Как се живее на промоция и усетиха ли бургазлии ръста на инфлацията (ВИДЕО)
Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца
Усещат ли бургазлии ръста на инфлацията? Това провери репортер на Флагман.бг.
Оказва се, че България е раят на милиардерите, които печелят от труда и образованието на младите хора, както се изрази една от анкетираните дами.
Флагман.бг сравни цените в магазините и реши да попита българските пенсионери и работещи хора как се справят с бюджета си за месеца. Някои от възрастните хора са скромни - искат пенсията им да стане поне 700-800 лв., за да им стига. Правели си сметката, гледали промоциите в магазините и така успявали да закърпят дните с храна на масата.
Повече вижте в нашата анкета:
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой

Журналистите от сайта, да направят една статия в по-ограничен мащаб- да кажем, само по отношение на бургазлии.
Аз лично, от хората които познавам, нито едни не получава по-малко от 2200 чисто.
Дори се замислих за момент, за да сложа най-ниската цифра получаван от човек, а, не по статистика.
Да, разни дистрибутори, шофьори, склададжии и др.неквалифицирани служители, може да получават по 1500-1800 лв., но за една нормална професия, тук в Бургас, заплатата е не по-ниска от 2200-2500ЧИСТО!!!!
Недоволните от ниско възнаграждение, да търсят причината в себе си.
Или скатават по цял ден на бачкане, или не вършат нищо трудоемко и се ровят в нета.
Е, няма как!!
до преди това триеха и забраняваха всякакви негативни коментари за спонсорите.
Тези хора лъжат !Промяната казаха че вече пенсионерите живеят като европейци !
Всеки трябва да взема висока заплата, за това има заеми и кредити.
Такива хубави и умни хора са тези от промяната! Що не ги избрахме пак бее?
Момчето със синята шапка, каза че работи за 1000лв и сам плаща здравни осигуровки, тоест рабтодателя не го осигурява.