТП Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" 15-годишният син на спелеолога е в неизвестност и е с издирваните след тройното убийство край „Петрохан“ Ивайло Калушев и Николай Златков Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Институциите отчетоха напредък по сигурността, финансирането и кампанията за популяризиране на България Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Анализът на тарифите на банките показва ясно очертана тенденция: все повече кредитни институции комбинират фиксирани такси с процент от теглената сума, което оскъпява по-големите тегления Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги 6 февруари 1878 г. е дата с памет и предупреждение, а не формален ритуал без граждани, какъвто имаше днес в морския град При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  Вселената ни намигва точно в точния момент Арестуваният за педофилия учител се оказа от влиятелно семейство Арестуваният за педофилия учител се оказа от влиятелно семейство През октомври миналата година той е контактувал онлайн с 16-годишна ученичка и е извършил блудствени действия, докато тя е била негов ученик
НА ЖИВО: Откриват Зимната олимпиада в Милано НА ЖИВО: Откриват Зимната олимпиада в Милано България с двама знаменосци и 20 състезатели, големите надежди са Зографски, Попов и Янков Бебетата на Бъзби, които не пораснаха Бебетата на Бъзби, които не пораснаха От този свят си отиват Роджър Бърн (28), Еди Коулман (21), Марк Джоунс (24), Дейвид Пег (22), Томи Тейлър (26), Джеф Бент (25), Лиъм Уелън (22). От щаба на тима загиват още Уолтър Крикмер, Томи Къри и Бърт Уолей. Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Първото идентифицирано лице в разследването, започнало през ноември 2025 г., е бивш шофьор на камион, живеещ близо до северния град Порденоне Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Greenpeace протестира срещу спонсорите на Зимните олимпийски игри в Милано Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Клиентите са възмутени от случващото се и често реагират с ирония, разказа Йоана Вълчанова Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Проливните дъждове предизвикаха наводнения свлачища и сериозни щети в няколко района Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира автомобил.
– Минахте на червен светофар. – Шофьора без да каже нищо подава 10 лева.
– И с превишена скорост- – Шофьора прибира 10-те и подава 50 лева.
– Изглеждате ми подпийнал. – Шофьора подменя 50-те лв. със 100 лева.
– Тая кола, не е ли крадена? – На мястото на 100-те лева се появява дуло на пистолет 45-ти калибър…
– Ами… Да се върнем на това, че сте пил…
Виц на деня Виц на деня В родилния дом нов баща се удивлява:
- Какво... близнаци!?
- Не, едно е! - успокоява го медицинската сестра. - И следващия път елате трезвен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Преди не ми вървеше с мъжете, но мина време и натрупах опит... Сега на мъжете не им върви с мен...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори