Пияна украинка с лъскав Лексус побърка ченгетата в Поморийско, щракнаха белезници и на спътника ѝ
Тя също е арестувана, а автомобилът ѝ е иззет
Екшън малко преди полунощ с пияна украинка и мъж е станал на паркинга пред заведение „Планинска къща“ в с. Бата. Служители от Районно управление – Поморие извършили проверка на „Лексус RX 350“, с украинска регистрация, управляван от 43-годишната жена, като констатирали, че шофира след употреба на алкохол с концентрация – 2.29 промила.
Водачката е задържана за срок до 24 часа, а автомобилът ѝ е иззет.
По време на изземването на автомобила придружаващият жената 66-годишен украински гражданин отказал да се подчини на полицейските разпореждания да предаде ключовете, оказал съпротива и също е задържан за срок до 24 часа.
Работата по случая продължава.
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам

Ако беше руска крепостна като вас и другите крепостни селяни от БГ щеше да.кара 30 годишна бракма нов внос и да мре по опашите за.олио и социални помощи.
И ако е по засукана мечтата и да роди от някой дрът команъз или сина му с цел вдигане на стандарта
То направо не Батъл, а Батал, пълен Батак е всичко, маняк!
Дурак и в Африке дурак!
Ето про прокремлевские zомбоящики!
Тези са същите, като нас путинофили, така наречените ждуньl. Само че тези за разлика от нас са руско говорящи, чакаха да ги освободи пРосия, ама като дойде да ги освобождава от покъщнината, честта и живота и избягаха във вражеска натовска България, защото тука няма кадировци и пияна педофилАрмия.
Същите са като нас, под магаре застават и го поемат, но за Русия не заминават, никога!
Та общо взето пинеже украинци няма, те са руснаци. Поредния случай на пияна блядска мъстиииииияяяяяя.
За чужденци важи ли закона?
Ама откъде толкова акъл,в празната ти чутура. та да го разбереш и проумееш..???
..ии Бити и Ебаниии ...укри имало ...Браво на нашите момчета от Кат.
КУПИХ СИ ТЕЛЕСКОП ДА ГЛЕДАМ КОМЛИЙКАТА КАК ПРАИ ЛЮБОВ СЛЕД 24.00ч.
Та и аз да копирам маниерите и позите по време на секища,че съм проста и плоска ,тъпа и гурлива с мозък на хипопотам.
Колкото до пияната украинка ,аз спрях алкохола ,ям сладко да кача килограми,че кат ме пердашат в междукрачието да не удря на кокал.Губя клиентела ,а и шарнирите ми дрънчат .
Артрозата чука на вратата
Браво на Катаджиите,само анал за тея кучита
Delta fors lii