Община Царево събира всички спортисти за плувен маратон
В дните между 12.07.2024 г. и 14.07.2024 г. в морския град ще се проведат редица спортни събития
Царево събира най-добрите спортисти за един незабравим уикенд. В дните от 12.07.2024 до 14.07.2024 г. в морския град ще се проведат редица спорти събития. На 13 юли 2024 г. ще бъде плувния маратон, който е част от голямото спортно събитие „Царево спортува“.
Всички кандидати ще преминат традиционния медицински преглед и ще бъдат извозени с корабче до мястото на старта. Той ще бъде на пристанище „Мичурин, ще се плува в права линия към брега, а финалът ще бъде на плаж Понтона в гр. Царево.
Повече информация за дистанцията, както и останалите детайли, очаквайте скоро!
Организаторите си запазват правото да внасят промени в датата на провеждане на плувния маратон, в случай на неблагоприятни метеорологични условия!
"Царево спортува“ е събитие в което в рамките на един уикенд – в дните между 12.07.2024 г. и 14.07.2024 г. (петък-неделя), на територията на община Царево ще се проведат редица спортни прояви – в това число плуване, бягане, колоездене, плажен волейбол, зумба, йога и други!
Заинтригувани ли сте – повече информация очаквайте скоро!

Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите
Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота
Вучич: Близо сме до Трета световна война
Над 37 000 са подадените заявление за гласуване зад граница
Чък Норис спал 5 месеца до болната си съпруга и я върнал към живот
Глобиха Бербатов заради оставено без надзор огнестрелно оръжие
В Самоков бе открита уникална писта, Никола Цолов коментира значението й
Облачно с валежи от дъжд на много места ще е утре
Експерт: Дори малка панелка по 5000 евро на квадрат има купувач
Сърбия изнесла оръжие за Израел със 140% повече от 2024 г.
Ще скочат ли цените на смартфоните заради ИИ
Шотландия арестува двама ирански шпиони, опитали да влязат в базата за ядрени подводници
