×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кредитният консултант спестява време и нерви при отпускането на желания кредит


11 Юни 2024, Вторник, 10:44 ч.
Автор: Флагман.Бг

Помагам и на клиенти с лоша кредитна история в миналото

Ана Вандева е професионален консултант в гр. Бургас, представител на водещия кредитен посредник Кредитланд. Тя е бакалавър „Бизнес администрация” от Нов Български Университет София. Има 6 годишен опит във външно финансиране, управление на проекти по Европейските програми, опит и във финансови и застрахователни услуги от 2003 година. От 2017 година е част от екипа на Кредитланд и с нейна помощ над 200 клиента са открили най-изгодния за тях потребителски или ипотечен кредит.

От колко време сте кредитен консултант и защо избрахте тази професия?

Вече осма година съм в Кредитланд като консултант. Избрах тази професия, защото от опит знам колко е сложно и натоварващо такова едно начинание, като покупката на жилище. Искам максимално да улесня клиентите си и да им предложа най-добрата оферта на пазара, спрямо техния профил.

Защо е по-добре да ползваме услугите на кредитен консултант пред това да си изберем сами банка и да отидем в нея? 

Използването на кредитен консултант, спестява време и нерви при отпускането на желания кредит. Освен това заради изградените ни добри отношения с банките и познавайки техните продукти, можем да посъветваме клиентите като им обясним условията на кредита, както и свързаните продукти. Да уточним разходите за цялата сделка по покупката на имота и да съпоставим офертите на различните банки и накрая клиента да вземе информирано решение за избора на банката.

Споделете за интересни и трудни казуси, по които сте работили и как търсите и намирате правилното решение?

Например имаше случай, в който банката не хареса състоянието на къщата, която клиентът искаше да купи. Договорихме допълнително условие до 6 м.  да предостави снимки за ремонт на същата, в противен случай ще се вдигне лихвата.

В друг случай клиентът имаше лоша кредитна история в миналото. Решихме проблема с поръчител.

Друг клиент пък не беше на постоянен трудов договор и този случай решихме в определена банка. Имам също така и клиенти с доходи от чужбина, там също намерихме решение и те вече имат собствен дом и още много други различни казуси. Ако вие се имате някакви притеснения, не се колебайте да се консултирате с нас.

ЗАЯВИ БЕЗПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЯ

Желанието за кредит – потребителски или ипотечен винаги е продиктувано от потребност. Също така обаче е обвързано и с реални възможности. Какви са основните неща, с които е необходимо да се съобрази човек, който е решил, че му е необходим кредит?

Когато човек е решил да изтегли някакъв кредит, това му желание е продиктувано от някаква нужда. Ние обсъждаме с клиента каква е тя, какви са доходите му, семейното положение и кредитното му досие. Търсим решение за решаване на неговия проблем, според възможностите му.

Какви са тенденциите в кредитирането?

Кредитирането е лост за развитие на икономиката и за решаване на различни нужди на гражданите. Такива са покупката на жилище, автомобил, ремонт на дома и други.

Тенденциите са то да продължава да увеличава темповете си. Пазарът е изключително конкурентен, банките дават добри условия за кредитиране, няма такси за предсрочно погасяване, лихвите са ниски. Очаква се минимално покачване, но и налагането на някакви рестрикции от страна на БНБ, като съотношението дълг/доход, финансиране на имота спрямо пазарната оценка.

 

За контакти:

Ана Вандева

кредитен консултант

Бургас 8000, ул. Фердинандова 56

0899 915 569

[email protected]

 


В категории: Бизнес


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
Тервел ИЛИЕВ Подробности за пожара в Мол Подробности за пожара в Мол 01/05/2026, Петък 19:20 0
Флагман.БГ Психолог направи на пух и прах ергените Психолог направи на пух и прах ергените 01/05/2026, Петък 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Григор Димитров пропуска Мастърса в Рим Григор Димитров пропуска Мастърса в Рим 01/05/2026, Петък 17:00 0
България Всички новини
Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Гласуването приключи снощи  Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Може ли сметката да спадне, без да се ограничаваме - специалист с препоръки Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Предприемачът, който до този момент бе популярен с проектите си в Черноморец и Созопол, е свързвал Атанас Бостанджиев с Наско Сираков Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова  Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това "Продължаваме промяната" и "Демократична България" са естественият партньор за диалог за промени в съдебната система, каза той Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Йотова подчерта, че са нужни „смели и грамотни политици“, които не само на думи, а с действия да гарантират достойни условия за труд и доходи 150 години от избухването на Априлското въстание 150 години от избухването на Априлското въстание Апостолите и загиналите във въстанието остават в българската история не като мъченици, а като герои Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Пътят е затворен Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Ризортът, предназначен само за възрастни, отново бе удостоен с наградата „HolidayCheck Award“, което затвърждава позицията му като едно от най-популярните места за настаняване в света
Арестуваха известна турска актриса за наркотици Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака От началото на април е в сила споразумение за прекратяване на огъня между Иран и САЩ, но преговорите за уреждане на конфликта са в застой Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Той отговори уклончиво дали ще има нови удари по Иран Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Министърът на отбраната на САЩ Хегсет е изправен пред „остри въпроси“ от демократите в Сената относно войната с Иран Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032 Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Това е мое лично решение. Осъзнато, категорично и без връщане назад, обяви Люцкан Малджиев Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Продукцията залага на международен формат, в който водещият задава въпроси на улицата, а участниците трябва да открият правилния човек сред тълпата, който да отговори вместо тях Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори