Как се живее на промоция и усетиха ли бургазлии ръста на инфлацията (ВИДЕО)
Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца
Усещат ли бургазлии ръста на инфлацията? Това провери репортер на Флагман.бг.
Оказва се, че България е раят на милиардерите, които печелят от труда и образованието на младите хора, както се изрази една от анкетираните дами.
Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца. Някои от възрастните хора са скромни - искат пенсията им да стане поне 700-800 лв., за да им стига. Правели си сметката, гледали промоциите в магазините и така успявали да закърпят дните с храна на масата.
Повече вижте в нашата анкета:
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Журналистите от сайта, да направят една статия в по-ограничен мащаб- да кажем, само по отношение на бургазлии.
Аз лично, от хората които познавам, нито едни не получава по-малко от 2200 чисто.
Дори се замислих за момент, за да сложа най-ниската цифра получаван от човек, а, не по статистика.
Да, разни дистрибутори, шофьори, склададжии и др.неквалифицирани служители, може да получават по 1500-1800 лв., но за една нормална професия, тук в Бургас, заплатата е не по-ниска от 2200-2500ЧИСТО!!!!
Недоволните от ниско възнаграждение, да търсят причината в себе си.
Или скатават по цял ден на бачкане, или не вършат нищо трудоемко и се ровят в нета.
Е, няма как!!
до преди това триеха и забраняваха всякакви негативни коментари за спонсорите.
Тези хора лъжат !Промяната казаха че вече пенсионерите живеят като европейци !
Всеки трябва да взема висока заплата, за това има заеми и кредити.
Такива хубави и умни хора са тези от промяната! Що не ги избрахме пак бее?
Момчето със синята шапка, каза че работи за 1000лв и сам плаща здравни осигуровки, тоест рабтодателя не го осигурява.