Как се живее на промоция и усетиха ли бургазлии ръста на инфлацията (ВИДЕО)
Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца
Усещат ли бургазлии ръста на инфлацията? Това провери репортер на Флагман.бг.
Оказва се, че България е раят на милиардерите, които печелят от труда и образованието на младите хора, както се изрази една от анкетираните дами.
Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца. Някои от възрастните хора са скромни - искат пенсията им да стане поне 700-800 лв., за да им стига. Правели си сметката, гледали промоциите в магазините и така успявали да закърпят дните с храна на масата.
Повече вижте в нашата анкета:
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите

Журналистите от сайта, да направят една статия в по-ограничен мащаб- да кажем, само по отношение на бургазлии.
Аз лично, от хората които познавам, нито едни не получава по-малко от 2200 чисто.
Дори се замислих за момент, за да сложа най-ниската цифра получаван от човек, а, не по статистика.
Да, разни дистрибутори, шофьори, склададжии и др.неквалифицирани служители, може да получават по 1500-1800 лв., но за една нормална професия, тук в Бургас, заплатата е не по-ниска от 2200-2500ЧИСТО!!!!
Недоволните от ниско възнаграждение, да търсят причината в себе си.
Или скатават по цял ден на бачкане, или не вършат нищо трудоемко и се ровят в нета.
Е, няма как!!
до преди това триеха и забраняваха всякакви негативни коментари за спонсорите.
Тези хора лъжат !Промяната казаха че вече пенсионерите живеят като европейци !
Всеки трябва да взема висока заплата, за това има заеми и кредити.
Такива хубави и умни хора са тези от промяната! Що не ги избрахме пак бее?
Момчето със синята шапка, каза че работи за 1000лв и сам плаща здравни осигуровки, тоест рабтодателя не го осигурява.